girl, grunge, and blue image bw, sea, and gif image mountains, road, and travel image 2016, new year, and gif image

August 2014

Last day of holidays

31. august 2014 at 9:21 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Ahoj všichni. Tak jak už všichni víte dneska je poslední den prázdnin. Pro někoho byl možná poslední den už v pátek, ale já to beru jako dneska. Je až neuvěřitelné jak rychle nám ty prázdniny utekly. Už přichází zase škola. Těšíte se alespon trochu? Já ani nevím, ale spíš víc ne než jo. Mám naplánované ještě nějaké články, které se týkají školy. Zítra uz budeme všichni opět sedět v lavicích. A mě čeká poslední rok základky. Tenhle rok musí být nejlepší ze všech! Tak se mějte hezky a užívejte poslední den prázdnin :)


Film: Želvy Ninja

30. august 2014 at 8:33 | Mariiis_N |  Doporučuji

Originální název: Teenage Mutant Ninja Turtles
Žánr: Dobrodružný / Akční / Fantasy / Komedie / Sci-Fi
Doba: 101 minut

O čem to je?
Město New York zoufale potřebuje hrdiny. Ovládá ho totiž strach a všehoschopný Trhač, jehož pozice vládce podsvětí je zcela neotřesitelná, dokud se v městské kanalizaci vinou nepodařeného genetického experimentu neobjeví čtyři bojovníci v krunýři a s mimořádnými schopnostmi. Tam, kde jsou Michelangelo, Donatello, Leonardo a Raphael, nesmí pochopitelně chybět ani zvědavá reportérka April. Společně odhalí Trhačovy děsivé plány na rozšíření jeho impéria a rozhodnou se je vlastními výrazně vylepšenými silami překazit.

Můj názor:
Komu se líbili Transformeři s Megan Fox, tak si určitě oblíbí i Žlevy ninja, ve kterých taktéž hraje Megan Fox. Jestli ale nemáte rádi Tranformery a podobné filmy, tak na to raději ani nechoďte. Mě osobně se film líbil a překvapilo mě, že na tom v kině byli i dospělí, kdo by to řekl. Byla jsem na tom ve 3D a je to mnohem lepší. Takže pokud se na to chystáte, tak si určitě vezme to 3D, protože ve 2D to podle mě nemá vůbec cenu. Celý film se mi líbil a klidně bych na něj šla ještě jednou.

Citáty 0.2

29. august 2014 at 7:25 | Mariiis_N |  Citáty
Zajímalo by mě, pokud umřu, příjdou do jeho očí slzy?

Člověk dokáže milovat, nenávidět, odpouštět .. jediné, co nedokáže je zapomenout.

Proč zklamání, tak bolí? Protože si neumíme představit, že něco, co nás dělalo šťastnými už nebude...

Proč, když mám kolem sebe tolik lidí, tak myslím pořád jen na tebe?
Na člověka, který dokázal jen tak odejít? Který na mě jen tak zapomněl ze dne na den?

Když dokážeš holku rozesmát, má tě ráda.
Když holku dokážeš rozbrečet, miluje tě.

Minulost je místo, kde jste se poučili z lekcí. Budoucnost je místo, kde tyto lekce můžete využít. Nevzdávejte se uprostřed!

Život je jako stavebnice... Stačí odbourat jedinou kostku a všechno, co jsme stavěli se znám zhroutí... A až později pochopíme, že to zhroucení byla šance postavit něco krásnější!

add a caption

TAG: Back to school

28. august 2014 at 7:08 | Mariiis_N |  Tags
Jelikož už se blíží škola (taky váš to tak deptá?) rozhodla jsem se udělat Back to school tag. Otázky jsou vážně takové celkem zajimavé, Tak jdeme na to.

