girl, grunge, and blue image bw, sea, and gif image mountains, road, and travel image 2016, new year, and gif image

February 2014

Boring day

24. february 2014 at 17:02 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Ahojky. Chtěla bych vám moc poděkovat na včerejší návštěvnost 133 lidí. To je zatím největší rekord blogu a jsem za to vážně moc ráda. Snad to tak půjde i nadéle.

Dnešní den byl pro mě celkem strašnej. Včera jsem byla zhůru až do půlnoci a to jenom proto abych mohla v 00:01 popřát kamarádovi ke svátku. Ráno jsem zistila, že jsem chytla rýmu, takže celej dnešní den ve škole byl pro mě strašnej. Žádné písemky jsme nepsali, až na přírodopis, kde si mě učitelka vyvolala do předních lavic. Vzhledem k mému zdravotnímu stavu jsem nevěděla vůbec nic :D. Jsem fakt zvědavá jak to dopadne.

Měla jsem jít do tanečního kroužku, ale rozhodla jsem se, že budu doma, protože si jsem jistá, že kdybych do toho kroužku šla, tak jsem nemocná úplně. Místo toho jsem si uvařila čaj a koukám na Harryho Pottera a relikvie smrti. Takže takové vcelku nudné odpoledne. Chci se z té rýmy dostat, protože celé dopoledne mě bylo dost mizerně, tak snad už to bude lepší. Je dobrý, že se na zítra nemusím vůbec nic učit, protože jedeme se třídou na exkurzi na Úřad práce, takže to bude takové uvolněnější. Mějte se hezky.

Untitled

Moje žehlička na vlasy

23. february 2014 at 13:33 | Mariiis_N |  Doporučuji
Zdravím. Dnešní článek jsem se rozhodla napsat o mojí žehličce na vlasy. Já si vlasy žehlím fakt často, přesněji každý druhý den. Zvykla jsem si na rovné vlasy a svoje normální nemám vůbec ráda. Moje žehlička je značky Remington Shine Therapy.

Od výrobce: Žehlička na vlasy pro suché i vlhké vlasy se žehlícími plochami ze zdokonalené keramiky napuštěné marockým arganovým olejem
Shine Therapy žehlička představuje keramické plochy nové generace napuštěné kondicionérem s arganovým olejem, který po zahřátí rovnoměrně uvolňuje do Vašich vlasů mikročástečky a zanechává Vaše vlasy "ultrahladké", zrcadlově lesklé a chrání je před poškozením. Trvanlivost po celou dobu životnosti produktu.
Co jsou keramické vyživující plochy?
Lehký, teplem aktivovatelný kondicionér s obsahem marockého arganového oleje bohatého na vitamín E, byl speciálně vyroben, aby zanechal Vaše vlasy zdravé, zářivě lesklé a "ultrahladké".

Můj názor: Je to nejlepší žehlička, kterou jsem zatím měla. Příjde mě, že ani tolik neničí vlasy, jako moje dosavadní žehličky. Mohu jedině doporučit.


Některé holky

21. february 2014 at 18:21 | Mariiis_N |  Ostatní♥
Ahoj. Už zase po delší době zdravím. Děkuji za komentáře k předešlému článku. Dnešní článek jsem se rozhodla zaměřit na ,,některé" holky.
Holky jako takové mě příjdou jako fakt zajimavý stvoření. Každá holka má svůj specifický charakter a každá se jinak chová. Začínám to poznávat i u nás ve třídě. Máme tam takový tři skupinky holek. 1. skupinka je ta se kterýma se nikdo moc nebaví a ony se baví jenom tak mezi sebou. 2. Skupinka jsem já a moje kamarádka a myslím si, že my patříme k takovej těm nejnormálnější ve třídě. A ta 3. skupinka je taková zvláštní. Tvoří jí dvě holky. Jedna A. a druhá M. (jména psát nebudu). M. byla ještě nedávno jedna z mích nejlepších kamarádek a teď? Prostě se přidala k A. a je jako vyměněná. A. je totiž fakt hodně zvláštní. Je to ten tip holky, která není nejchytřejší a tak se snaží zaujmout něčím jiným (v jejím případě kozy). Nosí výstřih až pomale do pasu a samozřejmně, že kluci na ni letěj. Od té doby co se k ní M. přidala se chová podobně jako ona. Úplně se změnila, jako by to celou tu dobu nebyla ona.
Tak to jeden tip holke a teď k tomu druhému. Zase to začíná tam, že ty holky nemají dobré známky. A tak kouří cigarety a v některých případech i trávu. Chodí ve 14 letech na diskotéky a fakt hodně chlastají.
Já tohle nechápu. Podle mě je nejlepší takovej ten střed. A doufám, že se v tom středu také držím.

