girl, grunge, and blue image bw, sea, and gif image mountains, road, and travel image 2016, new year, and gif image

January 2015

[30.1.-31.1.2015] Svátek

31. january 2015 at 12:06 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Schválně jestli jste se dneska koukli do kalendáře. A jestli jo tak zjistíme, že má někdo svátek. A kdo je ten člověk? Ano, ano jsem to já (smích). Dneska má moje nehezký jméno svátek. Já osobně je nemám ráda, ale tak who cares?

Včera jsme byly s mamkou v Brně, jen se tak podívat a abych si vybrala něco ke svátku a za vysvědčení. Hned jsem věděla, co to bude. Už delší doby jsem chtěla Air force 1. Prostě jsem je chtěla. Takový, no řekněme vysněný boty. Tak naši mi je teda slíbili. Jen sem se bála, že je nebudou mít. Už jenom proto, protože většinou když něco chcete tak to nemají. Ale šli jsme do footlockeru a tam je měli. Takže už je mám♥. Když jsem tam tak byly, tak jsme s mamkou usoudily, že by si brácha taky zasloužil nějaký boty a tak jsme mu tam koupily takový zeleno černý air maxy. A líbily se mu.


Když jsme tak byly v Brně, tak jsme si řekly, že půjdeme někam na oběd a do KFC se nám nechtělo. A tak jsme skončili v nějaký restauraci ani nevím co to bylo (smích). Ale dělali tam hrozně dobrou pizzu. Hawaii jak jinak, nejoblíbenější pizza moje. Od té doby, co ji znám nejím žádnou jinou (smích). Od babičky jsem dostala nějaký peníze a tak jsem si koupila pár věcí.

Nechápu, co všichni vidí na bubble tea. Je to jenom děsně přeslazený a než vypijete ten blbej půllitr, tak se vám začne chtít zvracet. Aneb moje první zkušenost s bubble tea. Nechápu, jak na tom můžou všichni tak děsně ujíždět. To už i ten Starbucks je mnohem lepší (miluju Starbucks).


Píšu dopis někomu, kdo se už nevrátí

30. january 2015 at 13:49 | Mariiis_N |  Ostatní♥
Zase to vypadá jak z nějaké challenge, ale není. Napadlo mě to, když jsem jela autobusem domů ze školy, poslouchala písničky a přemýšlela nad různýma věcma.


[29.1.2015] The end

29. january 2015 at 13:48 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Články o vysvědčení přícházejí a vy jste určitě všichni nadšení z toho, že si to musíme přečíst i u mě na blogu (smích). Nejhorší pololetí, to, na kterémmě nejvíce záleželo už mám za sbeou. A myslím, že celkem úspěšně.
My máme už teď jarní prázdniny, takže je to super, protože týden bez školy. To si musím užít.
Jen krátkej článek dneska. Mějte se.

A co jste dostali vy? Jste spokojení?


Citáty 0.8

28. january 2015 at 19:23 | Mariiis_N |  Citáty
V dnešní době už kluk a holka nemůžou být nejlepší přátele, nebo všichni mají blbé komentáře..

Proč lidé musejí přijít o věci, aby zjistili, co pro ně znamenají?

Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro všechny ostatní je to těžké.
To stejné platí, když jsi debil.

Čím víc ti je všechno u prdele, tím šťastnější budeš..

Vždy som si myslela, že najhoršie je byť sama. Ale nie, omyl - najhoršie je byť s niekým a cítiť sa sama.

V životě jsou tři cesty,ale jen jedna je ta správná..

Pokud dáš ženě to, co nikdy neměla, dostaneš to, co nedala nikomu jinému.


15 days challenge / day 10

27. january 2015 at 6:57 | Mariiis_N |  Challenges
Chápete to? Naposledy jsem napsala challenge 18. listopadu. Jsem děsná. Už to chci konečně dopsat, protože už mě to vážně leze na nervy. Tady budu jednu challenge psát rok ne? A ještě 15ti denní omfg.

10. den | Věci které děláš když jsi sama

Coffee

Playlist | Leden

26. january 2015 at 8:28 | Mariiis_N |  Písničky
Nevím co dělám, ale poslouchám úplně jiný věci, než třeba před dvouma měsícema. Jsem asi divná (smích). Dokážu poslouchat rock a z toho nějakou strašně romantickou sračku (smích).

motherfuck3r | via Tumblr

Random pictures #Fitness

25. january 2015 at 10:38 | Mariiis_N |  Ostatní♥
No přiznejte se, kdosi dal jako úkol že do léta zhubne nebo začne cvičit? (smích)

♡ | via Tumblr

Brain wash

24. january 2015 at 17:24 | Mariiis_N |  Ostatní♥
Každý bychom někdy potřebovali takovou jakoby ,,sprchu" mozku. No prostě ideálně strčit mozek do pračky, aby se konečně nějak vyčistil, od přebytečných věcí, který tam napatří (smích). Ještě řekněte, že ne. Kolikrát se mě v hlavě honí takové kraviny, že se až divím a přemýšlím o tom, jestli jsem normální.

