girl, grunge, and blue image bw, sea, and gif image mountains, road, and travel image 2016, new year, and gif image

March 2015

Aprílové počasí

31. march 2015 at 20:09 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Zdá se to jenom mě, nebo se to počasí úplně zbáznilo? (smích). No jako celkem jsem se lekla, když jsem ráno vyšla z domu a sněžilo. Jako vážně? Já chci teplo a né tady tuhle hnusnou bílou sračku, která se během dne stejně změnila na cosi čedého. Fuj. Doslova aprílové počasí. Tak pls ať se to vyřádí teď a pak už je jenom pěkně teplo, protože takovéhle počasí fakt nechci. Nikdy jsem je ráda neměla a nikdy je ráda mít nezačnu. Takže prostě už teď bude pěkně. Tečka (smích).

Dneska jsme byli v JE Dukovany a v PVE Dalešice. Byla by to pěkná exkurze kdyby nesněžilo. Sakra. Ale tak jo, zas tak špatné to nebylo, když nepočítám to počasí. No a málem bych zapomněla, plánujete zítra někoho nachytat? (smích).

Acervo Vintage Tumblr

Pohoda, klid, who cares?

28. march 2015 at 17:27 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Tak nějak se zase ozývám se článkem, kterej bude v podstatě úplně o ničem (smích). Dneska jsme hráli fotbal a přišlo mi, že někteří to brali strašně vážně. No já to beru spíš tak, že se alepsoň trochu pohnu a zaběhám si. Přece nejsem nějakej vrcholovej fotbalista, tak co řešit.

Strašně se těším na prázdniny, konečně. Celej ten týden bude takovej úplně pohodovej. V pondělí jdeme teda do školy a učíme se, ale v úterý jedeme do Dukovan na exkurzi a ve středu máme dvě hodiny nějakou besedu, takže fakt pohodička. No a pak prádzniny, doufám, že zaslouženě.

Pomalu, ale jistě se mi blíží příjmačky a já to beru tak nějak v klidu. Vůbec si neuvědomuju, že mě taky nemusí nikam vzít. Vůbec mě to netrápí (smích). Však ono začně.


Citáty 1.0

26. march 2015 at 19:01 | Mariiis_N |  Citáty
Milé slečny, jestli hledáte jen pěkné tvářičky, tak vás potom pěkně prosím, nestěžujte si na zlomené srdce. S pozdravem jeden normální kluk, kterých už jste odmítli stovky.

Úlohou ženy není být krásná, ale být milovaná. To že jsme krásné je jenom bonus chlapci.

Když vám muž řekne, že takového jako on už nikdy nepotkáte, odpovězte, že přesně to máte v plánu.

Když jsi šťastný, posloucháš hudbu. Když jsi smutný, soustředíš se na text.

Rozhodla jsem se, že budu žít věčně. Zemřu jen v případě, že by mi to nevyšlo.

Neříkám, že si kurva. Ale kdyby jsi byla dopravní značka, byla by jsi tunel.

Když se tě dívka na něco ptá je lepší odpovědět pravdu,protože je příliš velká pravděpodobnost že už zná odpověď.

Nezáleží na velikosti překážky, ale na velikosti smyslu, který vidíš v jejím překonání.


travel


TT: Co bude dál?

24. march 2015 at 17:56 | Mariiis_N |  Téma týdne
Neříkejte, že na tohle téma nemá někdo co napsat, protože panebože tohle je tak úžasný téma týdne, že by se na to dalo psát hodiny a hodiny. Tak se pojďte podívat, co na tohle téma vypadlo ze mě (smích).

Co bude dál? Tahle otázka provází každého a kdo říká, že jeho ne, lže. Když skončí nějaká kapitola v našem životě, položíme si otázku ,,co bude dál?". Ironií je, že nikdy to přesně nevíme. Neznáme budoucnost, nevidíme do ní ani ji nikdo neumí předpovídat. Celkem smůla ne? ani si nemyslím. Je to dobře. Jo, sice žijeme v nejistotě a možná by bylo všechno jiné, kdyby jsme věděli co nastane, ale život by byl nuda. Nebyla by překvapení, nebyly by zvraty a nebyla by ani otázka ,,co bude dál?"

Rozhodla jsem se, že jako příklad pro tohle téma si vezmu vztah holky s klukem. Příjde mi, že na tomhle se to dá tak nějak nejlépe popsat. Řekněme, že jsou dva a chodí spolu už tak půl roku, možná déle. Mají se rádi, jsou na sobě skoro závislí a opravdu se milujou. Mluvím tady o jinačích vztazích než mají 12ti letí apod. Všechno je v pohodě, ale najednou se pohádají a nebo jeden z nich podvede toho druhého. A v tom okamžiku se všechno hroutí. Myslím, že tohle je jasný příklad, kdy si lidé pokládají otázku ,,co bude dál?". Určitě je oba bude pronásledovat věci typu: odpustí mi? bude to někdy jako dřív? a co vlastně bude dál, jak to bude pokračovat?

