girl, grunge, and blue image bw, sea, and gif image mountains, road, and travel image 2016, new year, and gif image

July 2014

20 faktů o mě

31. july 2014 at 12:04 | Mariiis_N |  About Mariiis_N
Rozhodlajsem se napsat článek na tohle téma. Dám sem takové základní fakty. Třeba se dozvíte o mě ještě něco víc, co jste ještě nevěděli a taky třeba budeme mít něco společné.

1. Mám bráchy (je mu 10)
2. Nemám v naší vesnici jedinou kamarádku
3. Strašně ráda kamarádím s klukama
4. Moji nejlepší kamarádi jsou kluci
5. A jediná holka
6. Vůbec nevím, kam půjdu na střední
7. Nemám ráda JB a 1D
8. Poslouchám rap
9. Chci jet někdy na koncert Raega
10. Mám iPhone
11. Hodně lidí mě za to odsuzuje
12. Nechce se mi do 9
13. Neodsuzuju lidi podle vzhledu
14. Skoro každý večer se musím dívat na film
15. 2,5 roku jsem byla zamilovaná do jednoho kluka
16. A on mě stejně nechtěl :D
17. Kdyby neexistovali kluci, nepřežila bych
18. Poslouchám vc český a slovenský písničky než ty zahraniční
19. Ještě nikdy jsem neměla žádnýho kluka (ani ve školce :D)
20. Děkuju těm, kteří do dočetli až sem :)

Máme tedy něco společného? :)

Nepenthe fields | via Tumblr

----------------------------------------------
Návštěvnost za minulý týden (21.7. - 27.7.)
- musím vám strašně moc poděkovat, protože tahle návštěvnost mi vyrazila dech vůbec jsem nevěřila vlastním očím
- jsem moc ráda, že na můj blog chodíte
- v Pátek dokonce 91 lidí, to je můj rekord, děkuju vám
- jste skvělí

Pondělí: 71
Úterý: 72
Středa: 70
Čtvrtek: 79
Pátek: 91
Sobota: 62
Neděle: 33

T-shirt: Normal people scare me

29. july 2014 at 10:11 | Mariiis_N |  Móda
Čauky. Jak se máte? Já se celkem i nudím a tak projíždím internet a zjišťuju informace o 4. sérii American Horror Story. Jak já už se těším. No a jak jsem tak projížděla internet tak jsem narazila na různá trička a oni jsou úplně mega krásný. A já mám červený triko s nápisem Normal people scare me. To je jedna z mojích úplně nejoblíbenějších hlášek. Tak co, líbí se vám?


Tábor 27.7 - 2.8

27. july 2014 at 10:40 | Mariiis_N |  Information
Čauky, dneska takový spíše informativní článek. Dneska odjíždím na tábor. Bude to tu fungovat tak, že články mám přednastavené a možná vám sem i nějaký ten článek během tábora napíši. Budu se snažit i koukat na vaše blogy, a myslím že to zvládnu, protože máme vždycky večer volno. Takže vlastně ani nepoznáte, že jsem pryč. Celý týden si to tady užívejte, články budou tak ob den :)

'

Stop crying

26. july 2014 at 11:27 | Mariiis_N |  Citáty
Ahoj. Přidávám první článek do nové rubriky. Jako první jsem si vybrala spíše myšlenku než citát. Nevím přesně kam to zařadit. Tyhle články budou spíše takové kratší.

,,Přestaň brečet. Ano ty. Přestaň se trápit tím, proč tě nemiluje a proč ti tak ublížil. Utři si slzy a usměj se. Ne, myslím to vážně - usměj se. Proč? Protože on ti za ty slzy nestojí. Možná ostatní kluci nemají to co on, ale pak poznáš jednoho, který bude mít vše co jsi chtěla - včetně tvého srdce. A ty se jen usměješ, jak právě teď, nad tím, že on ti za to vlastně vůbec nestál."

Tento citát, nebo jak tomu mám říkat naprosto miluju. Všechny slova do jednoho jsou absolutně pravdivé a stojí za to si je přečíst, zamyslet se na nimi. To je asi tak všechno co bych k tomu řekla.

Untitled

.

Mé oblíbené české youtuberky 🌸

25. july 2014 at 10:43 | Mariiis_N
Ahoj. Dneska přicházím s článkem na téma: Mé oblíbené české youtuberky. Dřív jsem ani moc youtuberky nesledovala a to ani české ale ani zahraniční. Tak se na to vrhnem.