See what society does to us?

Absolutně nevím

16. february 2014 at 17:00 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Ahoj. Vůbec mě nanapadá co mám psát na blog. Žádné témata kromě deníčku mě nanapadají. Vlastně ani netrávím moc času na notebooku.

Chcic se zeptat jak jsem strávili Valenýna? Vy co jste zadaní a vy nezadaní asi jako já :D. Já strávila valentýn se spolužákem na skype :D. Jo vím, ideální trávení Valentýnu, ale já si nestěžuju. Byla to zábava.

Teď až do čtvrtka nejsou doma naši. To je naprosto úžasný. Je tu se mnou a s bráchem jenom babička, takže to je jako kdybych byla s bráchem doma sama :D. Akorát brácha má prázdniny a já ne. On chodí totiž do školy, která je v jiným kraji než tam moje :D.

Untitled | via Facebook - image

Už zase deníček..

12. february 2014 at 18:51 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Poslední dobou vůbec nevím co vám sem mám napsat jiného, než deníčky. Chápu, že vás to už asi nebaví číst, ael nechci blog úplně zanedbávat. Dnešní den byl podle mě jeden z nejhorších dnů za poslendí dobu.

Ráno jsem nestíhala a tak jsem jela do školy s taťkem. Škola nám začíná v 8 a já šla v 7:55 říkám si, že to stíhám a bude to v poho. Sotva vejdu do dveří školy, sotjí tam zástupkyně ředitele a začně na mě řvát, co si jako myslím a jestli neznám školní řád a když jsem jí řekla, že stíhám a že do té třídy dojít stihnu tak na mě jenom zařvala, že by to chtěla vidět. Samozřejmě, že jsem do třídy přišla v čas, jestě ani nezvonilo. Nechápu co má proti.
Další nepříjemná věc byla, když jsme měli chemii. Zazvonilo, všechno bylo v pohodě a učitelka s námi začala probírat novou látku. Do teď jsem ji nepochopila. Na konci hodiny, zbývalo asi 5 miut do zvonění, nám dala písemku zrovna na tu látku, kterou jsme začali probírat. Úplně nejvíc šťastná jsem byla.

A co vy? Jak u vás proběhl dnešní den?

~('.')~

8.2.2014

9. february 2014 at 11:17 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Ahoj. Tak a je po sobotě. Musím říct, že to byla jedna z nejlepších sobot v poslední době. Ráno asi v 9:30 vyjeli z domu a jeli jsme s rodinou a jejími přáteli do Aqualandu Moravia. Můžu vám říct, že tam jsou dakt dobré dobogány, ale jediné co mě tam vadí je to, že tam mají strašně moc draho. Byla jsem skoro na všech tobogánech, kromě Kamikadze a Uuu Wawe. Na tyhle dva tobogány bych vážně nikdy nevlezla, protože už jenom z pohledu se mě dělalo blbě. Ostatní tobogány, byly ale fakt suprový. Trošku mě ale naštvalo, že tam prodávají děcký stupný pouze do 140 cm. Mamka naštěstí umí dobře jednat a já se umím dobře schovávat, takže jsem i se svými 170 cm prošla :D. Aqualand můžu jedině doporučit.