Jenomže kde takovou pračku sehnat? Jen si představte, že byste to udělali doopravdy. Né raději si to nepředstavujte, je to nechutný (smích). Dobře, tohle přejdeme. Kolikrát potřebujeme všichni vypnout a vyčistit si hlavu od všech problémů. A proto je pro mě osobně taková ta pomyslná pračka vana, sprcha a nebo jen vycházka po tmě někde v klidu. Pokud tam ovšem není nějakej pedofil (smích).

Když mi někdo koupíte nějakou takovou pračku, která bude 100% účiná a bude se dát používát 24 hodin denně, budu vám neskonale vděčná ok?

Drunk @●°•○@...#¤`~¥

I miss your stupid face

22. january 2015 at 20:15 | Mariiis_N |  Ostatní♥
Dřív než začnu něco psát tak chci poděkovat a zároveň vzdát poklonu všem, kteří nějakým způsobem rozlučtili, pochopili, nebo si vůbec přečetli ten včerejší článek. Pokud se tomu dá říkat článek. Máte můj obdiv (smích).

další zamilovaná hovadina písnička. omfg

Nadpis článku? Ani ještě nevím, jestli se ten článek toho bude týkat, ale prostě se mi to tak líbilo, že jsem si řekla, že to prostě musím dát jako nadpis a hotovo. Když si něco usmyslím, tak to tak prostě bude. Ježíš Maris, seš děsná.

Prostě abych už konečně nějak začala. Když jste na někoho zvyklý a pak se něco posere ehm.. podělá, budu slušná (smajlík andělíčka), tak vám na tom člověku bude chybět i sebemenší kousek. Bude vám chybět úplně všechno. Jak se choval, jaký měl humor, jaké měl vlasy, jaký měl vztah k vám. Prostě úplně všechno na co si jen vzpomenete. Asi si to nedokážete představit, pokus jste nikoho nestratili, ale věřte mi, že to tak je. Vlastní zkušenost no.

Úplně nejhorší je, když stratíte někoho, u koho není žádná naděje, že se vrátí. Teď nemluvím o tom, že se s vámi pohádala kamarádka, opustil vás kluk nebo něco podobného. Mluvím o tom, když někdo umře. To pak vám bude chybět vážně úplně, úplně, úplně všechno a budete dlouho smutní, protože budete vědět, že už ho nikdy neuvidíte, natož s ním něco prožít.

Abych to nějak ukončila. Nechci vás nějak deptat, nebo něco podobného. Jenom říkám, jak to je. Život.

... grunge | Tumblr

SRXKGO

21. january 2015 at 20:28 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat

V poslední době se mě chce pořád spát. Nevím čím to je, ale zajimalo by mě to. Copak se může člověku chtít pořád spát? Myslím, že moc normální to tedy není.

Moc děkuju za komentáře u předchozího článku. Už asi vím, co s tím udělám. No každopádně se to určitě dozvíte, protože to bych nebyla já, kdybych to nenapsala na blog.

Miluju pizzu. Kam se hrabou kluci, když existuje pizza? (smích). Fakt miluju jídlo obecně,ale pizzu obzvlášť. Mohla bych ji jíst pořád dokola a dokola, ideálně pokaždé nějakej jinej druh, ale prostě pizza. Kdo z vás nemiluje pizzu? Extistuje vůbec někdo takovej? Jo? Myslím že ne. Ale dost o jídle. Pizaaaaaa.

Připadám si jak mimoň, jak někdo kdo utekl k nějaké léčebny či čeho. Zajimavé. Měli byste mě někam zavřít a už mě nepustit, pro jistotu. Někdy si myslím, že jsem nebezpečná okolí a to doslova (smích).