1. Anette380
Anettka je strašně sympatická, patnáctiletá slečna a mám ji strašně moc ráda. Její youtube kanál patří mezi moje hodně oblíbený kanály a každej den kontroluju jestli něco nepřidala. Anettka má i blog, dám vám sem link.My biggest travel dream

24. july 2014 at 10:26 | Mariiis_N |  About Mariiis_N
Dneska jsem se rozhodla napsat článek na téma: Můj největší cestovatelský sen. Já chci strašně moc navštívit dvě místa. Stačilo by mě se tam podívat jednou, ale ještě lépe bych se tam podívala dvakrát. Ty místa jsou Hawaii a Bora Bora. Vážně o těchle místech sním snad už od 5 let. Strašně moc se tam chci jet podívat. Na Hawaii bych strašně ráda jela dvakrát. Jednou do nějakého toho hotelu, se jenom tak válet na pláži a strašně chci vyzkoušet surfovat. A podruhé bych se tam ráda podívala jako na takovou poznávačku. Prostě bych strašně ráda poznala přírodu a okolí. To samé i na Bora Bora. Tyhle dvě místa mě něčím okouzlila a ani nevím pořádně čím. Máte taky nějaké takové místo?

I'm lovin' it!

TAG: Co dělá mě mnou?

23. july 2014 at 12:26 | Mariiis_N |  Tags
Ahoj. Rozhodla jsem se, že udělám nějaký Tag. Dlouho jsem se rozmýšlela, kterej udělat a nakonec jsem se rozhodla pro tenhle. Je to celkem dobrý tag tak jdeme na to.

1. KOLIK MĚŘÍŠ?
Měřím 169 cm

2. KOLIK TI JE LET?
Je mi 14

TT: Uvězněn ve vlastní kůži

22. july 2014 at 12:02 | Mariiis_N |  Téma týdne
Cítíš jak se chceš hýbat. Hlava ti třeští, nemáš náladu nanic. V hlavě se ti honí tisíce myšlenek a ty nevíš kam je zařadit. Nejraději by si vyběhl a utekl někam hodně daleko. Ale ty nemůžeš. Ve skutečnosti sedíš na sedačce a předstíráš že koukáš na televizi. Nemůžeš dělat to, co by jsi chtěl. Chceš utéct a už se nevrátit? Ty ale nemůžeš. Nemůžeš, protože seš ve vězení. Si uvězněn sám v sobě. Doufáš, že to brzy skončí a že už se budeš moct pohnout, ale ono to neskončí. Ten pocit nejistoty a strachu tě bude trápit ještě hodně dlouho. Přemůžeš se, vstaneš a jdeš si pro prášek na bolest hlavy. Vezmeš sklenici s vodou a prášek spolkneš. Při tom tajně doufám, že to pomůže i když sám moc dobře víš že ne. Utápíš se v beznaději. Jak lehce se dá uvíznout sám v sobě. Přemýšlíš, jestli to někdy přejde a napadá tě jediné východisko. A tak jdeš do pokoje, napíšeš rodičům dlouhá dopis a se slzami v očích odcházíš. Odcházíš a sedáš si na vlakovou trať. S přijíždějícím vlakem a blikajícími světly přemýšlím, jestli to bude bolet. Po tvářích se ti hrne vodopád slz. A najednou se to stane. Najednou se cítíš tak volný. Cítíš jak si z vězení utekl. Ale copak to muselo dojít tak daleko?

sad girl

Water & energy VS. Arizona green tea

21. july 2014 at 13:33 | Mariiis_N |  Ostatní♥
Cauky vsichni. Jak se mate? Taky u vas prší? Tady začalo po poledni a vypadá to i na bourku. Ale tak co, je dobre ze prší. Alespon se trochu pročistí vzduch. A ted k tématu clanku. Vyzkoušela jsem obe piti. Jistě vsichni víte o co jde. Arizonu jsem mela dnad všechny druhy a nejvíce me asi chutnalo to granátové jablko. Water&energy jsem mela jenom a pouze melou a litchi a musím rict, ze me to nejak moc nechutnalo. Vsichni říkají, jak strasne moc je to úžasný, ale me to nejak neoslovilo. Neříkám, ze to neni dobry, ale ze bych si u toho rekla ,páni to je bomba, nejlepsi pití co jsem kdy pila' tak to tedy ne. Oproti tomu Arizona me chutná fakt hodne. Je to takový dobry a ani to nestojí tolik, jako to Water&energy. Takze za me vyhrává zcela jistě Arizona. A co chutna vic vám? :)


Legoland, Deutschland

20. july 2014 at 20:41 | Mariiis_N |  Fotogalerie
Ahoj. Jak už asi víte, tak jsem včera byla v Legolandu a musím vám říct, že to bylo neskutečný. Nechápu jak to někdy mohli postavit, natož z lega. Prostě mají můj obrovský obdiv, že na to měli trpělivost. Byli jsme tam od 10 od rána do 22:30 do večea. I atrakce tam měli úplně super, byla jsem skoro na všem co odpovídalo mé věkové kategorii. Akorát na jedné atrakci jsem nebyla, protože to bylo moc vysoko. Bylo to tam prostě strašně krásný a kdo se tam můžete jet podívat tak tam určitě jeďte. Fakt to stojí za to.