studyspo | Tumblr

1. DO JAKÉ TŘÍDY JDEŠ?
Jdu do 9 třídy

2. TĚŠÍŠ SE, NEBO MÁŠ SPÍŠE OBAVY?
Já se těším, že uvidím děcka, ale mám obavy z příjmaček


TT: Ztracené vzpomínky

27. august 2014 at 7:12 | Mariiis_N |  Téma týdne
Kam se mohly ztratit? Je vůbec možné aby tě vzpomínky opustily? Toť otázka. Říká se, že vzpomínky jsou to jediné co nám nikdo nemůže vzít a že uvnitř nás zůstanou navždy. Ale co když to není pravda? Občas se stane, že vás i vzpomínky opustí. Najednou je všechno pryč. Nemůžeš si vybavit nic. Sebemenší spojitost s daným člověkem. Znala jsi ho vůbec? Nic, prostě nic. Co se to stalo? Vždyť si ho milovala. Několikrát si kvůli němu i brečela. A teď? Teď když uslyšíš jeho jméno tak si nevybavíš vůbec nic. I vzpomínky tě jednou opustí. A ta chvíle nastala právě teď. Už si se natolik vyrovnala s tím, že se s tebou rozešel, nebo tě prostě jen odmítnul, že si na všechno zapomněla. Všechny vzpomínky, všechny zážitky co jste polu prožili se někam vytratily. Neznámo kam. Zkoušíš si vybavit alespoň jeden, jakýkoli zážitek, ale nevzpomínáš si na nic. Je to tak zařízené. Jeho úkol v tvém životě je už splněný a proto odešel. Můžeš být jedině ráda, že se všechny vzpomínky někam vytratily, alespoň se nebudeš trápit. Ztracené vzpomínky si jen málokdy najdou cestu zpět..

Untitled

Before I die #1

26. august 2014 at 7:08 | Mariiis_N |  About Mariiis_N
Poprvé přicházím s ,,before I die" musím vás upozornit, že toho chci zažít fakt hodně, takže takovéhle článku zřejmně budou vycházet poměrně dost často :D. Ke každému obrázku něco napíšu. Tak pojďme na to.

kdo čtete můj blog už delší dobu, tak jistě víte, že tohle je jeden z mích největších cestovatelských snů. Kdo by na Hawaii sakra nechtěl? Ale já se tam jednou dostanu! Prostě jo :D

Legoland, Deutschland | video

25. august 2014 at 11:37 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Hodně opožděně jsem nahrála na youtube video z Legolandu (článek ZDE). Snad se vám to video bude líbit. Omlouvám se za spoždění, ale neměla jsem to přes co nahrávat.


Zpátky do školy? Pff to jistě

25. august 2014 at 8:10 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Shit, co to? To jako vážně máme jít už ani né za týden do školy? To se jako všichni zblíznili nebo co? Asi nejsem jediná, komu se do školy nechce. Komu by se taky chtělo? Po dvou měsícíh prázdnin? takovej človek snad neexistuje. Strašně rychle ty prázdniny utekly. Ale fakt neskutečně. Teď jsem dostala vysvědčení a už mám jít sakra zase to školy? To snad nemyslíte vážně! Grr já tam snad nepůjdu :D tak strašně se mi tam nechce. Jsem jediná kdo ještě nemá do školy nakoupenou ani jedinou věc? Já myslím, že určitě ne :D. Dřív jsem nakupovala věci i pár týdnů do předu a teď? Ani nevím, co máme mít. Strašně jsem si zvykla na to válení se doma a nic nedělání. A teď už mám zase nastoupit do školy? Proč?!

Bath & Body Works (LUVBBW) on Twitter

Všechno se ti jednou vrátí!