Nikdy přesně nevíme co bude dál. Musíme to nechat na osudu, jak to má zařízené. Stejně se po čase všechno dozvíme a všechno nám jednoho dne bude dávat smysl. Jenom tomu chce nechat volný průběh.


[21.3.2015] CineTube

22. march 2015 at 4:17 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Jak už většina z vás ví, včera jsem byla na cinetube v Brně. Fakt jsem se tam těšila a byla jsem strašně zvědavá, jaké to tam bude. A musím říct, že to bylo super a strašně se mi tam líbilo.

Do Brna jsme přijeli asi o půl devátý a ve čtvrt na deset měli přijet youtubeři. K mému překvapení přijeli celkem na čas, což mě hodně překvapilo, protože jsem čekala, že budou mít hodně velký spoždení. Přijeli teda limuzínou a dostat se dovnitř nebylo jak pro nás, ani pro youtubery zrovna nejlehčí, protože se všichni strašně tlačili dopředu, aby tam byli co nejdřív. Když jsem se tam s holkama dostala konečně i já, šli jsme si odložit bundy a začalo podepisování a focení s youtuberama. Nejvíc narvána bylo okolo Hoggiho, kam bylo prakticky skoor nemožný se dostat. Já mám teda nejvíc fotek s Atim, protože je to jeden z mých fakt nejoblíbenějších youtuberů. Pak mám fotku s Vadimem a Peťanem. Však uvidíte.

Když Cinetube skončilo, šli jsme do Vaňkovky do KFC, řekněme, že na oběd. Nakonec jsme náš výlet zakončili v Bubblelogy a jak tvrdím, že mě bubbletea nechutná, tak ten včerejší byl zrovna dobrej. Asi hold musím mít štěstí na to, co si vyberu. Když jsme pak přijeli autobusem, skoro domů, já jsem si řekla, že ještě nepojedu úplně domů (deset km od toho místa, kam jsme přijeli). A že využiju toho, že jsem tady a půjdu ven s děckama. Nakonec jsem tam byla do osmi a pak pro mě přijel taťka a jeli jsme ještě pro mamku do Brna, ano opět Brno (smích). Domů jsem se vrátila kolem půl desáté. Byl to suprovej den.


[18.3.2015] It is a beautiful day

18. march 2015 at 20:35 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Nechápu to, dneska bylo venku pěkně. Nechápu to, ale jsem za to strašně ráda, protože jsem se strašně moc těšila na teplo jenomže ono se to má koncem týdne zase pokazit, takže to je celkem špatný, ale nějak to dopadne, takže who cares.

Zítra musím jít do klavíru a strašně se mě tam nechce. To je tak když jste absolventi a musíte tam chodit mimo vaše hodiny. Fakt to miluju, ale každej to přežil, tak to přežiju i já (smích). A navíc jdu zítra na oční, tam se taky netěším. Čtvrtek asi nebude moc dobrej den, ale to co už.

Dneska jsme psali z chemie, němčiny a měla zkoušet z přírazu. Chemii jsem asi celkem podělala, ale uvidíme, jsem na to celkem zvědavá. Organická chemie je prej lehoučká, ale mě to tak vůbec nepřijde. Z němčiny jsem dostala 2, protože jsem měla špatně členy, ale všechny slovíčka bez členů dobře. Hold toho učitele nemám moc ráda a on mě taky ne.


I am actually a mermaid

16. march 2015 at 19:04 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Chystáte se někdo v sobotu na cinetube do Brna? Že bych vás tam náhodou potkala, protože jo chystám se tam s kámoškou. Takže mi určitě napište, jestli tam jdete a když to ne tak co si o téhle akci vůbec myslíte.

Včera to byl měsíc do příjmaček. Jak já se bojím. Dneska jsem se kupodivu donutila vypočítat pár příkladu do matiky, což je u mě fakt úspěch, protože já jsem strašně líná cokoli dělat a natož počítat matiku nedejbože cvičit (Smích). Jinak ve škole se nic moc nedejě, pořád stejnej stereotyp jako pořád. Ještě nás někdy za měsíc čeká zase coca-cola cup, tak jsem zvědavá jak dopadneme.