Baví mě psát každej odstavec o něčem jiným. Divný (smích). Jo jsem divná, ale tak to už se ví. Who cares? Přeskakuju od tématu k tématu. Kdo se v tom má potom vyznat? Všichni kdo jste tenhle článek alespoň trochu pochopili tak klobou dolů, protože tohle je taková slátanina, že se za to až stydím. Ehm. Maris už přestaň jo? Okay.


d

Kamarádství základem vztahu

20. january 2015 at 22:07 | Mariiis_N |  Ostatní♥

,,Základem vztahu je kamarádství, ale ne to po facebooku, ale to v realitě."
..tak krátká věta a tolik pravdy v tom. Řekl mě to kamarád, a v tom okamžiku jsem si uvědomila, že má pravdu. A jakou pravdu. Copak může být vztah bez přátelství? bez komunikace? Jasně že nemůže. Kamarádství je základ každého vztahu. A bez kamarádství, myslim toho opravdového a né toho přes sociální sítě, žádnej další vztah být ani nemůže. Jakej na to máte názor? Myslím, že stejný, nebo aspoň podobný jako já.

Sama mám takového kámoše. Moc to sem psát nechci a zároveň chci. Nechci, protože vím, že si to přečte a já nechci aby to četl. A napsat to chci, protože vím, že mě řeknete zase svůj názor na celou tuhle věc a posoudíte to zase jinak. Takže prosim, fakt prosím nečti to dál.

Jak moc bych si přála mít s nim vztah stejnej jako s kámošema, se kterýma jsem ve třídě. Aby jsme se bavili jinak, než přes sociální sítě. Aby jsme se bavili doopravdy. Jenomže já jsem zastánce toho, že by se měl začít bavit kluk. Pokud mu na té holce záleží, tak by se mel snažit s ní trávit co nejvíce času, co to jen půjde. Prostě by se měl o tu holku tak trochu snažit. Jinak ten vztah nemá absolutně žádnou budoucnost. Žádnou. A takhle to nechci..

Are you a camera?

19. january 2015 at 17:26 | Mariiis_N |  Ostatní♥
zamilovala jsem se, stačí ty první tóny bože :3

Říkáš si, proč zrovna kamera? Říkáš si, co mě to zase napadlo, co jsem to zase vymyslela? Přemýšlíš, jestli čteš správně? Ano čteš správně. Opravdu se tě ptám, jestli jsi kamera. A proč? Protože vždycky když tě vidím, tak se začnu usmívat. Přesně tak jako když mě někdo fotí.
Vždycky se usmívámě do foťáku (tedy pokud nejste já, která se skoro celý čas pořád a pořád šklebí jak debil, who cares?). Určitě máte taky takového človeka, nebo možná i více lidí, které když uvidíte, tak se začnete usmívat. Máme to snad každý.

📷

A kdo je to u mě? Kámoši. Za mě určitě kámoši, protože to jsou ty nejvíc nejlepší stvoření na světě. Jo možná si říkate, že nejlepší je když s někým chodíte a tak. Ale já nemám kluka a ve 14 ještě pořád stavím kámoše na první místo. Asi jsem nedospěla do toho momentu, že bych dávala přednost klukovi. A proto jsou všichni kluci kámoši. Možní víc, ale no comment. A i tak se říká: nikdy nezapomínej kdo tady byl dřív. Jestli oni nebo on. Kámoši jsou důvodem mýho úsměvu a vždycky když děláme kraviny tak se směju. To každej.
A jsem já sama pro někoho taky taková kamera? Doufám a věřím že jo. Každý bychom měli věřit, že existuje někdo, kdo se díky nám usmívá. Někdo, komu způsobujeme úsměv na tváři.

photo | via Facebook ⚡️

[17.1.2015] Praha

18. january 2015 at 11:30 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Včera jsem nepřidala žádný článek už jenom z toho důvodu, že jsem byla s mamkou v Praze. Jeli jsme tam ráno v 8:30 a v Praze byli někdy kolem 11. Mamka musela ještě do školy a tak jsem tam chvilku počkala a učila jsem se dějepis (musím to napsat dobře zítra). Šli jsme se podívat do Palladia, protože jsem tam nikdy nebyla a přišlo mi to takový strašně obrovský. Jsem zvyklá jenom na Vaňkovku maximálně Olympii a dohle má najednou 4 patra (smích). Stravíili jsme tak kolem čtyř hodin, who cares?
Pak jsme se šli do Starbucksu a dala jsem si horkou čokoládu? Jo myslím, že to byla ona. Pak jsme šli na Václavák a kolem šesté jsme jeli domů. Úplně domů jsem se dostala v deset, ale byla jsem strašně moc unavená. Ale výlet to byl dobrej.


Život je fér..

16. january 2015 at 19:37 | Mariiis_N
..způsobem, který nikdy nepochopíme.

Spousta lidí si stěžuje, že život není fér. Ano i já patřím mezi ně. Takový jsme snad každý. 4asto si říkame, že život není fér, že se mělo stát něco jiného a nebo že se hodně věcí také stát nemělo.

