girl, grunge, and blue image bw, sea, and gif image mountains, road, and travel image 2016, new year, and gif image

December 2014

31.12.2014?

31. december 2014 at 9:49 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Není možné, že to tak rychle uteklo a kolik se toho změnilo. Ohlédnutí za rokem 2014 najdete TADY kdo jste ho ještě nečetl. A protože vím, že většině se to nebude chtít číst (smích), tak musím říct, že pro mě byl tento rok fakt hodně dobrý. Poznala jsem nové lidí a i pár lidí stratila, ale to se stává vždycky. Přesto jako každý rok budu doufat, že rok 2015 bude ještě lepší a ještě pro mě úspěšnější než předchozí. Však se nechám překvapit, čím mě přivítá.

Takže abych to shrnula. Přeji vám šťastný nový rok a ať je pro vás také co nejlepší. A hlavně ať jste všichni po celý rok 2015 zdraví. Pořádně to oslavte! Ale žádné pozvracené schody ani poškozené obličeje od petard (smích). Happy new year! :)

Untitled

TT: Útěk před smrtí

30. december 2014 at 17:45 | Mariiis_N |  Téma týdne
Jde vlastě před smrtí utéct? Jde uniknout? Já osobně si myslím, že je to nemožné. Každý máme předepsaný avůj osud a co se má stát, to se taky stane, ať už vám bude 10, 19 nebo 76 let. Náhoda neexistuje, všechno se děje z nějakého důvodu. A proto musíme z nějakého důvodu i umřít. Každý člověk jednou umře, Někdo dřív někdo později, ale umře. Proto si já osobně myslím, že utéct před smrtí nejde. Někdy to příjde tak rychle, že se tomu ani nenadějete a už to je. A někdy to jde zase pomalu. Ale to už se dotávám k jiné kapitole.

Prostě utéct před smrtí nejde. Smrt není jako nějaké zvíře, před kterým můžete utéct popřípadě se schovat do nějaké skály nebo vylézt na strom. Smrt vás totiž vždycky dožene v ten pravý čas. Tak už je to prostě dané. Říká se tomu osud. Podle mého názoru máme každý daný nějaký ten čas a je jenom na nás jak dobře ho využijeme, proto bychom měli riskovat a žít z hodiny na hodinu, nikdy totiž nevíme, kdy se něco stane a my už tady nebudeme. To se neví nikdy a nikdy se to vědět ani nebude.

Untitled

[29.12.2014] Tak prej kino

29. december 2014 at 20:36 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Už jsem mohla konečně spát. Víte jakej je to super pocit, když můžete spát a nečumíte do stropu? No jiste že víte.

Celé to bylo jak nějaká taková rychlo akce. Prostě jsme se s kámošem jenom kámošem domluvili, že pojedeme do kina. A prej na Hobita. Vážně to byla rychlo akce. Ale dobrá. Přijeli jsme do Olympie, koupili jsem vstupenky, koukli na film a zase odjeli (smích). Pěkně nám to všechno vyšlo. Všichni si tam kupují Starbucks jak je to tam teďka nové. Ani tam nebylo tolik lidí jak jsem očekávala, vzhledem k tomu, že jsou slevy.

O Hobitovi vám sem možná ještě napíšu, ještě si to rozmyslím. Špatnej film to tedy rozhodně nebyl, jsem ráda, že jsem na něm byla. A zase se mě osvědčilo, že rychlo akce jsou nejlepší.

My elf :3

Long winter night

28. december 2014 at 17:13 | Mariiis_N |  Ostatní♥
Asi každému z nás se někdy stalo, že by nemohl usnout a nebo se vzbudil a nemohl spát. Ale proč se to děje? Napadlo vás to někdy? Já na to nikdy nepřišla, každopádně je to docela dost napříjemné a připadá mi to tak trochu jako bezmoc. Hlavou se mi honí tisíce myšlenek proč nespím apod. Koukám do stropu a hodiny ubíhají. Za poslední týden celkem třikrát. Nic moc dobrého to není.

Konečně alespoň trošku sněhu

27. december 2014 at 15:52 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Tak doufám, že když nebyl sníh na Vánoce, že bude alespoň na Silvestra. Jo to už nemá takový ten efekt jako na Vánoce, ale taky je to pěkný. Třeba se dočkám.

Konečně napadlo alespoň trošku sněhu, přece jenom je jiný pohled ven. Bydlím na vesnici, takže tady obzvlášť. Není to nic extra, ale aspoň že mrzne. Začíná se u nás dělat led, konečně. My tady totiž máme jakoby prostor, kde se dá bruslit a není to nebezpečné. Což je podle mě dobrý, protože já bych se na tybník bála. Přece jenom nechci skončit pod vodou (smích). Tak se na to celkem těším, že budu mít kde bruslit pokud to tedy zamrzne.

