girl, grunge, and blue image bw, sea, and gif image mountains, road, and travel image 2016, new year, and gif image

May 2014

Shut up!

29. may 2014 at 19:32 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
England tomorrow. Yes, finally. modré srdí Už zítra prostě odjíždíme to je super. Takže si ten týden tady užijte celkem a přežijte to ve škole. Teď to bude asi nejhorší období, protože se začínají uzavírat známky. Nevím jestli se přes ten týden dostanu nějak k netu (doufám že jo), jestli jo tak vám sem něco napíšu beztak.

Jinak zdravím děcka z naší školy, ktěří tenhle článek zrovna čtou, protože jaksi tenhle blog obejvili. Né vůbec mě to neštve. Takže ahoj a ti co jedete do anglie, tak se těším zítra a ti co ne, tak si to ve škole užijte.

4 day to Paris and England♥

26. may 2014 at 19:45 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Ahoooooj. Už v pátek♥. Ani nevíte jak strašně se už těším. -Konečně už bude týdení oddych od školy a od všeho. Už bylo na čase někam vypadnou a paříž s anglií bude dokonalá odreagovačka. Coração ocupado Jedeme tam se školou v pátek ve 14:00. V hodin ráno budeme v Paříži a potom pojedeme trajektem do Anglie. http://i264.photobucket.com/albums/ii178/emo-hannah/smilies/yeah.gif Doufám, že se nic neposere. Budu se snažit vám natáčet videoděníček, ale nevím jak to půjde. Přemýšlím, jestli vám mám sem přednastavit nějaký článek nebo ne. Co navrhujete?Outfity

23. may 2014 at 19:24 | Mariiis_N |  Móda
Ahooj, tak se zase po delší době ozývám. Vůbec jsem teď neměla na blog čas a ani náladu. Jenom tak jsem porlízala facebook a našla jsem tam docela hezké outfity, tak je vám sem dávám.Forever young

11. may 2014 at 16:26 | Mariiis_N |  Fotogalerie
Ahój. Poprvé co jsem nebyl fotograf, ale fotící objekt. Bratříček si ro s foťákm chtěl vyzkoušet a tak vznikly tyhle fotky. Na to, že je bráchovi 9 nejsou vůbec špatný. Snad se budou líbit :-)Be crazy, be wild, be you

7. may 2014 at 19:58 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Zdravím všechny. Po trošku delší době přicházím zase s nějakým kecacím článkem. Mám takový jeden nápad. Viděla jsem ho na blogu Monii a moc se mi tenhle nápad zalíbil. Jelikož jsem, stejně jako ona milovník citátů, napadlo mě, že bych jeden článek týdně věnovala nějakému citátu a napsala bych k němu, jak ho vnímám já a tak. Doufám, že to Monii nebude vadit. Úplně hrozně mám teď v poslední době ráda, tyhle dvě písničky.A co se zítřku týče, ani neodvedete předtavit, jak strašně jsem ráda, že je státní svátek. Už nemám na školu vůbec náladu. V poslední době mě to tam nehorázně štve. Pořád jenom samé testy, písemky a útsní zkoušení. Ahhhgrrr kdo na to má být pořád zvědavý? Já tedy ne, Už aby byl konec. Navíc jsem dneska totálně podělala písemku z chemie.
Jinak zítra máme s fotbalem trénink, akorát budeme spojení s klukama, takže jsem na to celkem zvědavá. Budeme mít tentokrát jejích trenéra. Doufám, že se tam úplně neznemožním. Bude tam totiž on. Mějte se pěkne a užijte si volno :-)

Be you

Rakousko - Vídeň 2014

4. may 2014 at 18:00 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Ahoj. Konečně se mě podařilo nahrát video z Vídně na youtube. Nakonec jsem to nahrávala přes mobil a řeknu vám že nahrávat 6 minutový video dva dny není zrovna nic dobrýho. Ale nakonec se nahrálo tak je to dobrý.
Výlet do Vídně byl naprosto úžasnej. Moc se nám tam líbilo, akorát jsme měli v Prateru jenom hodinu rozchod, což nebylo zrovna nejlepší. Dalo by se tam být klidně celej den. Jelikož já nemám moc ráda atrakce hlavou dolů, tak jsem moc na atrakce nechodila. Každopádně jsme si výlet vážně užili.
Doufám, že se vám video bude líbit :-)


Take a photo

4. may 2014 at 10:39 | Mariiis_N |  Fotogalerie
Ahoj. Ve čtvrtek se mě dostal do ruky foťák a to bych nebyla já kdybych nenafotila pár (celkem dost) věcí. Bylo celkem pěkné počasí, tak se fotilo dobře :-)2.5.2014 - Slavkov

3. may 2014 at 18:49 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Čáu. Pořád mi neodšlo USB, takže zatím nemůžu to video z Vídně nahrát. Ani nevíte jak mě to štve, ale co nadělám. Snad to brzy příjde.

V pátek jsme byli se školou na exkurzi ve Slavkově. Prvně se mě tam moc nechtělo, ale nakonec to nebylo tak strašný jak jsem si myslela. Vyjížděli jsme ráno v osm a jeli jsme všechny osmičky (A, B, C). Pár děcek nepřišlo, takže nás jelo přesně 50. Jeli s nama dvě učitelky, takže celkem v poho. Prvně jsme šli na prohlídku nějakýho zámku a pak jsme dostali chvilku rozchod. Následně jsem se přesunuli k Mohyle míru. Rozdělili jsme se na dvě skupinky a postupně jsme vcházeli a koukali se na video, které nám mělo přiblížit bitvy. Úplně nakonec jsme vlezli do Mohyly míru a nebylo to tam vůbec špatný. Je to hodně zvláštní. Celý výlet byl v celku v pohodě.


Yesterday

1. may 2014 at 16:25 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Hello darlings. Jak co jak jste si užili čarodějnice? Já super, už jenom skrz to Rakousko. Video mám natočené, ale dám je sem, až mě přijde USB, takže přesně nevím kdy. Jaký to tam bylo, vám řeknu až s tím videem. Z čarodějnic jsem už skoro nic moc neměla, protože jsem byla celkem unavená, ale stejně u nás se nim moc dělat nedá. A co děláte dneska? My jsme se byli projet na kole a teď se taky rozčiluju nad mobilem, protože mě strašně moc štve. Pořád hrabe nabíječce. Grrrr zabít. Jdete zítra do školy? My jo, ale jedeme do Slavkova, takže super. A brácha je doma, ten se má.
Jo a abych ještě nezapomněla. Už jste dostaly od někoho pusu na 1. máj? Já ne, takže asi uschnu, ale co se fá dělat. No nic já jdu tak se mějte hezky :-)

welcome | via Tumblr