girl, grunge, and blue image bw, sea, and gif image mountains, road, and travel image 2016, new year, and gif image

July 2015

Last day of July

31. july 2015 at 20:52 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Poslední dva dny jsem trávila v Brně. Včera s mamkou na nákupech, protože jsme ještě nějaké věci potřebovali než pojedeme do tater a dneska s kamarádkou (o tom bude ještě samostatný článek).

Zítra začíná srpen, což je naprosto šílený a nechápu jakto, že máme už jeden měsíc prázdnin za sebou. Už měsíc. Neskutečný. Musím říct, že se za ten měsíc toho hodně stalo a určitě budu letos na prázdniny dlouho vzpomínat. Ať už se jedná o film unfriended na kterém jsme byli s děckama hned ze začátku července, konkrétně třetího. Nebo se bude jednat o dovolenou na Kanárech a o Jamese, kterého jsem tam poznala a je mi líto, že už ho nikdy neuvidím. Nesmím zapomenout zmínit i tábor, který jsme si skvěle s děckama užili. Červenec určitě stál za to a jsem ráda, že jsem ten měsíc prožila takhle. Můžu s jistotou říct, že jsem si první polovinu prázdnin užila naplno a doufám, že si takhle užiju i zbylou polovinu prázdnin.

A pak už hurá vstříc novým zítřkům a snad lepším věcěm. Vstříc střední škole. Ale o tom až později. Nepředbíhejme.

тнє αят σƒ нσℓ∂ιηg ση Facebook .

Co bych chtěla ještě za prázdniny stihnout

30. july 2015 at 8:27 | Mariiis_N |  About Mariiis_N
Polovina prázdnin pomalu za náma (bože, jak rychle to utíká). Ale stále ještě polovina prázdnin před náma. Takže neseďte doma na zadku a koukejte si ten poslední měsíc volna pořádně užít. Protože to za to stojí. A co bych chtěla ještě stihnout já?

Cestovatelský TAG

29. july 2015 at 7:34 | Mariiis_N |  Tags
Jsem tady zase po hodně dlouhé době s nějakým tagem. Tentokrát jsem si vybrala cestovatelský tag, protože je léto a většina lidí, nebo alespoň my cestujeme hlavně v létě.

1. Vyjmenuj země, které jsi navštívila.
- vždycky mi přišlo, že jsem toho ještě moc nenavštívila, ale když tak nad tím přemýšlím, navštívila jsem toho docela hodně. Česko, Slovensko, Polsko, Rakouskou, Německo, Francie, Velká Británie, Itálie, Bulharsko, Turecko, Řecko (Zakynthos, Lefkada, Rhodos), Chorvatsko, Egypt a Kanárské ostrovy.

. Sky

Hair Inspiration #1

28. july 2015 at 10:37 | Mariiis_N |  Inspiration
❤

A najednou jsou všechny zamilované písničky o tobě

26. july 2015 at 13:37 | Mariiis_N |  About Mariiis_N
JE AŽ NEUVĚŘITELNÉ, JAK VÁM DOKÁŽE KLUK ÚPLNĚ ZAMOTAT HLAVU.

Teď se zase nachvíli vrátimě zpátky na Kanárské ostrovy.

Ptám se teď sama sebe, ptám se vás, co to právě čtete, ptám se prostě všech: existuje láska na první pohled? Věříte v to? Dokáže se člověk zamilovat během pěti dní? Během blbých pěti dní? Je to vůbec možné. Tak příliš mnoho otázek a ani jediná prostá odpoveď. Hlavou mi běhá tisíce myšlenek. Nevím, co dělat. Nevím, co si myslet. Nevím, jak se mohlo stát, že mi nějaký kluk jenom jedním pouhým úsměve, zamotal hlavu. Nechápu to. Tohle jde asi mimo moje chápání.

Jak už jste si mohli všimnout podle toho odstavečku výše, který asi moc nedává smysl, že jsem se asi podle všeho zamilovala. Nebo alespoň si tak připadám. Nikdy jsem tohle ještě necítila, takže v tom asi něco bude. A ptáte se na nějaké podrobnosti? Tak pokračujte ve čtení.

