girl, grunge, and blue image bw, sea, and gif image mountains, road, and travel image 2016, new year, and gif image

June 2015

Last day in school

30. june 2015 at 12:06 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Není to možné, ale já se zase po týdnu ozývám, sama tomu nemohu uvěřit (smích). Dneska je 30.6, což znamená, že je konec školy. Jako každý rok. Avšak pro mě je to letos jiné, musím se rozloučit se všemi spolužáky, na které jsem byla do teď zvyklá. Doby, kdy jsme sedávali spolu v lavicích skončily a my se musíme každý odebrat svou vlastní cestou. Je to smutný, ale musí se čelit novým výzvám. Tak to prostě chodí. Ještě čekejte článek o základce jako takové, ale nevím, kdy výjde. Každopádně jsem ukočnila devátý ročník se samýma jedničkama, což se docela i hodně divím, na to, že jsem se vůbec nesnažila. Tak a teď už prázdniny. A jaké jste měli vysvědčení vy?

🌞 ☆

Citáty 1.3

23. june 2015 at 17:53 | Mariiis_N |  Citáty
Možná, že vlk je zamilovaný do Měsíce a každý měsíc pláče pro lásku, které se nikdy nemůže dotknout.

V životě přijde chvíle, kdy ztratíš vše co jsi měl, pro co jsi žil, smál se a možná i uronil slzu. V tu chvíli bys nejraději umřel, ale život jde dál a někde v dáli na tebe čeká štěstí. Zatím je skryté a ty proto musíš jít dál, abys ho našel.

Krásu lidských očí nehledej v jejich barvě, ale v tom, čí jsou.

Když ti někdo zlomí srdce, dej mu pěstí.
Vážně. Dej mu pěstí do nosu a jdi si koupit zmrzlinu!

Všechno, co miluješ tě jednoho dne zabije. Ať už jsou to cigarety nebo drogy nebo kluk s modrýma očima, na konci tě stejně všechno zabije.

Nechtěla jsem se zamilovat, nechtěla jsem. Ale pak jsi se usmál a kurva, stalo se to.

Otevřela jsem ústa a skoro něco řekla. Skoro. Můj život by se možná úplně změnil, kdybych to udělala. Ale já nic neřekla.

Nemůžeš tancovat s dáblem a ptát se proč jsi stále v pekle.

Jenom protože někteří vypadají šťastně hned neznamená, že jsou, protože i bílá růže má černý stín.

Beautiful Home

Superfinále Coca Cola cup - Vyškov 2015

18. june 2015 at 19:13 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Kdo čtete můj blog, jistě už víte co je to coca cola cup a že i naše škola se do něj zapojila, bohužel my jako holky jsme vypadli za krajským kolem. Ale dostali jsme se mezi 16 nejlepších týmu čr (asi z 800), takže docela úspěch bych řekla (smích). V úterý se konalo superfinále a já na něm samozřejmě nemohla chybět. Tady je video z celého dne.


[12.6.2015] Školní výlet

13. june 2015 at 12:05 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Musím uznat, že nakonec to až tak příšerný nebylo, jak jsem se obávala. I když do kapucínský hrobky už nikdy nevlezu a podzemí taky nebylo bůj ví jak úžasný. Ale co už. Park u petrova je krásnej a byl tam stín, takže to bylo jedno z nejlepších míst, kde jsme včera byli.

Nikdy by mě nenapadlo, že zrovna já půjdu do kina na horor (insidious 3). Nějak jsme se k tomu s kámošema odhodlali a musím říct, že jsem se bála. Fakt jsem se bála. Ten horor asi nebyl zas až tak strašnej, ale já se bála. Nojo poserka. Každopádně jsme to všichni přežili a nakonec jsme skončili ve starbucks. Dala jsem si vanilla cream a chutnalo to úplně jako vanilková zmrzlina (jak nečekaně). Ale bylo to dobrý. Domů jsem přijela až o půl 9 a celý den můžu hodnotit jako dobrej.Už aby byl konec roku

10. june 2015 at 17:27 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Jo dneska mám sem konečně co napsat a myslím, že to zrovna krátkej článek nebude. Takže se pohodlně usaďte a můžete se těšit na to, jak nadávám na našu třídu (lol, už teď to zní zábavně).
Jsme třída kreténů a to doslova. Jo, mám tam nejlepší kámoše, ale zbytek je strašnej. Nedokáží se na ničem domluvit a vymýšlí neskutečný a naprosto zbytečný kraviny. Třeba včera vymysleli, že dáme učitelce jako dárek na konci roku víkend na zámku. Nepochopím to. Asi si říkáte, co na tom nechápu a proč to berou jako takovou katastrofu. No, podle mě dávat nějaký 3 - 4 tisíce na učitelku, kterou jsme sice měli 3 roky za třídní, ale skoro nikdo ju nemá rád, protože je úplně blbá. Pardon. to mě přijde jako naprostá zbytečnost a zdá se mi to přehnaný. Schválně mi dejte vědět, co na to říkáte vy, protože mě to fakt zajimá. Už se fakt těším, až vypadnu s tý třídy. Jo děcka mě budou chybět, ale jenom některý a co se týče toho zbytku, jsem ráda, že už je neuvidím. Nejlíp nikdy. Lol. Buďte rádi, že je neznáte, o nic nepřicházíte. Já jsem tam jenom napsala, vlastní názor na ten dárek a hned mě nazvali ubožákem. Tak kde to jsme? Ano prosím v 9.C. V poslední době se hádáme pořád, takže plz ať ty 3 týdny uběhnou rychle.
Další věc je školní výlet na kterej se mimochodem vůbec netěším a extra se mi tam nechce. Výlet v deváté třídě má být nejlepší a zatím co ostatní třídy (A a B) jedou na lasergame a béčko dokonce do Aqualandu moravia, my jak největší blbci musíme jet na výlet do kapucínský hrobky a do kostnice. Jako pardon, ale hrobky a kosti mě fakt netankujou. Super výlet. Nemůžu se dočkat pátku, fkt že jo. Kam se chystáte na výlet vy? máte aspoň něco normálního?