girl, grunge, and blue image bw, sea, and gif image mountains, road, and travel image 2016, new year, and gif image

February 2015

Citáty 0.9

28. february 2015 at 10:16 | Mariiis_N |  Citáty
Kdo chce něčeho dosáhnout, ten se musí soustředit na cíl, ne na překážky!

Existují lidé, kteří ti vrazí nůž do zad a ještě se zeptají proč krvácíte.

Chceš super holku a sám se chováš jako idiot. (asi sad no)

Každý umí říct: "Netrap se."
Ale jen málokdo přijde, obejme tě a řekne: "Jsem tu stále s tebou."

Uvědom si, že zatím, co ty na ni jen řveš, druhý by za ní dal všechno.

Skutečná otázka není, zda existuje život po smrti, ale zda před smrtí žijeme.

Bojíš se, že tě přestanu milovat, když přibereš, ostříháš si vlasy, změníš styl oblékání a podobně...., ale problém je v tom, že já miluji tvé srdce a to věřím, že se nikdy nezmění, a proto je budu stále stejně milovat a je jedno, jakou povrchní změnu učiníš.

Paolo Raeli Photography

Kam po základce?

26. february 2015 at 11:47 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Hodně jste se mě včera pod článkem ptali, kam chci vlastně ty přihlášky dát. Nejprve jsem to sem ani psát nechtěla, ale tak nic se snad nestane, když to sem napíšu.

Dlouho jsem přemýšlela, fakt dlouho. Nevěděla jsem, kam jít a ani kam bych chtěla jít. Když už jsem se tedy musela rozhodnout, tak jsem se rozhodla pro Gymply. Možná si říkáte, že jsem blázen, že si dávám dva gymply, vždyť po gymplu nic nebudu, pokud nepůjdu na vejšku. Dobře, beru to. Schválně mi řekněte, kdo z vás je na gymplu, jak se vám tam líbí. Dost mě to zajimá.

A kam vlastně? Vzhledem k tomu, že bydlím kousek do Brna a většina mých spolužáků půjde do Brna, i moje jedna přihláška bude právě sem. Gymnázium J. G. Mendela. Nechodíte tam někdo? (smích). A kdo znáte Gymnázium Tišnov, tak tam půjde moje druhá. Spíše proto, že tam chodila i moje mamka a prej tam půjdu i já. Špatná škola to není, říkají ostatní. Jenomže mě to přijde, že tam nebudu moc ve společnosti a prostě se mě tam moc nechce. Sama jsem zvědavá kam se dostanu, i když bych se radši dostala jen na jednu, abych neměla tak těžké rozhodování. Nechtěla jsem sem psát ani na jaké zaměření půjdu a nakonec vám se napíšu i školu. Nojo celá já (smích).

Sice sem tohle nepatří, ale najde se tady někdo kdo sleduje AHS? Jestli jo, tak co říkáte na to, že má být v další sérii Lady Gaga? (smích). Já vám to prostě musela napsat.

VogueHaus♚ Even though it sucks now, it'll be worth it in the end 🌸⭐️😭 Untitled

Stay weird.

25. february 2015 at 18:20 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Čistě článek dá se říct o ničem. Včera jsem byla absolutně bez nápadu, takže jsem vám sem článek radši ani nedávala, svět se snad nezboří ne? Já myslím že ne.

Už mě to doma leze na mozek a to doslova. Chovám se jako kdybych byla mentálně retardovaná (smích). Nojo co byste taky chtěli, když už jsem dva týdny doma, to se prostě na člověku podepsat musí. V pondělí už bych snad měla jít do školy, doktorka říkala, že jo, tak uvidíme. Naštěstí toho prý nemám moc co dopisovat, což jsem fakt ráda.

Příští týden už fakt musím dopravit ty přihlášky na školy kam chci. Mám je doma a nejsem schopná je dám dovézt, ale tak teď mají prázdniny, takže to mě omlouvá. Ale ten následující týden už fakt musím a taky to mám v plánu a já to zvládnu.

Úplně jsem se zamilovala do ténhle písničky. Je sice už starší, ale hrozně se mě líbí. Mě je úplně jedno jak je ta písnička stará, ale když se mě líbí, tak se mě prostě líbí (smích). Jestli mě napadne nějakej dobrej článek tak vám to sem zítra dám, ale pochybuju, protože můj mozek jako by odjel někam na dovolenou. To je jasnej signál, že potřebuju léto (proto ty letní obrázky pod článkem).

beach photography - Google Search Follow me , I back | via Tumblr palm trees - Google Search

Čas hojí rány..