Od zítřka má už být teplo, dokonce říkali, že až 17 stupňů, tak uvidíme. Každopádně bych se vůbec nezlobila, protože tohle počasí mě už začíná lézt na nervy, ještě když fouká vítr. Fuj. A navíc miluju tenisky.


Pravda

14. march 2015 at 12:50 | Mariiis_N |  Ostatní♥
Vážně teď nemám absolutně nápady na to, o co bych se s vámi chtěla podělit a nebo co bych vám chtěla říct a tak. Nějak bez nápadu. Divné. Každopádně s mamkou občas posloucháme Kabáty, když vaříme nebo tak a mají fakt pravdivý texty. Určitě každej znáte písničku kdo ví jestli. A právě na základě té písničky bude tento článek.

,,Jak je to s pravdou? S pravdou se šetří, možná proto, aby zbyla"

Určitě se mnou budete souhlasit, že pravdu říká čím dál méně lidi, ale všichni ji očekávájí. Proč se ale říká tak málo? Možná proto, protože když někdo řekne pravdu, tak ostatní ho odsoudí. A přitom každý pravdu vyžaduje. Čím dál více se lže. Všichni lžou a kdo říká že né kecá. Někdy se možná jedná o milosrdnou lež, ale pořád je lepší říkat pravdu i když pravda bolí. Ale copak chcete aby byl někdo šťastný pouze ve lži?

,,Všechno je jinak, nasraná Země chrlí tuny žhavý lávy
děti na stráni hledaj fialový krávy
jak pravda vypadá, kdo z Vás to ví?"

Schválně, co si představíte když se řekne pravda a vy si máte něco vybavit. Zkuste si vybavit pravdu jako nějakou postavu, chce to určitou představivost.

,,Tak čemu věřit? Snad jenom bytostem, co lítaj kolem hlavy"

Nikdy 100% nevíme, jestli nám nelže třeba nejlepší přítel, i když mu věříme. Nikdy nevíme komu věřit můžeme a komu ne, není to jendoduché. Jak už jsem hodněkrát zmiňovala já jsem hodně upřímný člověk a jsem za to do jisté míry i ráda, protože nemám problém říkat pravdu a alespoň nemám špatné svědomí z toho, že někomu lžu a on se pak trápí. Někdy je pravda krutá, hodně krutá a toho člověka to pak ještě hodně dlouho bolí, ale kdyby se mu říkali jenom sladký řečičky, který by byly lež a on by pak na tu pravdu přišel, věřte, že by to bolelo mnohem, mnohem víc.


Decide to rise

12. march 2015 at 16:54 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Sřídá se teplo a zima. Co je to s tím počasím vůbec? Už chci prostě léto, teplo, krátký trička a kraťase. Hned. Prosím. Přece jenom když je pěkně, tak máte náladu na mnohem více věcí, než když se podíváte ven a tam je fakt škaredě. To pak nikoho nic nebaví.

Zítra mám klavír, takže bych měla jít hrát, ale já jsem tak strašně lenošná, až je to nezdravý. Né, vážně se k tomu donutím a půjdu si to alespoň jednou přehrát. Ono je fajn hrát, ale cvičit ty cvičení do hodiny mě vážně nebaví. Budu to muset překousnout a věřte nebo ne, beztak to zvládnu (smích).

Fakt jsem asi závislá na weheartit, nebo nevím. Jsem schopná tam prosedět fakt dlouho dobu, ale tak když ty obrázky tam jsou tak strašně krásný. Já chci taky umět takhle fotit, nebo prostě dělat takovýhle obrázky. Naučte mě to někdo pls.

Dobře, už jdu hrát na ten klavír, právě teď jsem se odhodlala a musím tam jít. Vždyť stačí jenom 20 minut. Božeee.TT: Životní poslání

10. march 2015 at 18:47 | Mariiis_N |  Téma týdne
Tohle téma není zrovna obvyklé. Pochybuju o tom, že běžně přemýšlíte o tom jaké je vaše životní poslání. Já o tom taky moc nepřemýšlím, přece jenom je to taková otázka, na kterou stejně moc nenajdeme odpověď. Takže má nad tím vůbec důvod přemýšlet? Popravdě sama nevím. Asi je to otázka každého toho člověka.