Podle mě je život fér. Jenomže jak už říká název článku. Způsobem, který nic nepochopíme. Proto bychom se o to ani neměli pokoušet, protože potom budeme akorát sklamaní a smutní. Měli bychom nechat věci tak jak jsou a nějak se s němi smířit, tak to bude asi nejlepší volba.

bad stiles | via Tumblr


TRXYE

15. january 2015 at 20:20 | Mariiis_N
Tak mám z matiky jedničku. Plnej počet bodů. No chápete to? (smích). Radost jak něco.

Vůbec nemám nápady na články. Tak tohle je jen takový kraťoučký. Asi vám sem pak dám fotky z Prahy, pokud tam tedy něco vyfotím. Mějte se a užíjte si zítra poslední ten v tomto školním týdnu.

[Tumblr♥]

Bez nápadu na nadpis

14. january 2015 at 18:00 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Děkuju vám za pozitivní komenty u minulého článku. Vypadá to s tou matikou nadějně (smích). Všechno vyšlo, tak uvidíme. Třeba to bude dobrá známka ale dobrá je za 3 (smích) opravování známek teď na dením pořádku, což většina z vás taky zná.


Please kill me

13. january 2015 at 18:45 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Ať už je po poleletí pls, vysvětlete mě někdo tu matiku, já nechci psát, musím všechno kazit, když mě zálaží na vysvědčení sakra?! Jo přesně tyhle myšlenky mám v poslední době v hlavě pořád.

Matika. Člověka, kterej vymyslel matiku a přidal do ní písmenka bych nejraději na místě zabila. Fakt že jo. Zítra píšeme čtvrtletku, ze které potřebuju mimochodem dostat jedničku a vůbec ju neumím. Slovní úlohy na soustavy rovnic jsou zlo. Už se tady na tím nejmíň hodinu a půl vztekám, proč to dělám? Stejne to nemá cenu.

Dneska mě vytočila učitelk z těláku. Chce mě dát dvojku, jenom proto, že nevylezu na tu zasranou tyč. DaFuCk? Myslí ti vážně? Jo bohužel myslí. Co je to za spavedlnost? No, budu se muset smířit s tím, že nejsem oblíbená. Tělocvik je předmět na dvě věci a když máte takovou učitelku jak my, tak je to ještě na mnohem víc věcí. Horší učitelku snad neznám.

✋

Hledání Aljašky

12. january 2015 at 16:19 | Mariiis_N |  Doporučuji
,,JDU HLEDAT VELKÉ MOŽNÁ"

Právě na tuto knížku jsem se speciálně těšila, protože většina lidí říká, že je mnohem lepší než Hvědy nám nepřáli. A taky že byla.
Přečetla jsem ji zhruba za den a půl, tzv. jedním dechem. Nebudu vám sem psát o čem to bylo, nebo třeba vyzrazovat pointu, co bych to byla za člověka? (smích). Řeknu vám jenom, že kdo můžete, tak jděte co nejdřívě do nějakého knihkupectví a tuhle knížku si kupte, protože určitě stojí za to.

Něco vám ta knížka dá. Pokud budete jako já, tak se budete taky zamýšlet nad velkým Možná, nad posmrtným životem a nebo už jenom prostě nad internátní školou v Culver Creeku, kde se celý děj této knížky odehrává. Budete přemýšlet nad tím, jak se asi cítili v dané okamžiky a co všechno si museli projít. Ale dost to už moc mluvím.

Knížka určitě stojí za to. Nejlepší zatím, co jsem kdy četla a přála bych si, aby to jednou bylo zfilmované. Přiznám se, že mě kapla slza. Je jedna kapla. Možná to bude tím, že asi vím jak se v té knížce cítili v onen nejhorší okamžik. Ale dost už. Až si o přečtete, uvidíte sami.


Pokračování příště

11. january 2015 at 12:11 | Mariiis_N |  Ostatní♥
Mohlo vás napadnou hodně věcí při přečtení nadpisu tohohle článku. Tak mi pak dejte vědět, co vás jako první napadlo, protože mě to vážně zajimá.

How To Paint Trees – Detailed Instructions

Pláč, slzy

10. january 2015 at 16:12 | Mariiis_N |  Ostatní♥
Zamýšleli jste se už někdy nad tím, proč vlastně pláčeme a co všechno mohou znamenat slzy? Pokud ne, pokuste se nad tím zamyslet právě u tohohle článk. Písnička
Není cíl té písničky vás rozbrečet, i když to tak ze začátku může vypadat. Tedy je to spíše melodie.

.....