23. february 2015 at 16:12 | Mariiis_N
..říkají lidí, ale nemají pravdu.

Vždycky tam někde uvnitř bude něco, co nám tu bolest připomene. Časem pouze přjdeme na to, že je lepší tu bolest neukazovat a netrápit se nad tím, jen se usmát a jít dál.

Beztak vám to přijde jako pravda. Sice se říká, že čas zahojí rány, časem to přebolí a tak podobně. Nepřebolí. Jenom se na tu bolest časem zvykne. Člověk si zvykne na všechno a proto i na tu bolest. Přestanete to vnímat, zvyknete si. Ale pak se objeví někdo, nebo něco, co vám to připomene. Připomene vám to tu událost, která se stala třeba už před deseti lety a vy si uvědomíte, že to pořád ve vás je, že to nezmizelo a taky, že čas nehojí rány. Zjistíte, že to všechno byla lež a je hodně možné, že budete nenávidět celý svět, protože to bude bolet stejně jako na začátku. Jenomže potom si na to zase zvyknete a tak pořád dokola. Nikdy to nezmizí, i kdyby ste se o to sebe víc snažili. Ani čas nemá takovou moc.

.. . | via Tumblr .

Když láska umírá

22. february 2015 at 11:32 | Mariiis_N |  Ostatní♥
Je tolik nesťatných citátů o rozchodech, o rozpadech manželství, o nevěrách. Určitě nějaký takový znáte a taky je hodně možné, že máte něco takového za sebou. Nebo alespoň odmítnutí, poslání někam, kde to zrovna není moc pěkné ehm do prdele milióny slz a tak podobně. Každý tohle má za sebou. I já. Proto tenhle článek bude zaožený právě na nešťatných citátech. Jak pozitivní. Ach bože. Přemýšleli jste ale někdy nad tím, proč se lidé rozcházejí? Vždyť je to prohra pro oba. Jeden přestává milovat a druhý strácí lásku. Na světě to tak hold ale už bývá. Lidé se scházejí azase rozchízejí. Čím dál častěji jsou na dením pořádku nevěry a miliony děti, kteří mají rozvedený rodiče. Není to celkem smutný? Jistě že je.

Rozchod bolí, ale stratit někoho, kdo si tě nevážil a nerespektoval tě, je ve skutečnosti výhra a né důvod pro slzy. Proto nechápu, proč takový rozchod, nebo jenom odmítnutí probrečíme. Přece nám je líp bez něj. Když se k vám kluk chová hnusně, zůstali byste s ním? Vím, že se tady najdou ty, kteří ano, ale ty moc nechápu. Přece každá si zasloužíme kluka, který nás bude respektovat a budeme pro něj jediná na světe. To samé si ale ovšem zaslouží i kluci. Protože jak se říká nejenom kluci, ale i holky umí ubližovat. A je na tom fakt hodně pravdy. Holky jsou kolikrát tak strašný mrchy, že je mě těch kluků až líto.

Myslím si, že tady k tomu všemu tak nějak přispívá to, že mnoho holek jsou zlatokopky, když to tak řeknu. A vybírají si partnera podle toho, co má a né jaký je a dokonce v mnoha případech ani ne podle toho jak vypadá. Chlapa si vybírejte zodpovědně. Dítě se bude podobat na něj, ne na jeho auto. Když pak náhodou se mu něco stane a přijde o práci tak co udělají takovéhle holky? Začnou podvádět a vede to z rozvodu a dalšímu dítěti s rozvedenými rodiči.

Jo, láska netrvá věčně, láska se narodí a potom i umírá, ale přeci by se tomu dalo alespoň trošku zabránit. Chce to víc snahy a né ten vztah zahodit hned po první překážce. Myslíte si, že někdo kdo se dal dohromady v 17 letech a jsou spolu do teď toměl jednoduché? Jistě že ne, ale mluvili spolu, řešili to. A dobře si rozmysli, jestli vyměníš noci s někým, kdo tě má skutečně rád, za noc s někým, kdo si na tebe zítra ani nevzpomene.

babies Untitled bad girls.