Zážitky z tábora

25. july 2015 at 13:32 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Krásné upršené sobotní odpoledne.
Včera jsem se vrátila z tábora, jak všichni víte, byla jsem tam na chvilku. Musím říct, že to byl super tábor, bohužel byl můj poslední. Dalšího už se nebudu moci účastnit, jedině jako vedoucí. Uvidíme, jestli do toho půjdu, nebo ne. Je to až rok. Jako každý rok byla táborová soutěž. A to bych nebyla já, kdybych neskončila poslední (smích). Ano, ano. Náš tým včele se mnou skončil poslední. Co nadělám. Mě to bylo úpřímně úplně jedno, protože už když se ten tým vylosoval jsem věděla, že nemáme absolutně šanci vyhrát, nebo se alepsoň nějak dobře umístit. Nebyli jsme moc dobrej tým.

Celý tábor byl na téma indiání a kovbojové. Naším cílem bylo zabránit kovbojům aby postavili železnici, která měla stát na pozemcích idiánů. Chodili jsme tajně sledovat šerifa a jeho pomocníka, jak se domlouvají, jak nás nachytají a tak. Bylo to zabavné. Vážně bylo super, se zase jednou vrátit mezi ty děcka, kterým je průměrně tak deset let a nemají žádné problémy. Jednou nás kovbojové zajali indiánku, ale naštěstí všechno dobře dopadlo a indiánku jsme zachránili (smích).

Dokonce došlo i na stesku odvahy. Konala se v noci ze středy na čtvrtek. Hodně děcek se tam bálo. My jsme s kámoškou přišly úplně vyřechtaný. Osobně mi to přišlo strašně, ale fakt strašně srandovní (smích). Ale hlavně, že se báli ti malí, to byl přece účel.

Celý tábor bych shrula jako povedený. To je ostatně každý rok. Nevadilo by mě se toho i příští rok účastnit jako děcko, ale to už mám smůlu. Tak třeba alespoň jako vedoucí. Uvidíme.

Pro fotky pokračujte do celého článku.


Když se do vás zamiluje nejlepší kamarád

23. july 2015 at 13:17 | Mariiis_N |  Ostatní♥
Kdo z vás to nezažil, tomu upřímně závidím, protože to není zrovna něco, co bych někomu přála. Mě se to bohužel nevyhnulo, teda alespoň podle toho co on tvrdí.

Láska by se do přáteltví tahat neměla. Jsem za ten názor, že je buďto láska nebo přátelství. Nic mezi tím. Jenomže mě teď trápí to, že to naše přátelství zničí. Většinou když se jeden dostane do friendzone, tak jde přátelství jak se říká do kytek. Ale náš případ bude určitě jiný, protože tohle se nesmí stát. Známe se čtyři roky, je to můj absolutně nejlepší kámoš, zná mě jak svý boty a já znám jeho.

Říká se, že kluk a holka nemůžou být jen čistě přátelé, že se pak jeden nakonec stejně zamiluje. Nám se to dařilo, láska se nám nějak vyhýbala obloukem. Ale co teď? Snažila jsem se mu vysvětlit, že lásku do přáteltví tahat nebudeme, že by to všechno akorát zničilo. Zdá se, že to pochopil a příjmul, za což jsem mu strašně moc vděčná. Nechtěla bych o něj přijít.

Stalo se vám taky někdy něco takového? Jestli ano, zničilo to vaše přátelství?


Citáty 1.4

22. july 2015 at 12:45 | Mariiis_N |  Citáty
Nejsmutnějí věc na zradě je to, že nikdy nepřichází od nepřátel.

Krása je ve všem. Jen jí lidé nevidí. To, že nejsi pro někoho ideálem krásy neznamená, že nejsi krásná.

Už sis někdy přál, abys měl druhou šanci potkat někoho znovu poprvé?

Jedna z mých teorií je, že když si lidé dávají rady vlastně mluví k sobě samými v minulosti.

Nevěnuji pozornost konci světa.
Už pro mě skončil několikrát.
A znovu začal další ráno.

Používám sarkasmus, protože zmlátit někoho do krve je nelegální!