Go to Legoland

18. july 2014 at 14:14 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Čauky. Dneska ve 23:30 odjíždíme s našima do Německa do Legolandu. Brácha to dostal k 10 narozeninám, tak se tam už všichni těšíme. Budeme tam celou sobotu. Určitě vám sem dám fotky a chystám i video. Snad to tentokrát budu moct dám na youtube. Jsem na to strašně moc zvědavá. Mají tam být i různé atrakce, tak uvidím. Jenom mě trošku štve tak cesta v noci v autobuse, ale to se zvládne. Zvládla jsem to do Paříže, zvládnu i do Německa. Já se teď jedu k babičce koupat, protože u náš je fakt strašně velký vedro. Tak se tady mějte hezky.


Life is a one big adventure

16. july 2014 at 20:38 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Dneska jsem se zase nenudila. Jupíííí. Domluvila jsem se s kamarádem, že půjdeme ven. Tak jsme se domluvili a já jela ve 13:27 od nás do bližšího města. No nevím jestli se tomu dá říkat město. Je super když jste venku s někým s kým si rozumíte. Byla jsem s ním venku přes 5 hodin a uběhlo strašně rychle. Přišlo mě to jako 2 hodiny. Každopádně to byl dobře užitej den a určitě (teda alespoň doufám) půjdeme ještě někdy. Dneska je to takový kratší článek. A co jste celý den dělali vy? Chodíte někdy ven i s klukama nebo jen s holkama?

Untitled

15.7.2014

15. july 2014 at 19:39 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Dneska jsem se výjmečně nenudila :D jo v poslední době se o prazdninách nudím. Domluvily jsme se s kámoškou, že by za mnou mohla přijet (bydlí v 5 km vzdálené vesnici). Přijela autobusem ve 13:15 pak jsme šli k rybníku, kde jsem nebyla asi tak 3 roky já vím jsem strašná. Pak vedle rybíku je takový jakoby kiosek tak jsme si tam sedly dali jsme si kofolu a hranolky a kecaly jsme o všem možným. Musím říct, že jsme si ten den užily a určitě to musíme někdy zopakovat, protože o prázdninách je fakt nuda :D. Muaím říct, že počasí se nám začíná lepšit, což je super. A co jste dneska dělali celý den vy?

Untitled

Fotbalové mistrovství světa 2014 | Brazílie

14. july 2014 at 15:02 | Mariiis_N |  Ostatní♥
Jak už jistě víte, tak včera skončilo fotbalové mistrovství světa a vyhrálo ho Německo. Mnoho lidí je z toho sklamaných a mnoho lidí oslavuje. Včera jsme se doma skoro všichni dívali. Taťka a brácha chtěli, aby vyhrála Argentina, babička pomale ani nevěděla kdo hraje a mamka to spíš pročetla. Mě bylo úplně jedno kdo vyhraje, protože ani proti jednomu týmu nemám nic. Ale musím říct, že to byl hodně vyrovnaný zápas a pro lidi na tribunách to musely být strašlivé nervy, už jenom proto že se přidávalo zhruba 32 minut, nevím teď kolik to bylo přesně. Psala jsem si na facebooku s kámošem, kterej je právě teď v Německu a říkal, že hned jak se odpískal konec zápasu, takže se v Německu začaly střílet petardy a strašně moc se to tam oslavovalo. Ještě aby ne. Myslím, že si to němci zasloužili a po tom co doslova rozdrtili Brazílii jsem předpokládala, že to vyhrají. Já jsem s výsledkem MS spokojená, narozdíl od bráchy, kterej fandí Messimu a proto chtěl aby vyhrála Argentina. Ale stalo se. Dívali jste se včera na MS, nebo šlo všechno tohle mimo vás?

Muito obrigado Brasil! | via Facebook


Playlist | Červenec

13. july 2014 at 20:24 | Mariiis_N |  Písničky
Napadají mě nápady na články. Super. Takže asi budu docela dost aktivní, nebo se alespoň pokusím. Dnešním tématem článku je můj playlist na měsíc červenec. Přijde mi to jako dobrý nápad. Tak pojďme na to.