Just počasí

21. february 2015 at 17:34 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Předpokládám, že všichni máte okna, takže úkolem běžte a podívejte se z okna, nebudu zaneprázdňovat ani vás, ani sebe (smích). Jak už jistě všichni víte, teploměr se v mnoha místech vyšplhal až na osm stupňu celsia a venku to vypadá, spíše jako kdyby přicházelo jako, než jako půla února. So happy. Mě osobně tohle počasí těší. Nemám nic proti zimě, mám zimu ráda, ale musí to být taková ta pořádná zima. Takovou zimu jak známe teď v posledních letech v česku, přímo nesnáším. Proto jsem taky tak nadšená z toho tepla.

Akorát škoda toho, že ještě pořád dobírám antibiotika a nemůžu chodit ven. Vynahrazuju si to zjevně docela zajimavým a jak jinak než divným způsobem. No bože. Co je divnýho na sedení u velkýho okna na dece s notebookem? Můžu já za to, že potřebuju taky trochu sluníčka, když už jsem tejden zavřená doma a nějaký znamení civilizace se dá vidět jenom na mém bráchovi, kterej se podle mě normálně civilizovanýmu člověku moc nepodobá? Myslím, si nemůžu. Začíná mě z toho dost hrabat, což jste už jaksi asi poznali. Ale já se vyléčím, ať už z kašle nebo z téhle retardace, která mě jaksi postihla (smích). Může být i hůř. Nestěžuju si.

thelovelyhugs | whi <3 | via Tumblr

Zlý den, neznamená zlý celý život

20. february 2015 at 19:26 | Mariiis_N |  Ostatní♥
Upozorňuju vás, že tohle bude výhradně pozitivní článek, nebo se o to aspoň pokusím. Takže když někdo má momentálně depku a je tvrdohlavej a bojí se, že byho tenhle článek mohl ,vléčit', radši ho nečtěte (smích).

,,Poznám tie dni, keď sa ti nedarí, život ťa nebaví, šťastie ti ukradli. A ty bez peňazí stojíš pri pokladni, chceš si ho kúpiť, ale na predaj neni."

Všichni jistě víme, ze které písničky tenhle text je a každý jsme si tuhle dobu, chvíli, tento pocit prožili. Ale ať jste se nkdy meli sebe hůř, tak to přebolí, rány se zahojí a vy budete zase šťastní i bez toho, aby jste si je kupovali, i když na prodej stejně není. Přestaňte se trápit tím, co bylo v minulosti, přestaňte si dělat starosti z maličkostí a nepodstatných věcí, ale udělejte z nich věci, díky kterým budete šťastní a budete si užívat život na plno. Berte to tak, že pokud vás jednou přijde proud, kterej vás stáhne na dno, pak budete králem na hladině (Raego). Vždycky je nějaká možnost, jak se z toho špatného dostat, snažte se prosím co nejvíc, i když to kolikrát nejde a není to možné. Ale jednou bude. Pamatujte si, je to zlý den, né zlý život. Tak nedovolte tomu dni aby se mu vážně povedlo vám udělat zlý život. Musíte mu to zakázat. Věřím, že když budeme myslet pozitivně a vidět i v té nejhorší věci kapku pozitivního, povede se vám to.

Untitled ♡ black | Tumblr

Každý člověk má dvě tváře

19. february 2015 at 18:02 | Mariiis_N |  Ostatní♥
Myslíte si, že je na tom něco pravdy? Za mě rozhodně jo. Dokonce bych si troufala říct, že se najsou i lidé, kterí mají víc než dvě tváře. Řekněte sami, kdo se nepřetvařuje, nebo se nikdy nepřetvařoval? Taky člověk snad ani neexistuje. Každý jsme někdy něco předstírali.

Třeba falešné úsměvy, aby se nás nikdo neptal, co nám je a co se stalo a tak podobně. I když tohle je spíš holčičí záležitost, u kluků jsem se s tím moc ještě nepotkala a asi nepotkám, protože kluci jsou v tomhle přece jenom trochu jinačí. Hodně lidí podle mě nosí tady tu masku fake úsměvu.

Ale nemluvím tady zdaleka jen o úsměvu. Přetvařovat se můžou i kamarádi a kamarádky, ale za tohle bych já vraždila. Nesnáším to, když si někdo hraje na kamarády a pak vás za zádama pomlouvá. Radši jeden kamarád, než sto falešných. S lidmi, kteří mají dvě tváře se jistě setkáváme deně a beztak mezi ně patříme i my sami, ale to je asi normální.

