girl, grunge, and blue image bw, sea, and gif image mountains, road, and travel image 2016, new year, and gif image

June 2014

Co jsem si dneska koupila v Brně?

30. june 2014 at 19:58 | Mariiis_N |  Móda
Zdravím, dneska jsme se s mamkou vypravily do Brna na menší nákupy. Jelikož jsou všude slevy, tak jsem si řekly proč nejet. Byl to dobrý výlet a já mám všechno co jsem chtěla. No nebudu to tady okecávat a rovnou vám sem šoupnu fotku :) a co jste dělali dneska vy?Hollywood Undead - Lion

29. june 2014 at 16:44 | Mariiis_N |  Písničky
Na tuhle písničku me přivedl můj kamarad. Jednou mi ju poslal s tim, že se mu stasne libi a ze si ju mam poslechnout. Tak jsem dala na nej a poslechla jsem si ju. A od te doby sem si ji proste zamilovala. Je to vazne úplne TOP pisnicka. Málo která se me ted libi a tahle je naprosto dokonalá. Kdo muzete tak si to určite poslechnete a napište mi na to názor. Mozna se vám líbit nebude, ale pro me je vazne dokonalá.


Jak to bude o prázdninách?

28. june 2014 at 10:42 | Mariiis_N |  Information
Jak to bude o prázdninách? Po pravdě sama nevím, ale budu se snažit tu být pravdidelněji než ve školní rok. Články budu asi přidávat nejčastějí večer, protože přes den budu venku. Taky jedu pryč za pár dní, tak to sem ještě napíšu. Můžete čekat hodně fotek, protože v létě je vždycky co fotit. Taky bych chtěla začít přidávat nějaké jiné články, než pořád jenom deníčky. Tak uvidíme, mějte se hezky a užívejte prázdnin :)

Fit and Healthy | via Tumblr

Finally holidays

27. june 2014 at 14:04 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Ahoj. Je mi jasné, že tenhle článek bude dneska psát skoro každý, ale co by to bylo za poslední den školy, kdyby jsme se o tom nezmínili. Tak další rok je za námi. Dneska jsme se dozvěděli, co máme na vysvědčení a jestli jsme se tento rok snažili a nebo jsme na to kašlali. A konečně už zasloužene dva měsíce prázdnin, klidu. Vysvědčení dopadlo podle očekávání, takže nic překvapujícího. Jak jste dopadli vy?


In love? Meybe

24. june 2014 at 17:27 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Ahoj. Myslím, že hned po přečtení nadpisu jste si udělali alespoň částečný obrázek o čem dnešní článek bude. Já totiž nevím. Nevím jestli ho mám jenom ráda, nebo jsem se do něho zamilovala. Jenom pro ujištění, není řeč tam o tom o kterém jsem psala přibližně před dvoumi měsíci. To už je nenávratně za mnou. Naštěstí. Objevil se tu nový kluk. Teda znám ho už 6. třídy, ale nikdy jsem se s ním moc nebavila. Až do teď. Píšeme si každej den a já se vždycky jak ten blbec usmívám. Ano jak jinak. Ale ve své hlavě a v pocitech se nevyznám. Mám takový smíšený pocity a nevím jak z toho ven. Každej večer čekám až napíše a vždycky se máme o čem bavit. Ráda ho mám určitě, tím jsem si jistá. Navíš teď začaly takový ty kecy jestli spolu chodíme a tak. Však to znáte. To by bylo k dnešnímu článku všechno, mějte se hezky :)

<3 | via Tumblr

Poslední týden školy

23. june 2014 at 12:47 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Zdarec. Tak jak přežíváte poslední týden školy? Já v pohodě. Dneska nejsem ve škole, protože jsem jela na rovnátka a nechce se mě tam vracet, stejně nic neděláme. Podle toho co děcka psaly tak jenom čumíme na filmy, takže nuda. Celej tento tejden bude takovej unuděnej, už to vidím. Mohlo by se už konečně udělat zase teplo. Teď je u nás 19 stupňů a fouká vítr, nesnáším vítr. Poslouchá tady někdo Kontrafakt? Já jsem si ho strašně moc oblíbila v posledních měsících a neposlouchám skoro nic jinýho :D. Dneska ve 3 jedu ještě na zkoušku s tancováním, protože ve středu máme závěrečný vystoupení. Doufám, že tento týden uběhne rychle a pak už jenom 2 měsíce volna.

Edit: Mohli jste si všimnouz, že jsem úplně změnila blog. Už to vážně chtělo změnu, začíná nám to léto, tak jsem to chtěla takové veselejší. Snad se to líbí :)


&lt,3 | via Facebook - image #1114592 by awesomeguy on Favim.com

I need google in my brain

17. june 2014 at 20:48 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Ahoj. Jak se všichni máte? Promiňte, že jsem tady nebyla, ale neměla jsem an to nějak náladu a ani jsem nevěděla co bych sem měla napsat. Takže co se za ten týden tak nějak událo? Nic. Jenom se dozkoušelo, protože ve čtvrtek musí být už napsané známky. Jsem se sebou docela spokojená, protože zatím to vypadá jenom na dvě dvojky a jestli se mě povede němčina, tak jenom jedna dvojka. Což mě přijde na osmou třídu docela dobrý vysvědčení. Překvapilo mě, že budu mít jedničku z angličtiny a z přírodopisu a z fyziky, protože to jsem fakt nečekala, ale povedlo se. A jaký vysvědčení budete mít vy? nebo co vám zatím vychází? Teď už je ve škole celkem taková pohodička celkem a příští týden už to bude úplně v pohodě. O víkendu budu pryč, tak pak asi čekejte fotky. Mějte se pěkně :)

.

Paříž a Anglie

9. june 2014 at 19:23 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Ahoj. Tak konečně jsem tady s tím článkem. Nebudu to tady nějak dlouho rozepisovat, protože to všechno uvidíte ve videu. Jenom řeknu, že se mi tam moc líbilo a klidně bych tam ještě zůstala, nebo jela znova. Bylo zvláštní být s děckama ze školy někde dýl než jeden den. Ale bylo to naprosto suprový. Užili jsme si dost srandy a obecně to bylo celý totálně užitý. Děkuju za krásnej tejden. Mě osobně se víc líbila Anglie než Paříž, ale musím uznat, že eiffelovka je nádherná. Snad se vám video bude líbit :)


At home

6. june 2014 at 18:31 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Ahooooj. Tak vás ady zdravím. Před chvíli jsme dojeli domů. Konečně, ta cesta už byla vážně něco. Jinak o výletu napíšu asi samostatnej článek i s fotkama asi zítra předpokládám. Výlet do úplně nádhernej a klidně bych tam byla ještě dýl. Nojo. A co jste dělali celou dobu co jsem tady nebyla vy? Doufám, že jste se měli alespoň z poloviny tak skvěle jako já :)


Zdravím z Anglie!

1. june 2014 at 23:24 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Ahoj.
Tak tady nakonec WiFi je, coz je úplne totálně nejvíc super. Dneska jsme se ubytovali v rodinach a je to proste fajn. Jsme ubytováni v Oxfordu. Meli jsme rozchod v jednom meste (nevzpomenu si, jak se to jmenovalo) tam jsem tam šla do clarie's a pak jeste do Starback. Suprovej den :)