girl, grunge, and blue image bw, sea, and gif image mountains, road, and travel image 2016, new year, and gif image

May 2015

TT: černobílý svět

31. may 2015 at 20:23 | Mariiis_N |  Téma týdne
Napadlo vás někdy, jak se asi cití takový pes, který vidí všechno černobíle? Nebo alespoň tak nás to ve škole učili. Musí to být šíleně depresivní nevidět všechny ty bavičky, když je třeba jaro a všechno kvete. Jen se do něj zkuste vcítit. Já osobně bych zešílela.

Taky se občas citím jak kdybych byla v černobílém světě. Třeba když najdu nějakou starou fotografii z dob, kdy ještě něco jako barevný fotoaparát neexistoval. Ale svět přitom barevný byl. Černobílý efekt dodá té fotce úplně jiný rozměr. Jiný nádech. Schválně se někdy takhle zadívejte na starou černobílou fotku a představte si, jak ta krajina vypadá doopravdy. Nedokážete si to představit, ani kdyby jste se sebevíc snažili. Černobílé fotky jsou smutné. Působí smutně a vyvolávají v člověku smutek.


XXX

30. may 2015 at 8:36 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Tak nějak v poslední době nemám na nic náladu, jsem smutná a tak. Prostě úplně bez nálady. Nevím, jestli je to zlý den, zlý týden, měsíc nebo dokonce i život. Ještě, že už budou prádzniny zachvíli, mám pocit, že bych ve škole propadla. Nedokážu se na nic soustředit. Jenom poslouchám smutný písničky. Co je tohle sakra za období toto? Ať je to cokoliv, tak doufám, že to hodně brzy přejde.

what next?

26. may 2015 at 18:55 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
čaute. nevím, fakt nevím, co s blogem dál. nechce se mi ho zrušit a úplně sem přestat přidávat příspěvky, to určitě ne. už jenom proto, že budu mít blog v listopadu dva roky a to je skara úspěch, že jsem tady tak dlouho vydržela. absolutně teď nemám nápady, takže články rozhodně nebduou vycházet tak často jako předtím. viděla bych to tak na článke týdně, to bych něco sesmolit měla. prostě, když mě něco napadne, nebo budu mít chuť sem napsat třeba i sebevětší kravinu, tak sem tu kravinu napíšu. a když náladu mít nebudu, tak tu hold nic nebude. škola už pomalu končíl, máme před sebou poslední měsíc, tak pak by se to snad měl zlepšit. a jak jste na tom vy s blogem? máte dost nápadů, nebo taky nevíte co přidat?

Trending looks - Wheretoget

[21.5.2015] Roxette

23. may 2015 at 8:28 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Dlouho jsem se neozvala, já vím. Ale nějak v poslední době nebyl čas a ani nápady, co bych sem mohla napsat. No každopádně všichni jste už někdy slyšeli o Roxettech ne? Nebo alespoň písničky Listen to your heart znáte. Kdo by nevěděl, tak je to švédské duo, které se proslavilo a vystupovalo hlavně, když byli moji rodiče zhruba v mém věku. Když mamka zjistila, že budou mít koncert v Praze, řekla, že tam musíme jet (smích). A tak se taky stalo. Musím říct, že koncert to byl úžasnej. Strašně se mi to líbilo. Mám tady pro vás pár fotek, ale bohužel nejsou zrovna v moc blbé kvalitě, i když ono se není čemu divit (smích).Buďte upřímný. To je všechno, co chci

15. may 2015 at 22:21 | Mariiis_N |  Ostatní♥
Upřímnost je úžasná vlasnost a já jsem strašně ráda, že ji můžu vlastnit. Dřív jsem měla za to, že je to spíše záporná vlastnost, ale řím jsem starší, tím více zjišťuju, že je to naopak vlastnost velice kladná. A je strašná škoda, že ji moc lidí nemá. Výhoda upřímnosti je to, že si nemusíte pamatovat, cos jste komu řekli. Člověk, který lže si to pamatovat musí, aby se to náhodou neprovalilo. A proč si přidělávat starosti navíc? Zbytečná práce. Upřímný člověk, to má jednodušší. Nebo si spíše nekomplikuje život. To je jedno, jak to nazvu, vy to jistě pochopíte.

Hodně lidí upřímnost vyžaduje, ale většina se za ni pak následně urazí. Dává to smysl? samozřejmě, že ne. Když už po někom chci aby byl upřímný, tak musím počítat s tím, že mě všichni lidi nemají rádi a někdo proti mě něco řekne. No a? nemusím si to nutně vzít k srdci, když nechci. To užzase záleží na povaze daného člověka. Když už si to k srdci vezmu, poučím se z toho do budoucna a budu lepší.