(64) Tumblr Fabulous Baby | via Tumblr d

Dávej si pozor, co řekneš

18. february 2015 at 15:45 | Mariiis_N |  Ostatní♥
Každý z nás určitě někdy řekl, nějakou blbost, která buďto všechno pokazila a nebo to dopadlo ještě hůř. No každopádně toho potom litovat. Jsme lidi a každá tohle dělá. Jenom bychom si měli trošku víc hlídat slova a pořádně si rozmyslet, co řekneme, protože když už to pak vyslovíme, nedá se to vzít zpátky. A sami moc dobře víte, že slovo může víc ublížit než facka. Facka se vám ukáže na tváři a bolí to chvilku, dočasně. Kdežto když vás někdo raní nějakým slovem, tak to sice není vidět, ale bolí to víc a hlavně déle.

Myslím si, že jste se každý už ocitl na obouch pozicích. Jak na pozici toho, který už někdy ublížil, tak i toho, komu bylo ublíženo. Nedokážu říct, která pozice je horší, vážně ne. Na jedné vás to bude bolet, ale přebolí to. Ale na druhé si budete pořád dokola opakovat, jestli jste neudělali chybu a bude vás to mrzet. A není to třeba jen v kamarádtví, ale i když někdo ukončí vztah.

,,Vždycky je horší kopačky dát, než je dostat. Protože ten kdo kopačky dá, bude vždycky přemýšlet nad tím, jestli neudělal chybu."

vintage | Tumblr Unconsolable | Flickr - Photo Sharing! ❅

Filmy? aktivita? fsog?

17. february 2015 at 10:14 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Nějak přestávám přidávat články a to ani nechodím do školy, co se to se mnou děje? (smích). Jak jsem psala, že jsem nemocná, tak si doma ještě týden poležím, dostala jsem antibiotika. Asi jsem divná, ale ani mě to nevadí, protože si alespoň od té školy odpočinu. Když neumírám, tak není na škodu jenom tak ležet (smích).

Kdyby jste někdo znali nějakej film, tak mi ho sem napište. Sice už jich mám dost doporučenejch, ale filmů není nikdy dost. A byl někdo z vás za 50 odstínech šedi? Zajimá mě, co na to říkáte (smích).

Tumblr Blossom Tea Pictures, Photos, and Images for Facebook, Tumblr, Pinterest, and Twitter Dark

TT: Lék na všechnu bolest

15. february 2015 at 17:55 | Mariiis_N |  Téma týdne
Napadlo vás někdy, co to může být? Určitě jo. Každý jsme jiný a každý máme tady ten lék jinde. Každý taky zažíváme jinou bolest. Jo může jít o bolest psychickou, nebo fyzickou a na každou taky existuje jiný lék. Ted samozřejmně nemyslím prášky v tabletkách nebo sirupu, ty by ovšem taky připadaly v úvahu. Ale o tomhle to téma týdne podle mě není.

Co je pro vás takový ten pomyslný lék? Zamyslete se. Já budu asi přemýšlet nad tou psychickou bolestí, protože když si vezmu tu fyzickou, tak ta přebolí a více méně se s tím nedá, kromě prášků na bolest a na uklidnění.

Hudba. Jedno slovo, pod kterým si každý něco vybavíme. Určitě pomáhá, určitě je to nějaký tén lék. Každý posloucháme něco jinýho, něco co pomáhá zrovna nám. Každý máme vyhraněné písničky, které nám zvednou náladu, nebo nám pomůžou a písničky, které nám na náladě naopak moc nepřidají.

Pro mě je rozhodně lék na všechnu bolest hudba. Hudba léčí a neříkejte že ne. Obzvlášť, co se té psychické stránky týče, což už jsem tady zmínila. A pak je to spánek, ten pomůže vždycky.

Untitled Untitled

Citáty 0.8

14. february 2015 at 10:54 | Mariiis_N |  Citáty
Líbí se mi lidé, kteří říkají to, co si myslí. Ale ještě víc se mi líbí lidé, kteří dělají to co říkají.

Po kom máš tak krásne oči?
Po preplakaných nociach.

Víte, co je krásné na snech? Že můžete být s lidmi, s kterými není možné být ve skutečnosti.

Srdce neumírá, když přestane bít, ale když jeho údery přestanou mít smysl..