Kontrafakt - Navždy♥ , hodím vám se rovnou celý album, protože na něm strašně moc ujíždím.
Lipo - Kruhy, úplně TOP písnička
Lipo - Šílená, právě teď poslouchám :3

Tak to by bylo všechno. Moc jich není, ale myslím, že to stačí. Máme některou společnou?

Lo sfogo migliore


Goals: be happy

12. july 2014 at 14:49 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Hello everybody. Jak se dneska máte? Já dobře, ale už od rána chystáme s mamkou a taťkou na oslavu bráchových narozenin. 24.6 měl 10 let, ale slavíme to až teďka. Je s tím celkem dost práce, ale už bysme to měli mít všechno hotový a teď už jenom čekat na hosty.

S videem z Turecka to nevypadá moc nadějne, protože naši nechcou abych to dávala na ytb, že prej je to moc osobní. Tak uvidíme.
Už hodně dlouho se u mě neobjevil žádnej stav deprese :D beru to jako úspěch, protože můžu říct, že mě už asi měsíc drží poměrně dobrá nálada. Takže don't worry, be happy.

TANGLEDS.BLOG.CZ

Turkey♥

10. july 2014 at 14:12 | Mariiis_N |  Fotogalerie
Zdravím. Mám docela dost nápadů na články, takže se můžete těšit na celkem dost článků. Hlavně tedy články z Turecka, ale těch už teď bude jen pár. Dneska mám tady pro vás pár fotek, které jsem vybrala z těch co jsem nafotila. Snad sevám fotky budou líbit.


Goodbye Turkey

9. july 2014 at 15:51 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Ahoj, ahoj, ahoj. Dneska jsme ve 1 hodin přiletěli z Turecka. Můžu vám říct, že to tam bylo nádherný a byla to nejlepší dovolená na které jsem byla. Všechno to tam bylo dokonalý, všude samý palmy a krásné teplé moře, někdy až moc. Jeden den jsme byli ve městě a na sluníčku teploměr naměřil 60 stupňů, takže vedro tam bylo pořádný. Nedalo se pomalu ani na tom slunku vydržet, takže jsem moc opálená nepřijela. Zítra vám sem šoupnu nějaké fotky a v pátek byste se mohli těšitna video, které jsem celou dobu natáčela. Ještě uvidím, jestli je sem dám nebo ne. Kadžopádně to byla strašně nádherná dovolená a vůbec se mi nechtělo odtud pryč.


Co si s sebou beru do letadla?

3. july 2014 at 13:50 | Mariiis_N |  Ostatní♥
Tak teď už se někde válím pravděpodobně na pláži a užívám si toho tepla. Právě dneska bysme v Turecku měli mít těch 42 stupňů. A teď tedy k tématu dnešního článku. Co si s sebou beru do letadla? Hodně jsem nad tím v úterý večer přemýšlela, co si s sebou vezmu a nakonec jsem vymyslela jenom pár základních věcí.

  • mobil - bez toho prostě nikam
  • kapesníky - ty se hodí vždycky, ať už nacokoli
  • sluchátka - bez těch nikam nejedu, prostě taková nutnost
  • krém na ruce - já mám takový malý cestovní
  • gumičky do vlasů - všude je s sebou musím tahat :D
  • knížku - cesta v letadle je někdy dost dlouhá
  • jelení lůj - mám strašně suchý rty, takže to používám hodně často
  • sluneční brýle - to je prostě nutnost
No tak to je asi tak všechno co si beru s sebou do letadla. Všechno to mám naskádaný v adidas tašce, kterou si s sebou beru každej rok na dovolenou. Užívejte si prázdniny, tak jak já pravděpodobně teď někde :)

Be freedom.

Bye, bye Czech tomorrow

1. july 2014 at 16:21 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Ahoj. Jak už jste asi usoudili podle nadpisu, zítra opuštím česko. Už se tak strašně těším, že to ani není možný. Zítra odlítáme do Turecka. Konečně někam do tepla a do klidu. Hlásí nám tam na čtvrtek až 42 stupňů, tak jsem zvědavá, jestli tam vážně bude takové vedro. Wifi by tam podle všeho měla být, ale já na ní určitě nebudu, protože si chci užít moře a ne být celou dobu na mobilu, to snad chápete. Budu fotit, možná budu i natáčet, ale to nevím jistě. Napadlo mě, že bych dělala videodeníčky z každého místa v zahraničí, kde jsem byla. Ještě uvidím, ale fotky určitě čekejte. Ve čtvrtek ještě bude článek co si s sebou beru do letadla a pak další až se vrátím, což bude příští středu. Každopádně se tu mějte hezky a ahoj :)

Happy~