girl, grunge, and blue image bw, sea, and gif image mountains, road, and travel image 2016, new year, and gif image

March 2016

Fuck your bad vibes bro

28. march 2016 at 13:24 | Mariiis_N |  Ostatní♥
Zdravím všechny.
Pomerně dlouho jsem tu nebyla, zvláštní. Nejen, že nějak nemám nápady, ale ani náladu, což je fakt divné. Teď jsem měla prázdniny, což bylo úplně super, ale co je utrpení je, že od teď nás čekají tři měsíce školy bez přestávky. Mám pocit, že to nepřežiju (smích). Ještě k tomu nám na zítra naplánovali písemku z češtiny, což je podle mě nejvíc debilní nápad, už jenom proto, že po dnešku a včerejšku (byla velikonoční zábava) bude mít polovina děcek ještě zbytkáč a můžou bý rádi, že se do tý školy vůbec dostanou a né psát písemku druhou hodinu. Celkově ten zítřejší den bude celkem náročnej. Na dnešek jsem šla spát ve tři a kvůli mrskáčům jsem vstávalo v osm, tudíž vstát zítra do škol bude jak nejhroší hororová scéna. A ještě se tam soustředit, to už zní úplně jak z nějakého scifi filmu.


No a teď k té zábavě. Byla dobrá, hráli docela dobře, ale bylo tam dost písniček, které jsem neznala. Přece jenom mám radši, když tancuju na něco co znám a můžu si u toho i zazpívat. Ale myslím, že jsme si to všichni užili. Spíš to vstávání dneska ráno byl docela horor. Kdo by chtěl kvůli mrskáčům vstávat už v osm. No já ne (smích). Každpádně jsem to přežila a slavnostně vstala s mírným spožděním o půl deváté. Teď už mám snad všechny mrskáče za sebou a asi půjdu spát. A myslím to vážně. Na učení kašlu, však ona jedna pětka z češtiny ještě nikdy nikoho nezabila. Nemají být tak blbý a dát nám písemku hned po velikonocích. Upřímně bych do té školy nejraději zítra nelezla, ale musím. No snad to přežiju.

easter, design, and egg image flowers, pink, and rose image flowers, pink, and butterfly image beautiful, easter, and spring image

Už se nemůžu dočkat léta. Vím, že to říkám pořád dokola, ale fakt to tak je. S každým dnem kdy se čímdál víc otepluje se na léto těším víc a víc. Ať už jsou prázdniny a mám dva měsíce pokoj od školy. Ať po mě konečně už nikdo nic nechce a nemusím jít spát brzo a hlavně nemusím tak brzo vstávat. Prostě léto je ráj (smích). Ale bohužel musím já i vy všichni ostatní přežít ještě tři měsíce bez jedinýho dne volna.. Vždyť to zní skoro jako peklo. No, ale nějak to zvládneme. Musíme. Já se loučím, asi jdu fakt spát, tak se mějte.

Včerejšek

19. march 2016 at 12:25 | Mariiis_N |  Ostatní♥
Po dlouhé době se zde zase ozývám. Před chvílí jsem vstávala, protože jsem včera byla na nedaleké zábavě, která se podle mě vážně vydařila. Bylo tam i docela dost lidí, což je fajn. Nemám ráda, když je na zábavách málo lidí, ale ani moc. Prostě tak akorát - a to bylo právě včera. Jela jsem tak někdy kolem 10 hodiny večerní a návrat domů byl kolem půl 3 myslím (smích). Hrála tam i dobrá skupina, fakt si myslím, že se to vydařilo.

Celý včerejší den byl super. Svítilo sluníčko po dlouhé době a už začalo být alespon trošku teplo. Doufám, že už nás konečně ta hnusná zima opustí, snad už nenapadne další sníh. Prosím. A co vy, jak trávíte sobotu? A jak jste strávili páteční večer? Já teď sedím u počítače a bolí m hlava (smích). A to jsem ani nic nepila, ale ono tancování v tak hlučné místnosti taky udělá svoje. Jsem zralá tak do postele, takže to vidím na nějaký filmový maraton.

Nike air max thea

12. march 2016 at 20:09 | Mariiis_N |  Móda
Dneska článek, kterej u mě na blogu snad ještě nebyl. Ano ano dám vám sem fotky svých botů, které jsem mám tam dva měsíce doma, ale ještě jsem nebyla schopná je nafotit a dát na blog (smích). Taky ještě ani nebyla příležitost je vytáhnout ven.

Už delší dobu jsem se dívala po nějakých teniská od Niku. Já nike miluju a přijde mě, že co se bot týče, tak jsou mnohem více pohodlný a obecně se mě v nich líp chodí a všechno. Moc se mi nelíbí klasický airmaxy, určitě víte co myslím a naopak thea se mě líbí strašně moc. Chtěla jsem nějaké v neutrálních barvách a nakonec zvítězily tyto. Jsem z nich opravdu hodně nadšená a už se fakt těším, až v nich někdy někam půjdu. Strašně mám ráda neutrální barvy, protože se to dá kombinovat úplně se vším a vždycky to vypadá dobře. No tak doufám, že se vám budou líbit a určitě mi napište, jestli preferujete nike před ostatními značkami a taky jestli byste takovéhle články chtěli častěji.