Mě hodně lidí, kvůli téhle vlastnosti nemá rádo. Ale přece nebudu lhát. To radši řeknu někomu něco, co ho bude bolet, protože vím, že to přebolí. Nesnáším lhaní. Radši na mě nemluvte, než aby jste mi lhali. Jestli ale já můžu za něčím stát, je to právě upřímnost. Buďte upřímní, prosím.

. | via Tumblr karma — rehlaxe: be kind to yourself.

Playlist | Duben

13. may 2015 at 14:58 | Mariiis_N |  Písničky
Já vím, já vím. Je naprosto normální dávat playlist za duben v půli května, ale v pohodě. Nejak jsem na to zapomněla a vůbec mě to neštve (smích). Každopádně už jsem se rozhodla, že to napíšu, tak jdeme na to.

Untitled ? Retro music background with gramophone vector art

Takový jeden pondělní článek

11. may 2015 at 18:58 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Určitě jste si už všimli, že jsem zase trošku pozměnila vzhled blogu. Přišlo mi, že tam ten starý tu byl už dlouho a navíc jsem chtěla něco o dost veselejšího, což tohle podle mě je. Strašně se mi líbí ty barvičky.

Dneska se mi fakt líbilo to počasíl. Ráno mi bylo blbě a ještě pořád mě trošku blbě je, ale to je jedno. Každopádně jsem zůstala doma, bylo to tak prej lepší, říkala mamka. Mě osobně to vůbec nevadilo. Komu by to taky vadilo? Zítra má být prý až 27 stupňů, tak přemýšlím, že půjdu v sukni. Uvidíme. Zítra mám taky závěrečný zkoušky v klavíru, jako absolvent. Tak mi prosím držte palce, i když myslím si, že nehraju zas až tak příšerně (smích). Užívejte ještě zbytek slunečného večera.

http://carolyn-mary.blogspot.de/2015/05/im-back-new-york-2015.html .


Citáty 1.2

10. may 2015 at 11:46 | Mariiis_N |  Citáty
Chybí mi něco, co si nemůžu koupit jako tenisky.

Krása může přitahovat pozornost, ale jen osobnost může získat srdce.

Přestaň pořád plánovat budoucnost,protože všechno dopadne stejně jinak,než si myslíš.

Žena je schopna milovat muže jen proto, že ho nepřeje jiné.

Gentlemani vymierajú pretože ženy
prestávajú byť dámami a sú kurvami.

Říká se: "Vše zlé se ti jednou vrátí...!"
A já se ptám: "Kdy se mi vrátí to dobré?"

Lidé chtějí slyšet písničky se slovy, které se bojí říct.

Jediný kluk, který si tě zaslouží je ten, který si myslí, že ne.

Snít o něčem nepravděpodobném má své jméno. Říká se tomu NADĚJE.

- | via Tumblr black makes everything better

Vysoká očekávání často vedou k velkému zklamání

7. may 2015 at 20:20 | Mariiis_N |  Ostatní♥
Přiznejte se, každý jsme někdy očekávali hodně od nějaké věci, ale jediné čeho se jám dostalo, bylo zklamání. Proto je lepší počítat spíše s tou horší variantou. Když přijde to lepší, budete mile překvapeni a budete šťastní. A uznejte, že to je lepší než být zklamaná. Kolikrát se i říká, že nejvíce bolí sklamání ze splněného snu. I to může být pravda. Prostě očekávejte raději méně, než více. Je to pro vás mnohem lepší, to mi věřte. Taky jsem dřívbyl taková, že jsem čekávala od některých věcí mnohem více, než bych měla. A taky jsem na to pěkně doplatila. Člověk se učí z minulosti. I já jsem se poučila. Nikdo se nechce zklamat. Podobné je to i s vysokými nároky. Když budete mít vysoké nároky, nebudete tak šťatsní, jako lidé, kteří mají ty nároky menší. Prostě neočekávejte mnoho, očekávejte méně.

grunge holidays tumblr☔️ MM | via Tumblr

Hallo May

4. may 2015 at 19:30 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Neuvěříte, co se stalo. Víte jak jsem v minulým článku psala, že bych potřebovala boxovací pytel, abych si mohla vybít vztek, zlost, ale i smutek? Jestli jste to nevěděli, tak teď už to víte. Dneska jsem přišla dom a co leží na stole. Ano boxovací pytel (smích). Vážně naši koupili boxovcí pytel. A to jsem se o tom ani slovem nezmínila. Náhoda? nemyslím si. Každopádně je to super.