24. august 2014 at 9:17 | Mariiis_N |  Ostatní♥
Říká se, že všechno co jsi někdy udělal, se ti vrátí. A je úplně jedno, jestli je to něco dobrého nebo naopak špatného. Určitě vás už napadlo, že mluvím o karmě. Hodně lidí říká, že karma je blbost, ale podle mě to blbost není. Všechno by se ti mělo jednou vrátit, otázkou je: KDY? Podle mě se ti to vrátí vždycky v ten nesprávný čas, skrátka a dobře, když se ti to nejméně hodí. Ale tak to prostě funguje, tedy alespoň by mělo. Já znám pár lidí, kteří někdy udělali něco dost špatného a právě u nich doufám, že se karta otočí a karma jim to všechno vrátí. Ideálně ještě v horší podobě, jestli to ovšem jde. Ne že bych byla nějaký nenávistný člověk, který někomu přeje, aby se mu stalo něco zlého. To zas ne. Jenom říkám, že by ve světě měla fungovat alespoň nějaká spravedlnost. Jak se ale zatím dozvídám, tak spravedlnost nefunguje vůbec žádná. Bohužel.

Karma

21 get the party & Miss selene 104

23. august 2014 at 7:36 | Mariiis_N |  Kosmetika
Po vážně hodně moc hodně dlouhé sobě jsem si nalakovala nehty na bílo. Měla jsem se naposledy tak před 2 rokama a od té doby ne. Nevím proč, vždyť bílá je krásná barva. No každopádně jsem si je nalakovala na bílo a ještě jsem na prsteníček přidala jeden lak. Líbí se vám tyhle laky?

[21.8.2014] Tour de Brno

22. august 2014 at 8:01 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Po dlouhé době zdravím s deníčkem. Dlouho se nestalo nic tak moc zajimavého, abych o tom měla chuť psát deníček. Ale včera celkem jo. Domlouvali jsme se s děckama už hodně dlouho, že pojedeme do Brna na Laser game. Nikdy jsem to nehrála, tak jsem se docela těšila. Nejdříve nás mělo jet asi 10, ale postupně lidi tak odpadali, až nás teda ve finále zbylo pouze 6. Tak jsme se domluvili, že pojedeme včera v 9:49 autobusem. Meli jsme jet tři kluci a tři holky a tím, že ty zbývající dvě (já jsem jela busem s klukama) přijdou až na Zvonařku. No a ráno holky volaly, že jim to zakázali a že nepřijdou. No super, já sama s třema klukama v brně :D. Měla jsem z toho trochu strach. Ale na konec do byl super den. Místo Laser game jsme šli do KFC a pak následně do kina na Želvy ninja (bude o tom recenze). V 17:00 jsem přijela domů. Musím říct, že to byl vážně dobře strávený den, i když nedopadl vůbec podle očekávání. Dohodli jsme se, že se na Laser game pojede někdy jindy a domluvíme už víc děcek a na jisto, aby se nestalo to co právě včera.

Untitled | via Tumblr

Playlist | Srpen

21. august 2014 at 7:11 | Mariiis_N |  Písničky
&lt,33 - image #2008406

>Indila - Derniere danse ...........
>Raego - Vodopád ...................
>Pink - Family portrait ..............
>Ben Cristovao - Bomby ............
>Separ - Pirát .........................
>Ben Cristovao - Molly
>Separ - Bublina
>Raego - Dokonalá
>Kontrafakt - Ablum Navždy
>Ariana Grande - Problem
>Ektor - Number 1

Slovensko Orava

19. august 2014 at 22:04 | Mariiis_N |  Fotogalerie
Včera večer jsem se vrátila ze Slovenska z Oravy. Musím říct, že i když to není bůh ví jaká exotika, tak se mi tam moc líbilo, zvláště pak v západních Tatrách. Je tam nádherná příroda a musím říct, že jsme měli výborné počasí, ani jeden den nám nepršelo. Tak a teď už k fotkám, snad se bude líbit :)


Naposledy někam pryč

16. august 2014 at 8:24 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Čau, čau, čau. Dneska naposledy někam jedu, co se týče prázdnin. Odjíždím s babičkou, tetou a bráchem na 4 dny na Slovensko. Teď už jsem pravděpodobně někde na hranicích :D Co jsem se dívala, tak by tam měla být wifi, ale vůbec nevím jak to bude. Tak se tady mějte a užívejte prázdniny :)

shades-of-invisible.tumblr.com

Hudba je nejlepší umění. Zahání smutek.