85% omluv nemají vůbec význam. Lidé nelitují toho, co udělali, ale toho, že se na to přišlo.

Nechci vaše komplimenty, nechci vaše dotyky, nechci vaše mrkání.
Chci váš respekt.

Pokud nejsem s někým, kdo dělá život vzrušujícím nebo mě inspituje, jsem raději sama.

Ty jsi chtěl jemné plachtění a já vždycky byla tsunami.

Vždycky jsem byla dobrá v souzení lidí. Proto jich mám ráda jen pár.

X black.

Smutné výročí

21. july 2015 at 13:16 | Mariiis_N |  Ostatní♥
Proč dobří lidé odcházejí, zatímco ti špatní tu ve většině případů zůstanou co nejdéle? Proč tomu tak je?

Teď nemluvím o tom, že jen tak někdo odejde. Mluvím o smrti. O tom, když není mladému člověku dopřáno žít dostatečně dlouho a umře velice mladý. Mladý, nevinný člověk, který měl před sebou celý život a nebylo mu dopřáno aby ho prožil. Oproti tomu člověk, který páchá jen to špatné, kolikrát má na svědomí i vraždy, se kolikrát dožije vysokého věku a užívá si života naplno i přes to všechno, co udělal. Spravedlnost na světě prostě není,

A proč to všechno píšu? V pátek bylo výročí. Asi se ptáte čeho. Kdo na můj blog chodí už déle, ví. A kdo je tu poprvé, přečtěte si článek s názvem Píšu dopis někomu, kdo už se nevrátí. Je to už pět let a přesto mi strašně chybíš sestřenko. Nikdy jsem se nesmířila s tím, že jsi navždycky odešla.

Maminko, proč mladí lidé umírají tak brzy? Když jdeš do zahrady, kterou květinu utrhneš? Tu nejkrásnější.

Playlist | Červen a Červenec

20. july 2015 at 14:15 | Mariiis_N |  Písničky
Vím, že teď dlouho nebyl žádný playlist, ale já nějak neměla moc času na to, abych něco napsala. Teď to budu napravovat. Rozhodla jsem se, že bude playlist i za červenec, i když ještě pořád je, protože já poslouchám v poslední době vlastně jenom pořád to samý. Takže by ani nemělo cenu dělat dvarůzné playlisty. A jak na tom vlastně jsem? Tak všelijak. Nevím, jestli převažuje česká nebo zahraniční muzika. Uvidíme, až to všechno sepíšu a dám vám to sem. Tak pojďme na to.


Tábor is coming soon

18. july 2015 at 17:05 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Dobré ráno všem.
Asi si říkáte: proboha kam zase jede? (smích). No je to tak. Odjíždím na tábor, ale jenom na týden a myslím si, že ani nepoznáte, že jsem pryč. Články mám přednastavené, takže rozhodně budete mít co číst, to se nebojte. Dohohle tábora se účastním už po sedmé, nikdy mě to tam nepřestane bavit. I když už jsem za věkovou hranicí, vedoucí byli tak hodní a vzali mě s sebou ještě jako dítě, za což jsem jim moc vděčná. Pak vám o tom určitě povyprávím, mylsím si, že zážitků bude dost a třeba se u toho i pobavíte. Tábor bude někdo u Telče, sama jsem na to letos zvědavá. Podle všeho by tam mělo být i fotbalové hřiště, takže to vidím na každovečerní fotbal. No zkrátka se už těším. Užívejte prázdniny, dokud je pěkné počasí. Minimálně tak, jak si je zatím užívám já, na letošní prázdniny si zatím nemůžu stěžovat.

Ještě vám sem napíšu, kdy jaký článek výjde, aby jste měli alespoň trošku přehled, kdy sem má cenu chodit (smích).

Pondělí: Playlist | červen a červenec
Úterý: Smutné výročí
Středa: Citáty 1.4
Čtvrtek: Když se do vás zamiluje nejlepší kamarád

Něco málo o hotelu & video

17. july 2015 at 20:44 | Mariiis_N |  Doporučuji
Krásný páteční večer.
Dneska bylo opravdu hrozné teplo a zítra má být ještě větší. Ale tak na druhou stranu lepší, než aby bylo špatné počasí a pršelo. Před chvílí byla bouřka, tak si teď užívám toho čerstvého vzduchu.