Zítra má být kolem 26 stupňů, což je úplně mega boží, protože kdy je pěkný počasí a je teplo, tak mám automaticky lepší náladu. Vlastně celý týden má být pěkný počasí. Takže najs. Nice nebo najs? najs. Ale tak jako musím říct, že už se mi nálada trošku lepší, za což jsem fakt ráda. Jo jsem, protože já nikdy nebyla vysloveně depkařskej typ. Pokud ovšem nejde o kluka. Což v tomhle případě jde, ale pst.

Nechápu, proč všichni tolik řeší to mistrovství světa. Jo dobře, je to mistrovství, ale já to nijak neprožívám. V podstatě je mě to úplně jedno. Jsem divná? asi jo a vůbec mě to nevadí. Jo a vlastně už máme květen. Panebože to tak strašně letí, až je to k pláči. Ale tohle je jeden z nejkrasnějších měsíců, tak aspoň něco.


I miss the old happy me

2. may 2015 at 19:05 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Vážně by mě zajimalo, proč se dlouho soustřeďují blbý věci a pak mě to dostihne v jeden den. Ano dnešek. Já nevím co je, ale všechno se mě sere a nemám vůbec náladu, takže mě u dokáží vytočit fakt jenom maličkosti. Nějakej lék proti tomu? Kdyby jste něco takového měli (znali), nějak to ke mě dopravte a já vám budu neskonale vděčná. Páč už mě to fakt sere. Jo já vím, problémy debilní patnáctky. Co už.

Úplně každýho sen je dostat na fotbalovým zápase 9:0. Jo to si každej přece. Jsem naštvaná na celej svět. Né jenom kvůli tomu zápasu, tak blbá nejsem, ale ono prostě když se různý maličkosti střádají a pak se to na vás navalí, tak váš potom sere už úplně všechno. Rozhádaná s kámošem (což mě štve asi nejvíc, protože jo já ho mám fakt ráda a nevím co dál). Ne není to něco jako deprese z nešťastný lásky. Jo přiznávám, poslouchám smutný a zamilovaný písničky a nutí mě to brečet, ale i přesto je to něco jinýho. Asi to tak má být. Moderní pohádka, žádné šťastné konce. True story Seleno.

No budu se muset říkat, že je to zlý den, né zlý život. I když mám asi fakt dost. Už jsem na to přišla. Kupte mi boxovací pytel. Jo. Ať si můžu všechnu tu zlost někde vybít. Děkuju. Jo a v celým článku žádný už další kecy nejsou, tak se nebojte. Jenom milion strašně luxusních obrázků.Yesterday is history

1. may 2015 at 16:13 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Jak jste si včera užili čarodějnice? Já docela jo i ne. A jak včerejší den vlastně probíhal? Domluvili jsme se s kamoškou, že se sejdeme o půl 6 u kašny. Samozřejmně, měla deset minut spoždění, tak jsem na ni čekala (smích). Pak jsme šli na zmrzlinu, miluju vanilkovou. Měli jsme tak nějak v plánu, že půjdeme na fotbalový stadion, kde jsou každoročně nějaký soutěže pro malý děcka, ale jak jsme tam tak šly, tak jsme narazily na jednoho kámoš (dále jen M.) a on nám řek, že čeká na kluky a jestli s ním nechceme počkat. Tak jsme si daly džus a pak když ti jeho kámoši přijeli, odešly jsme. Měli jsme hlad, tak jsme šli na hranolky. Když jsme konečně došly na stadion potkali jsme tak kámoše V. se kterým jsme pak strávili celej zbytek večera. Ono je celkem zajimavá jenom tak stát a koukat do ohně a přitom přemýšlet, jak všechno bude a jestli se v něčem nestala chyba a tak. Kamoška odjela o půl 11 domů a my jsme s V. šli na město. Cestou jsme potkávali další děcka, některý ožralý tak, že to nebylo vůbec dobrý. Po nějaké době jsme se potkali zase s M. a i s jeho kámošema a s něma jsem taky strávila zbytek času až do půl 1, kdy pro mě přijel taťka a jela jsem dom. Je zajimavý pozorovat ožralý kámoše, když jste sami střízlivý (smích). Každopádně to byl fajn den, až na to přemýšlení u toho ohně.

Miluju 85% čokoládu od Lindt, fakt miluju. Oni mají tak neskutečně dobrý čokolády. Sice nechámu, proč to cpu do článku o čarodkách, ale nevadí. Jo a dneska už je vlastně 1. května. Kdo z vás uschne stejně jako já? (smích)