SummerDreamz | via Tumblr

My Christmas present 2014

26. december 2014 at 10:26 | Mariiis_N |  Fotogalerie
Tak konečně jsem to všechno vyfotila zas tak těžký to nebylo. Musím říct, že tyhle Vánoce byly fakt krásný, moc se mi líbily a dostala jsem krásné dárečky. Ještě jsem dostala takovou jarní bundu, legíny se sobama a zimní boty, ale to jsem nefotila. Nečekejte žádný iphony ani ipody (smích).
A protože bude brzy silvestr, tak tady máme i trošku upravený vzhled (smích).

weheartit
💗


Yesterday? Yes, please

25. december 2014 at 15:43 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Ahoj všichni. tak co jak jste si užili Vánoce? Dostali jsme všechno co jste chtěli? A popř. co to bylo? Já sotva, co jsem otevřela ráno instagram, we♥it, fb apod. tak na mě vykoukly všude dárky, co kdo dostal. I já mám na insta nějaké ty fotky (smích). A co jsem vůbec dostala? Tak o tom vám sem napíšu článek možná ještě dneska večer, ale spíš až zítra.

Jsem u babičky a proto taky píšu tak narychlo. Každý rok 25.12 jezdíme k babičce. Musím říct, že za mě to byly fakt úžasný Vánoce, tak jako každej rok. I když jsem si nic nepřála, tak jsem toho dostala (smích). Chtěli by jste fotky? No tak snad jste si Vánoce taky užili.

Merry Christmas and Happy Holiday *****

Merry Christmas everyone

23. december 2014 at 17:05 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Je přesně den před Vánocema a každý už určitě sedí u televize, pojídá cukroví a kouká na pohádky. A nebo zdobí vánoční stromeček. Vánoce přicházejí.

Letos to uběhlo vážně strašně rychle. Přijde mi to jako včera, co jsme zdobili stromeček minulý rok a ejhle, už je další rok za náma. Hold čas nejde zastavit. Už na vás padla ta pravá vánoční atmosféra? Na mě teda vůbe (smích). I když se na Vánoce fakt těším, tak nějaký pocit, že by měly být už zítra fakt nemám. Ale to příjde.

Co se stromečku týče, tak budeme zdobit dneska navečer. Každoročně jsme mívali červeno-zlatý, ale letos mamka vymyslela, že bude celozlatý, tak jsem zvědavá. Určitě vám sem pak hodím fotku.

Zítra tu asi moc nebudu, a ani nevím jestli bude nějaký článek ale spíš ani ne, protože aspoň ten den, ač nebude vůbec ubíhat, tak jako každej rok, tak si ho chci užít. Vidím to na válení se u televize a celej den pozorování pohádek. Už se těším.

Šťastné a Veselé Vánoce všem a ať najdete pod stromečkem to, co jste si přáli.


Ohlédnutí za rokem 2014

23. december 2014 at 11:19 | Mariiis_N |  About Mariiis_N
Těšila jsem se, až tenhle článek budu moci napsat, protože pro mě byl rok 2014 fakt hodně dobrej. Nemůžu si stěžovat. Přišli špatné okamžiky, ale i dobré, za což jsem ráda. Vezmu to měsíc po měsíci.

Goodbye 2014, hello 2015 ...

2 day to Christmas

22. december 2014 at 8:37 | Mariiis_N |  Ostatní♥
Chápete to? Už jenom dva dny do Vánoc. To je úžasý. Pamatuju si jako teďka co začínal novej školní rok a já si říkala, že už by mohly být Vánoce.

Winter


Vánoční Vídeň

21. december 2014 at 8:51 | Mariiis_N |  Fotogalerie
Konečně jsem se donutila dát vám sem ty fotky z Víndě. A to jsem tamy byla ve středu. Jsem děsná (smích). Vídeň je krásná, no snad se vám fotky budou líbit.Bad is the new good

20. december 2014 at 13:20 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
V poslední době píšu jenom takové rychlo deníčky jak tak koukám. A dneska zase něco takového. V první řadě se vám chci omluvit, že jsem se teďkom moc nedostala na vaše blogy, ale měla jsem sotva čas napsat článek. Slibuju, že teďka to napravím. Mám pár článků připravených, teda aspoň v hlavě, tak to musím ještě zrelizovat. Jsem hrozněráda, že už jsou prázdniny a že budu mít na všechno víc času. Už bylo na čase. Akorát mi nepříjde, že by měly být Vánoce, asi za to mže to, že venku není sníh a některé dny jsme dokonce naměřili až 14 stupňů. No kde to jsme? Příroda se zbláznila a nám nezbyde nic jinýho, než se s tím smířit.
Dneska mě čeká uklízecí den. A že už je to potřeba. Budeme s mamkou uklízet snad úplně celej barák, už je prostě načase (smích).

Joy | via Tumblr

Citáty 0.6

19. december 2014 at 17:52 | Mariiis_N |  Citáty
Máme tady prázdniny, to jste rádi co? Já nehorázně. Už bylo na čase. Tak užívejte prázdnin a pojďme na citáty.

Nikdy jsem si nemyslela, že bych se do tebe mhola zamilovat. Teď už ale chápu, proč se tak stalo.

Holka dokáže pochopit, kdy už nemá cenu se snažit, hodit vše za hlavu a jít dál.