15. august 2014 at 9:19 | Mariiis_N |  Ostatní♥
Co pro vás znamená hudba? Hudba to je něco úžasného, je úplně jedno, jestli posloucháte pop, rock, rap nebo metal. Důležité je, jak se při poslouchání té hudby cítíte. Já poslouchám hudbu především podle nálady. Když jsem šťastná, pustím si Ollyho Murse nebo Arianu Grande. Když jsem smutná, pustím si Raega. Oproti tomu když jsem naštvaná, klikám na youtube na Kontrafakt. Vždycky mě to totiž jistým způsobem uklidní. Hodně lidí odsuzuje podle toho, co jiný poslouchá. Většinou, když kluci poslouchají One Direction nebo Justina Biebra, jsou automaticky gayové. Ale proč? A nebo proč kluci když jsou s partou, tak si hrají na tvrďáky, kteří poslouchají Kontrafakt, Separa apod. a přitom když přijdou domů, tak si zapnou Demi Lovato nebo Miley Cyrus? Proč se stydí říct před klukama, že Neon light nebo Wrecking ball je fakt dobrá písnička a že se jim líbí?
Když si to zase vezmete z té druhé stránky, tak někteří lidé berou hudbu jenom jako nějaký zvuk, který pustí, jen aby doma nebylo takové ticho. Někdo má zase rád, když je hudba potichu a jiní zase milují hlasitou hudbu.
Prostě co člověk na zemi, to jinej hudební vkus a jiná představapod slovem hudba. A co hubda znamená pro vás? Koho psoloucháte nejraději?

Moc, moc, moc vám chci poděkovat za 26 komentářů u minulecho článku a taky ta návštěvnost 177 lidí, kteří tu včera byli. Strašně moc mě to potěšilo :)

❤️

My 6 favourite outfit of summer

14. august 2014 at 7:45 | Mariiis_N |  Móda
Tenhle článek jsem chtěla napsat už dřív, ale jaksi jsem se pořád nemohla dokopat k tomu, abych to všechno vyfotila a popsala. A protože dneska pršelo, dokopala jsem se k tomu. Konečně. Vybrala jsem fakt jen ty favortní outfity. Jak si můžete všimnou, nejsem takový ten typický holčičí typ. Nemám žádný balerínky :D. Sad story.Rich color: 12

13. august 2014 at 9:06 | Mariiis_N |  Kosmetika
Po dlouhé, dlouhé době jsem si nalakovala nehty na růžovo. Tenhle lak na nehty už mám hodně dlouho, ale moc ho nempožívám. Ale když je léto tak proč ne? Je od značky Golden rose.

Líbí se vám tento odstín?


Recenze: Hvězdy nám nepřály

12. august 2014 at 6:02 | Mariiis_N |  Doporučuji
Četli jste tuhle knížku? Pokud ano napiště mi jaký dojem na váš tahle knížka udělala a jestli ve vás něco zanechala. A pokud jste si ještě nečetli, tak pokračujte ve čtení tohohle článku a třeba vás moje recenze zaujme a půjdete rovnou do nejbližšího knihkupectví.
Pokud jste o této knížku už někdy slyšeli (a já si myslím, že slyšeli), ta určitě víte, že hlavní hrdinka je 16-ti letá holka, která trpí rakovinou a zamiluje se do kluka, který tou rakovinou již prošel. Knížku jsem si objednala, protože mě strašně zajimalo, jestli bude opravdu tak skvělá, jak jsem ve všech recenzích četla. A taky byla. Stránky v knížce ubíhají tak neskutečně rychle, že jsem cca 238 stránek přečetla za necelé 3 dny. Ještě žádná knížka mě tak nezaujala, jako právě Hvězdy nám nepřály. Když jsem se dostala do takové zlomové části knížky, cítila jsem, jak se mi po obličeji kutálejí slzy. Ještě u žádné knížky jsem nebrečela, až u této. Celá knížka je napsaná s takovým vtipem, že vás to určitě bude bavit. Nechybí tam ani trocha sarkasmu. Taky proto na začátku knihy uvidíte titul ,,Nejvtipnější smutný príběh". Můžu říct, že jsem to přečetla tzv. jedním dechem. Nedivím se, že je označená jako bestseller, rozhodně si tento tituk zaslouží, teda alespoň podle mě. Určtitě ji nečtu naposledy, tohle je knížka, ke které se ještě hodně často budu s oblibou vracet. Je ale taky možné, že se vám tahle knížka líbí nebude, možné je úplně všechno.