,,Jmenuji se Sebastian. Věk vám neřeknu, protože jsem umřel, je to 4 roky zpátky při dopravní nehodě. Často jsem před svou smrtí přemýšlel, proč vlastně žiju, co mám vykonat a proč jsem sem byl poslán. Řeknu vám, že to pořádně nevím ani teď. Udělal jsem celkem hodně dobrých věcí. Byl jsem pomáhat v Thajsku po tsunami, byl jsem za dětmi v africe. Chvíli jsem pracoval i jako voják v armádě. Moje životní poslání asi bylo být dobrý a pomáhat lidem. Avšak se 100% jistotou to říci nemohu. Na to se vlastně ani nedá pořádně odpovědět. Dělejte co nejvíce pěkných věcí a snažte se pomáhat, to je jediná rada, co vám můžu dát. Jaké je vaše životní poslání, stejně nikdy nezjistíte. Ani po smrti."
Když jsem něco zkoušela #1

9. march 2015 at 16:55 | Mariiis_N |  Ostatní♥
Chtěla jsem zkusit vymyslet básničku, jak to dopadlo se můžete přesvědčit v celém článku. Snad se vám bude alespoň trošičku, trošičku líbit.

(1) Likes | Tumblr Visions | via Tumblr

Playlist | Únor

8. march 2015 at 8:53 | Mariiis_N |  Písničky
Další měsíc je za námi a před námi je playlist z měsíce únor. Jak jste si mohli všimnout, změnila jsem už i design, aby to bylo takové veselejší. Snad se líbí.

Grunge


Tak nějak všechno

7. march 2015 at 9:24 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Nějak nezvykle dlouho (na mě) jsem nenapsala žádnej článek, ale nebojte se, žiju. Jenom jsem nějak neměla nápad a nedostala jsem se na počítač a psát na mobilu, to nejde. Moc vám chci poděkovat za všechny přání k narozeninám. A co se za ty dva dny událo? celkem nic zvláštního.

Byla jsem odevztat přihlášku na druhou školu, takže můj cíl odevzdat do konce týdne přihlášky je splněn a teď už jenom čekat a v dubnu napsat píjmačky. Ale já to zvládnu. Musím. Doufám, že mě budete držet palce. A včera jsme byli s babičkou dědem a bratrem kupovat můj dárek k narozeninám.

Dneska mamka vymyslela, že budeme čistit okna, protože je venku relativně hezky prej. Měli jsme jet do pasohlávek, ale vzhledem tomu, že je většina nemocná, tak umýváme okna. Dobrý co? (smích). Jinak mám teď docela sad období, ale to přejde. Časem.

Instagram @omg_fxck_me .

It's my birthday!

4. march 2015 at 12:43 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Ano, ano, ano. Rok se s rokem sešel a mě už je 15 let. Před 15cti lety se tohle stvoření dostalo na svět a vtu chvíli tady začalo otravovat (smích).

Myslela jsem si, že když mě bude 15, tak že už budu taková velká holka, ale přijdu si pořád stejně malá. S tímto věkem přicházejí různý věci, který už můžu provádět, ale taky si už musím dávat pozor. Skrátka už asi nejsem tak malá, jako jsem bývala. Jak jsem psala v hallo march, strašně rychle to ubíhá. Než se naděju, tak mě bude 18, pak 21 a tak to půjde pořád. Čas nejde zastavit. Dneska to jdeme s kámoškou oslavit, jenom do takové kavárny/cukrárny, nevím co to je. Musím si ten narozeninovej den užít, když už jsem se teda narodila před 15 rokama. Mějte se pěkně.


15 days challenge / day 12

3. march 2015 at 17:36 | Mariiis_N |  Challenges
Jsem tu s adalším dnem challenge, už ji dělám strašně dlouho, ale jak můžete vidět, blížím se ke konci. Myslím že dnešní den je docela zajimavý.

12. Den | 3 osoby, které nesnášíš

. Likes | Tumblr SummerDreamz | via Tumblr

March!

2. march 2015 at 16:12 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Je až neuvěřitelný, jak strašně rychle to utíká. Už včera bylo prvního března, to snad ani není možný. Vždyť je to teďka, co jsem slavili silvestra a nebo co jsem šla do devítky. A už jenom měsíc a budou příjmačky. Proč musí všechno tak rychle utíkat? Zacvhilku bude duben a než se nadějeme tak budou velký práznidny, což mě ani tak nevadí, protože už fakt chci léto.

Dneska jdu po dvou týdnech konečně do školy a bude t strašnej nezvyk. V únoru jsem byla ve škole jenom čtyři dny (smích). Ale už jsem konečně snad zdravá, což je dobře. Doufám, že mě učitelé nenechají psát nějaké písemky, protože bych dostala hodně špatný známky a to zrovna nepotřebuju.

Edit: bylo to úplně v pohodě za což jsem fakt ráda (smích).

Heart March

The boys who #2

1. march 2015 at 11:00 | Mariiis_N |  The boys who
Po dlouhé, fakt dlouhé době jsem tu zase se článkem do rubriky the boys who

Cutest side of him. <3