To špatná rozhodnutí dělají dobré příběhy.

Miluješ ho, že?
Jednoduchá otázka, žádné jméno ani místo ..a přece jsi na něho pomyslela.

Věnujte pozornost každému objetí.. Protože právě v tu chvíli vám člověk vyjadřuje všechny pocity, které nedokáže vyslovit.

Je to zákon života - jakmile se před námi zavřou jedny dveře, otevřou se jiné. Ale tragédií je, že pořád hledíme na ty zavřené a nevšímáme si těch otevřených.

sleepless | via Tumblr

Very boring day/days

13. february 2015 at 13:39 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Nebojte se, neumřela jsem, i když k tomu popravdě nemám moc daleko (smích). Chytla jsem někde asi nějakej bacil či co a už včera mě nebylo celej den dobře a večer jsem jaksi zjistila, že mam teplotu. Sice né moc vysokou, ale mám. A tak mě mamka řekla, že mám být doma. Že jsem za to fakt vděčná. Celej den budu asi ležet v posteli s čučet na filmy, páč na nic jinýho se jaksi nevmůžu (smích). Asi budu zatím předepisovat články, jestli mě ovšem něco napadne. Tak se mějte pěkně i když je pátek 13. Máte z tohohle dne nějaký strach nebo obavy?

Tea

School (I hate this place)

11. february 2015 at 22:45 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Být ve škole až do půl čtvrté. To bude vážně jednou moje smrt. Hodina VKZ (výchova ke zdraví) taky nepatří mezi zrovna moc zajimavé předměty, což mě dá jistě většina mých spolužáků za pravdu. Ještě když máme stupl a učitel, kterého jsme schytali není zrovna někdo, koho bych si nutně představovala.

Celej den se příšerně táhne. Co celej ten. Celej týden. Nutně bych potřebovala prázdniny, nebo alespoň pár dní volna, i když teď zrovna ty jarní skončili. Moc školy nějak v poslední době.

Proč se ten sníh musí rozpouštět a musí vznikat tady ta hnusná sračka pokrávající všechny cesty a silnice? Kdo v tom má potom chodit. Buď ať mrzně a dá se lyžovat, nebo ať už je tepleji, ale prostě ne tahle sračka. Fakt dojít jen tu cestu mezi školou a jídelnou a mám zasraný celý boty (facepalm).

Dneska se asi fakt unudím k smrti. Když zítra nic nenapíšu, víte proč to je. Umřela jsem.

Untitled Eylül Büyüktunca Wolf

Before I die #5

10. february 2015 at 17:18 | Mariiis_N |  About Mariiis_N
A další z mých mega oblíbených článků. Pojďme na to.

bucket list for girls | via Tumblr

Boys in books are just better

9. february 2015 at 12:20 | Mariiis_N |  Ostatní♥
- říkají nezadaní (smích)

Viděla jsem tenhle nápis u někoho na tričku, už nevím na kom a tak je dost možné, že to bylo na weheartit. Nic si nepamatuju, jsem děsná.

Hodně z nás si jistě představují ideál kluka, jako někdo, koho si vysnily, nebo prostě představovali, když četli nějakou knížku. Kdo čte moc ráda romány, tak tam je to extrém. A pak je většina holek sklamaných, že takový neexistujou ani ve skutečným životě. Jenomže kdyby existovali, stejně bychom nebyly spokojené. A neříkejte, že to není pravda (smích).

A proč tam je to ,,říkají nezadaní"? odpověď je jednoduchá. Ty z vás, kteréjsou zadané to jistě znají. Když se opravdobě zamilujete, tak je pro vás ten kluk naprostej ideál a ani si nemyslíte, že existuje někdo lepší, než je právě on. Panebože co to zase plácám. Prostě kluci v knížkách jsou lepší, ale to jenom proto, protože jsou to knížky a je to všechno smyšlené. Většinou. Jak nečekaně.

(6) Tumblr Quotes

Why am I so lazy?

8. february 2015 at 11:35 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Tohle může být prakticky strašně krátkej článek, už jenom proto, protože nadpi mluví napsto za vše (smích). Jsem děsně lenošná, až to není zdravý. Zvlášť, když se pak jedná o učení. To se k tomu nedokopu ani za nic. Ale to beztak většina z nás zná. Prostě bych nejradši jenom ležela, seděla, nebo se jinak povalovala na sedaččce, popřípadě teda v posteli.