Ne vždy jsou to "motýlci v břiše", které ti řeknou, že jsi zamilovaná. Mnohdy je to bolest.

Andělům bez křídel nemůžeme říkat andělé,proto jim říkáme přátelé.

Sex je jako křupky , jak jednou začneš nemůžeš přestat. (já to sem dát musela :DD)

Vím, že je to se mnou těžké, ale jestli mě doopravdy miluješ, nikdy mě neopustíš..

Muži jsou příčinou, proč se ženy nemají rády.

Jednou si vzpomeneš a řekneš "sakra ,on/a mě opravdu miloval/a".

Reindeer snow - Google Search

Projekt média

18. december 2014 at 18:07 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Čauky guyss, dneska jsme měli projekt média. Musím říct, že první tři hodiny byly úplně nehorázně moc nudný, ale pak už to šlo. Cílem bylo udělat za třídu svůj vlastn časopis. My jsme s kámoškou zjišťovali, kolik děcek je v naší škole zamilovaných. A možná se budete divit, ale z 25 tázaných je zamilovaných 18 děcek. Z toho 9 kluků a 9 holek. A to i v 6 třídách. Pak jsme se ptali i učitelů, jestli byli v našich letech zamilovaní. Všichni řekli že ano, až na jednoho pana učitele, který prý nebyl. Moc mu to nevěříme (smích). Když už jsme měli časopis skoro hotový, tak jsme ještě všechno kontrolovali a divili byste se, co naše holky dokáží vymyslet. Dostali za úkol napsat článek o módě. I učitelé se hodně divili, co to tam napsali. Prej je světlá barva tmavě červená. Jojojo. A pak že nejsou tupý. Každopádně jsme to celé předělali, protože tohle bylo fakt strašný.

Teď jdu ještě balit dárky pro děcka ze školy, na zítřejší, už konečně poslední školní den v roce 2014.

💖


#ChristmasEdition | Number 6

17. december 2014 at 6:21 | Mariiis_N |  Christmas edition
Vítám vás u dalšího dílu vánoční edice. Jo jako by to někoho bavilo a zajimalo. Určitě u vás už hodně krají vánoční písničky a koledy a právě na tohle téma tenhle díl. Takže dneska Vánoční písničky a koledy.


Konečně zabalené dárky

16. december 2014 at 10:42 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Už zase nějakou dobu jsem nenapsala nějaký vánoční článek. No dobře ani týden to není, ale co už. Chystám nějaký, už mám dokonce vymyšlené, co to bude.

Untitled | via Tumblr

Předvánoční Olympie?

15. december 2014 at 13:10 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Včera jsem byla v Brně a dokupovala jsem ještě dárky. Na poslední chvíli zase. Jojo. Nebýt mamky tak tam lítám fakt 22. Naštěstí ne. Jela jsem tam s mamkou a taťkou. Dohodli jsme se, že si dáme v Olympii rozchod, aby každej mohl sehnat nějaký dárky a nemusel se ohlížet na ostatní. Já jsem scháněla celkem dost dárků a musím se pochválit že mám skoro všechno. Až teda na jednoho kámoše. To jsem zvědavá, kdy to seženu, když to mám mít do pátku. Uvidíme no. Obešla jsem Olympii asi 5x. Děs co? (smích). Dělá se tam Starbucks, což je úplně mega super.
Bála jsem se, že tam budenějak extrémně moc lidí, protože přece jenom byla neděle odpoledne a ještě před Vánocema, ale kupodivu to bylo v pohodě. Stravili jsme tak zhruba 4 hodiny, což docela jde. Samozřejmě jsme naši návstěvu museli zakončit v KFC (smích). Co teda musím uznat je, že to tam mají moc pěkně vyzdobený. Vážně se mi to líbilo. No nic mějte se.

Merry Christmas! | via Tumblr

The heart wants what it wants

14. december 2014 at 8:51 | Mariiis_N |  Ostatní♥
Nedávno jsem narazila právě na TUTO písničku a nějak mě to donutilo, přečíst si překlad. Hrozně se mi ten překlad líbil, je to písnička o lásce, jako asi každá v téhle době, ale i tak jsem si řekla, že to tady trochu rozeberu..


[13.12.2014] Den všeho

13. december 2014 at 17:08 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Jak se máte? Jak už určitě všichni víte dneska jsem měla zápas. Jak to dopadlo ani říkat nebudu (smích). Prostě důležité je, že jsme se bavili. No ne? Předchvilkou jsem přijela dom a vzhledem k tomu, že tu nikdo není a nic nemáme, sem se rozhodla, že budu dělat palačinky. No nedopadlo to nějak slibně (co by se taky ode mě dalo čekat). Každopádně jíst se to dalo a to je to hlavní.

Новости

#ChristmasEdition | Number 5

12. december 2014 at 16:46 | Mariiis_N |  Christmas edition
Máme tu konečně pátek všichni oslavujte a já mám pro vás další díl vánoční edice. Vánoční nálada už je na každém znát, tedy alespoň u nás. Dneska to bude Jak mám Vánočně vyzdobený pokoj.

Fire place