,,A já se zamilovala, jako když člověk usíná: pomalu a pak najednou docela."
,,Bez bolesti by člověk nepoznal radost."
,,I za pár měsíců se dá prožít malá věčnost a některá nekonečna jsou větši než jiná."
,,Byla by pro mě čest nechat si od tebe zlomit srdce."
,,Svět není továrna na splněná přání."

Book | via Tumblr
 zdroj: wehertit

České švýcarsko

11. august 2014 at 8:40 | Mariiis_N |  Fotogalerie
Včera kolem 17té hodiny jsme se s našima a bráchem vrátili domů z Českého švýcarska. Byli jsme tam sice jen pár dní, ale stihli jsme toho vidět fakt hodně. První den jsme vylezli na Ještěd a řeknu vám, že je to tedy pěkný kopec. Druhý den jsme se rozhodli, že se podíváme na Pravčickou bránu. Hodně jsem se tam těšila, protože je to jedno z míst kde se natáčela Narnie. Ta příroda je tam nasprosto úchvatná. Večer jsme přišli na pokoj úplně hotoví, protože jsme ušli cca 16 kilometrů. V sobotu jsme se vydali na zříceninu hradu Tolštejn a pak na rozhlednu. Dohromad to bylo vzdálené 15 km pořád dokopce, takže jsme si teda dost dali. Celou sobotu jsme zakončili v andrenalin parku a bylo to naprosto super. Jednu ,,atrakci" měl na strarosti hrozně hezkej kluk :D to bych nebyla holka abych se nedívala po klucích. V tom parku jsme byli na tokových jakoby motokárách a bylo to super. Jo a ten kluk měl modrý očia tmavý vlasy aby jste věděli :D. A včera už jsme jeli domů a cestou jsme se stavili na Mladé Boleslavi na výstavu aut Škoda. Celý výlet byl super, ale jsem ráda, že jsem doma. Fotky jsem dala do koláží, protože by jich bylo strašně moc. Snad se budou líbit :)Citáty 0.1

10. august 2014 at 8:10 | Mariiis_N |  Citáty
Život je príliš krátky na to, aby som sa stresovala ľuďmi, ktorí si ani nezaslúžia byť v mojom živote problémom...

Pravdu říkají pouze děti, hlupáci, blázni a filozofové...proto lidé děti bijí, hlupáky ignorují, blázny zavírají a filozofy nechápou...

Říkával jsi mi lásko, miláčku, princezno a teď? jó, to je ta kráva, se kterou jsem chodil.

Je jedno, kolik lidí tě obdivuje, nenávidí, odsuzuje, pomlouvá. Pokud máš někoho, kdo tě má opravdu rád, tak se usměj a na ostatní kašli, protože to nejdůležitější máš!

Vzpomínám na ty dny jak jsi mi vždycky říkával, že jsem ta nejlepší holka, kterou jsi kdy poznal. Za ruce jsme se drželi a říkali jak jsme spolu šťastní. Pamatuju na tvá slova jak je to se mnou krásný....Byla to fakt láska nebo to bylo hraný?

I jedno slovo potopí sny. I jeden den změní život. I jediný pohled dokáže očarovat.I jedno objetí dokáže zaplnit prázdnou duši. A právě pro tyto maličkosti žijeme, protože i jedna maličkost dokáže velké věci.

Nature