Bude škola. Ano, ano i na mě došlo a po týdnu jarních prázdniny, který mimochodem utekly nadzvukovou rychlostí bůh ví kam to je výraz toto, se vracím do školy a hned v pondělí píšeme písemku. Are you fucking kidding me? Mě se tam tak nechce. Zůstanu dom a nikam nepůjdu. Jo přesně tak to udělám. Kéžby (smích).

Už bych vážně měla vyplnit ty blbý přihlášky na střední, protože to má být do 15.3 odevzdaný na školách a mezitím se to musí ještě potvrdit ve škole, bo co. Jo asi to půjdu udělat, stejně na tom není nic zajimavýho. Jedinná činnost, ke které se dneska dokopu. Mějte se guyss.

Book+Coffe mornin | via Tumblr Untitled

Vzpomínky

7. february 2015 at 17:14 | Mariiis_N |  Ostatní♥
- jediné slovo, které nám spustí vodopád slz

Kdo říká, že pri vzpomínání nebrečel, lže. To vím na sto pocent. Je ale zajimavé, že většinou to jsou ty šťastné vzpomínky, které nás rozpláčou. Očekávala bych opak. I když zase je pravda, že všechny vzpomínky dokáží rozplakat. Alespoň mě, která jsem teď nějak extrémně přecitlivěla či co.

Každý máme vzpomínky, a mnozí i takové, na které by chtěli určitě zapomenout, protože nejsou nějaké extrémně hezké. A právě to nás může rozplakat. Může to být nějaké trauma z minulosti. Něco co se nám stalo a nebylo to zrovna růžové. A pak tu jsou ty šťastné vzpomínky. Většinou to jsou vzpomínky na vztah, alespoň si to myslím. Ať už je to kamarádský vztah, tak vztah mezi klukem a holkou, který nějakým způsobem skončil.

Vzpomínky jsou jedna z nejcenějších věcí které máme a člověk, který je nemá, toho je mi upřímně líto.

teens Vintage ××× by me

Pravda možná ublíží, ale lež zabíjí

6. february 2015 at 8:16 | Mariiis_N |  Ostatní♥
Zase krátká věta v nadpisu článku a přitom tolik pravdy v tom. Je to až neuvěřitelný. Zkoušeli jste se nad těma slovama v té větičce, pokud se tomu tedy dá říkat větička zamyslet?

Já osobně jsem strašně moc upřímný člověk a dokážu říct všechno na plnou hubu. Někdo říká, že je to dobrá vlastnost, ale já stojím za tím, že to zase až taková výhra není a raději bych byla, kdybych tak upřímná nebyla. Jenomže člověk si nevybere, někdo zase není upřímný vůbec a to je podle mě taky špatně. Zlatá střední cesta je prostě nejlepší. Ve všem.

Vezměte si třeba kamarádství. Jasnej příklad. Když kamarádce řeknete něco a doopravdy to tak myslíte a není to zrovna nic hezkého, zabolí to. Možná se na vás naštve, ale postupně jí to přejde, alespoň ve většině případů. Tady platí tohle: všichni chtějí slyšet pravdy, ale když ji řekneš, tak ti za nic odsoudí. A je to pravda. No ale oproti tomu kdybyste ji lhali. Ať už jde o milosrdnou lež, nebo jakoukoli jinou a ona se to pak dozvěděla, tak to nic příjemného nebude. Za sebe můžu povědět, že lhaní je něco co absolutně nesnáším a kdyby mě kamarádka lhala tak by asi skončila. Je to hnusná věc.

Další příklad tady máme třeba ve vztahu, ať už v jakémkoli. Radši si vyschlechnu odmítnutí, ze kterýho sice budu sklamaná, ublížená a cokoli jiného. Každopádně se z toho vzpamatuju, časem. Ve vztahu by se nikdy nemělo lhát. Takže radši tu krutou pravdu. Je to určitě lepší. Pamatujte na to, že určitě raději řeknete pravdu, bež abyste dělali nekoho šťastného ve lži.


15 days challenge / day 11

5. february 2015 at 16:47 | Mariiis_N |  Challenges
Pořád mám ještě prázdniny, ale už se to děsivě blíží ke konci. Já vím je trpve čtvrtek a já tady melu o konci prázdnin, ale prostě chci ještě alespoň tak dva týdny. Pls.

11. Den | Lidi bez kterých by si nemohla žít

.