Nechtěj vědět za každou cenu vždy pravdu

11. march 2016 at 15:16 | Mariiis_N |  Ostatní♥
Jistě jsme se už každý někdy ocitli v situaci, kdy jsme pátrali po pravdě, kterou nám někdo zatajoval. A pak, když jsme se tu pravdu dozvěděli, nějak nás to zranilo, nebo nám to ublížilo a nebo jsme byli prostě jen sklamaní. Proto je někdy lepší, něchat věci být a nepídit se za každou cenu po pravdě, né vždycky se to vyplácí. Já sama jsem se s tím setkala už několikrát a začínám se snažit se tímhle řídit. Kolikrát je lépe tomu člověku, který ví nejméně. Když se například dozvíte pravdu u nějakého problému, který trápí vaše kamarády, tak jo jasně, chcete jim pomoci, ale co když je to právě kvůli vám? Pak se trápíte ještě vy a nic se tím nevyřeší.

Prostě jsem toho názoru, že vědět pravdu je fajn, ale jsou zde i věci, u kterých můžeme být rádi, že před námi někdo tu pravdu tají. Třeba sám ví, že by nám to ublížilo. Třeba to dělá z jeho dobré vůle a nebo si jen snaží zachovat svoji dobrou pověst, ale to už je jiná kapitola.

plants, voss, and aesthetic image hair, girl, and grunge image emoji, drawing, and art image hair, purple, and grunge image

Náročný víkend

6. march 2016 at 16:08 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Nejrpve bych chtěla všem moc poděkovat za přání k narozeninám, moc mě to potěšilo. Moje prázdniny dnešním dnem končí a zítra už zase do školy. Nechce se mě, komu by se taky chtělo že? A teď už teda k tomu víkendu.

Všechno to začalo v pátek, kdy jsem slavila narozeniny. Slavila jsem teda jenom s rodinou a obvykle tyhle oslavy končí tak v deset maximálně v jedenáct. No letos to bylo jinak. Skončili jsme a bylo půl druhé (smích). Tudíž jsem ráno spala dlouho a i tak jsem byla docela dost nevyspalá. No a včera aby toho nebylo málo mě kamoška uvrtala k tomu, abych šla na zábavu. Nechtělo se mě a prvně jsem ani nemohla, ale pak teda naši uznali, že mě pustí a já se teda překonala. Zábava byla příšerná, protože tam nikdo nebyl, každopádně jsme tam vydrželi až nad očekávání do tří a spát jsem šla o půl čtvrté (smích). Tudíž dneska jsem fakt hodně a hodně unavená, celej den se válím u noťasu a na školu neám vůbec náladu se ani podívat (smích). Hold jsem si za ten týden odvykla. Fakt už se těším na velké letní prázdniny, bohužel ještě 3 měsíce, ale to zvládneme.

Sweet sixteen bitch

4. march 2016 at 7:24 | Mariiis_N |  About Mariiis_N
Hádejde, kdopak má dneska narozeniny? Jo já. Celej život sem se těšila na to, až mě bude šestnáct (ani nevím proč) a dneska je mě právě šestnáct a cejtím se pořád stejně. Nečekaně. Myslela jsem si, že budu velká, že si budu připadat velká, ale ne. Přijdu si pořád stejně malá (smích).

Dneska to budeme s rodinou slavit. Né nic velkýho, jen tak malinko. Líbí se mi to spojení sweet sixteen, to zní prostě tak pěkně (smích). Stejně je to strašný, jak rychle to letí. Minulej rok mě bylo patnáct a teď už je zase rok pryč. No, tak se mějte pěkně, nechci celý narozeniny strávit u počítače a navíc teď pojedeme s mamkou nakupovat na oslavu.

happy birthday image happy birthday and cute image happy birthday image birthday image

[1.3.2016] Brno

1. march 2016 at 20:41 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Dneska jsme byly s kamarádkou v Brně nakupovat. Ráno jsme se ještě šly podívat na naši bývalou základku, kde jsme byly docela vítané (smích). Popovídaly jsme si s bývalou třídní učitelkou a ostatními učiteli a v 11:15 jsme chtěly jet do Brna. Autobus přijel s 10ti minutovým spožděním, které se však zdálo jako věčnost, protože počasí bylo děsný a strašně foukal vítr.

Když jsme přijely do Brna, jely jsme do Olympie. Kamoška měla slevu do Fruitsima, tak jsme tak hned zavítaly. Ty nápoje jsou prostě úplně super a vždycky mě to strašně chutná. V Olympii jsme dlouho nebyly, Brno jsme se vrátily do Vaňkovky. Na oběd (který byl teda až někdy o půl třetí) jsme šli do bagetárny, ve které jsem ještě předtím nikdy nebyla, ale měly, tam moc dobrej salát. Mezi tím jsme nakoupily nějaké věci, takže jsme byly spokojené. Na závěr, jsme si ještě koupily po dlouhé době Bubbletea a příchuť jablko s mangovýma kuličkama byla fakt dobrá. Někdy to určitě vyzkoušejte (smích).

Od kamošky jsem dostala předčasně k narozeninám knížku - P.S. I still love you. Chtěla jsem tu knížku už delší dobu, protože jsem četla první díl a úplně jsem byla natěšená až budu číst další díl, první skončil totiž docela neukončeně. Už jsem začala číst a zatím mě to fakt baví.

Zítra jedu za další kamoškou, která je na intru a tak se moc často nevidíme. Těším se, máme si toho zase hodně co říct. Však to znáte, holky si toho mají vždycky hodně co říct.

book, camera, and vintage image nails, necklace, and crystal image food, muffin, and chocolate image vogue, cafe, and luxury image