Ráda bych vám řekla něco málo o hotelu, ve kterém jsme byli na dovolené ubytovaní. Hotel se nácházel na jižním pobřeží v centru města San Augustin. Jmenoval se IFA interclub antlantic. Měl jenom tři hvězdičky, ale podle toho, jak vypadal bych mu dala minimálně šest. A jaké to tam vlastně bylo? Ohromné. Vážně si nemůžu stěžovat na jedinou věc. Jídlo super, v noci klid. Animátoři bez chybičky. Zábava jak pro malé děti a dospívající, tak i pro dospělé. Pořád samé aktivity, aqua gym, voleyball, ping pong, water polo (viz. video). A večer suprový program. Hotel měl velký areál a všude bylo plno palem.

Za sebe můžu hotel jedině doporučit. Snad se vám video bude líbit :)


Gran Canaria 2015

16. july 2015 at 18:50 | Mariiis_N |  Fotogalerie
Zdravím vás všechny. Ano vidíte dobře, jsem konečně zpět. Vrátila jsem se dneska ve 3 hodiny ráno asi po pěti hodinovém letu z kanárských ostrovů. Musím říct, že dovolená to byla opravdu krásná a budu na ni hodně dlouho vzpomínat. Mám hodně zážitků. Taky mě tam napadlo celkem dost nápadů na články, tak se můžete těšit. Dneska jen takový článeček s pár fotkama, které jsem tam stihla pořídit. Musím říct, že tam měli nádherné květiny, ale fakt krásné. Snad se budou líbit a teště se na video, bude brzy!


Unfriended

14. july 2015 at 7:01 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
V pátek (3.7) jsme byli s děckama na filmu Unfriended (odebrat z přátel). Já ani nevím, jaké to na mě udělalo pocity, nevím, jestli jsem do toho čekala víc, nebo míň. Byly tam momenty, kdy jsem se fakt bála, to přiznávám. Ale taky tam byly momenty, kdy mě to i tak trochu nudilo. No jedno vím jistě, podruhé bych na to už rozhodně nešla. Ale jsem ráda, že jsem na to šla, protože jsem na to byla zvědavá. Možná, kdyby tam chvilkama bylo jiné prostředí než skype, bylo by to lepší. Ono se to vlastně celou tu hodinu a půl odehrává na skype, to mě přišlo takový až moc stejný pořád dokola. No každopádně mi dejte vedět, jestli jste na tom byli vy a jak se vám to líbilo.


Mých 9 let na základní škole

9. july 2015 at 6:08 | Mariiis_N |  About Mariiis_N
Článek je přednastavený, právě jsem někde na dovolené (smích).
Jak už asi většina z vás ví, letos jsem úspěšně ukončila povinnou školní docházku a proto vám teď ukážu fotky od 1. až do 9. třídy.

1. třída

(Hodně) informační článek

3. july 2015 at 11:14 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Já vím, že jsem vám slíbila článek o mých letech na základce, ale nějak nestíhám. Každopádně určitě bude. Tenhle je spíš takový hodně informační.

Dneska jedeme s děckama do kina na Unfriended, nacož jsem hodně zvědavá, protože recenze jsou na to sporné. Jedni tvrdí, že je to dobré, druzí, že je to hrozná kravina. No uvidíme.
A teď se přesuneme k nejdůležitější věci. Zítra odlétám na dovolenou (4.7 - 16.7), takže tu nebudu. Pokud se mi dneska večer bude chtít, tak vám ještě přednastavím alespoň dva články. S nějvětší pravděpodobností by to byl ten článek o té základce a pak něco málo o filmu Unfriended. Uvidíme. Každopádně se nedivte, že nepřibyde ani jeden článek. Chci si dovolenou užít. Tak se ti mějte pěkně.

Sice jsem si řekla, že budu o prádzninách vydávat pravidelně články, ale jak vidíte, tak to moc nefunguje. Na dovolené budu mít dost času, tak snad nějaké ty články naplánuju a vymyslím.

. Beautiful Sea.