V 16:00 začínala u kamarádky oslava. Já jsem tam přijela v 18:15 a řeknu vám, že to bylo tak akorát. Všechny holky už tam byly, takže jsme mohli začít. Jako první jsme dělaly Chubby Bunny Challenge a bylo to fakt dost vtipný. Mě se do pusy vlezlo maximálně 11 marshmallow, ale kámoška (oslavenkyně) si jich tam narvala 17. Nechápu jak to udělala. Má hold velkou pusu. Měla tam pizzu a ovocný pivo, takže jsem se zase přežrala jako vždycky. O půl 9 jsme se šli projít ven. Po tom co jsme se asi ve 22:00 vrátily, jsme si dali Big Shock a katusovej džus. Můžu vám říct, že je fakt dobrej. O půlnoci jsme se rozhodly, že se budeme dívat na horor Nenarození. Je to takový psycho. Koukali jsme se na to asi tak půl hodiny a pak jsme se tak bály, že jsme to vyply. Kamoška totiž bydlí přímo pod hřbitovem, takže strach jsme fakt měli. Šli jsem spát o půl 5, ale usnuly jsme až tak o 3/4 na 6. Sama sobě se divím, že nejsem absolutně ospalá. Na to, že jsem spala jenom 3,5 hodiny, mám dost energie, ale uvidíme večer. Oslava byla vážně dobrá a moc jsme si to tam s hokama užily.


Sobotní plány

8. february 2014 at 11:36 | Mariiis_N |  Ostatní♥
Tak a je tady sobota a já si ji po dlouhé době vážně naležitě užiji, tedy alespoň podle plánů. Většinou trávím sobotu u počítače, ale tu dnešní ztrávím jinak. Jedeme s jedněma lidma od nás do Aqualand Moravia, tak jsem na to vážně zvědavá, jaké to tam bude.
Pak oslavuje moje kámoška 15iny, takže to určitě bude zábava. Budu tam spát, takže nevím jestli stihnu napsat ještě nějaký článek, ale užívejte sobotu, tak jako já.

weekends

Téma týdne: Dnešní svět

7. february 2014 at 17:17 | Mariiis_N |  Ostatní♥
Tohle téma týdne se mě fakt dost líbilo a tak jsem si řekla, že na něj napíšu článek. Stejně nevím co přídávat. No a teď už k tomu tématu týdne.

Když se podívám na děcka z naší školy, tak je mi pomalu do breku. Když vidím ty kluky, kterým je sotva 12 jak drží cigaretu v puse a myslí si jak strašní borci jsou. No kde to jsme? Nebo ještě víc mě zaráží, když moje 14 letý spolužačky hulej trávu a spí s každým na počkání (ne to si nedělám srandu). V dnešní době, kdo prostě nekouří a není děvkař nebo kurva, tak prostě není ,,in" a lidi ho neberou. Já taková nejsem a nikdy bych takováhle být nechtěla. Některé děcka se mě třeba smějí, že jsem ještě neměla ani jednoho kluka, ale já se držím spíš těch, kteří mě řeknou ať si z toho nic nedělám, že na tom není nic špatnýho. A velmi mě překvapuje, že mě tohle většinou řeknou i kluci. Vždycky mě naprosto fascinuje, když vidím dva starý lidi jak jsou spolu. V jejich době totiž bylo normálně všechno vyřešit a ne jak dneska. Po první hádce se rozejít a pomlouvat se na každém kroku.

Často si kladu otázku, jak bude svět vypadat až budou moje děti velké. Kolikrát si i říkám, jaké to bude je vychovávat, protože už teď je to dost strašné. Kolikrát mi i příjde, že už to horší být nemůže. Dočkáme se snad toho, že auta budou lítat vzduchem? Uvidíme, chce to jen čas..

♥

Nová spolužačka

4. february 2014 at 18:46 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Zdravím. Ano, už zase deníček. Já vím jsem s tím nemožná, ale tady se prostě můžu vypsat. K minulému článku. Moc vám chci poděkovat za podporu, asi to vážně zabralo. Už je to na dobré cestě, takže nakonec možná dojde k ospuštění. Ani nevíte jak jsem strašně moc ráda. Na tom klukovi mě vážně záleží a nesnesu, když je na mě naštvanej. Teď mě pro změnu pije krev jinej spolužák. Přede mnou se tváří jak strašně mě má rád a přitom jenom se ztratím už říká pravej opak.
.