girl, grunge, and blue image bw, sea, and gif image mountains, road, and travel image 2016, new year, and gif image

January 2014

Lalala

31. january 2014 at 12:47 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Zdravím. Dneska mám překvapivě strašně dobrou náladu, možná je to taky proto, že mám svátek. Dnešek mám v plánu strávit doma, koukáním na telku a seděním za počítačem. Skvěle užitej jeden den volna co? :D prostě se mě nechce nic dělat, tak si to užiju. Večer se chci dívat na Harryho, tak snad to výjde. Taky jste se naučili chodit spát tak strašně pozdě? Já jo, včera jsem do 3:15 do noci byla na facebooku a psala si s kamarádem :D A pak se divím, že se mě nechce nic dělat. Nevím proč, ale prostě se mě vůbec, ale vůbec nechce chodit spát. Radši budu čumět do mobilu a s někým si psát, než abych se snažila usnout. Achjo, kdy já se poučím :D. A co máte v plánu dneska vy?

the flower girl | via Tumblr

Pololetní vysvědčení

30. january 2014 at 15:33 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Ahoooj. Tak a už jsem dneska dostali pololetní vysvědčení. Celej leden jsme čekali, jetsli to zvládneme stáhnout dolů nebo ne. Já jsem na sebe patričně pyšná. Ze sedmi dvojek se mě to podařilo stáhnout na pouhé dvě. Z dějepisu a angličtiny. Teď v posledních dnech mám strašně dobrou náladu a ani nevím čím to je. Pořád se jenom všemu směju :D a c vy, jak vám dopadlo vysvědčení?

Článek v podstatě o ničem..

28. january 2014 at 13:04 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Zdravím. Dneska jsem si připravila něco jakoby nával takových mejch keců. Konečně začalo sněžiž a napadlo alespoň trochu sněhu, vždyť už byla na čase. Leden bude končit a já ještě ani jednou nevyjela na prkně. To je snad poprvé. Tak doufám, že to brzy napravím. Dneska jsme se učili jenom tři hodiny, protože první tři hodiny jsme měli první pomoc. Možná je to docela důležité, ale ta paní to vykládala tak nezáživně, že jsem měla co dělat abych neusnula. Ale dobré na tom bylo, že jsme všechny tři třídy A,B i C byli na jednou patřre, takže přestávky byly užitý. Když jsme poslendí hodinu měli přírodopis a já se koukla ven z okna a viděla, jak se pomalu snáší fakt obrovské vločky na zem, byla to prostě nádhera. Nedokázala jsem se soustředit na přírodopis, takže z toho nevím naprosto nic. Prostě taková romantika. No takže dnešní den bych shrnula, jakože docela povedený a co u vás? :)

School tomorrow

26. january 2014 at 17:55 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Ahoj. Tak se po víkendu hlasim. Včera jsem měla zase ples, kteréj dopadl dobře, zase jsem nic nepokazila. Takze z toho mam dobrej pocit. Zase na druhou stranu jsem byla včera bruslit a uz od pátku jsem naštvaná na jednoho spolužáka, takze kdyz se včera nečekaně objevil ja brusleni, myslela jsem, ze mu vlepim facku. Fakt ho nechcu ani vidět, no ale protože je zitra škola, tak ho stejne uvidím. Dneska jsem zavřena celej den doma a jenom čtu. Kamarádka mi pujcila knížku Dvakrát dospela a fakt jsem se do ni zacetla. Celej den nedělám nic jiného nez jenom ctu, je to proste takové uklidňující.
Oblíbené obrázky

24. january 2014 at 10:30 | Mariiis_N |  Ostatní♥
Jenom tak jsem jezdila po WE♥IT a našla jsem pár fakrt skvělých obrázku, které se mi strašně moc líbí. Ania nevím co mě v nich tak oslovila, ale prostě jsem si je zamilovala.

Tumblr

Rovnátka

20. january 2014 at 13:52 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Tak a už mám rovnátka. Byla jsem objednaná dneska na 10 hodinu a už to mám úspěšně za sebou. Jsem ráda, že na mě zbyly modrý gumičky, protože přesně takovou barvu jsem chtěla. Je to ale strašněj nezvyk. Zatím to nebolí a snad to ani bolet nebude i když tomu sama moc nevěříš.


18.1.2014

19. january 2014 at 12:52 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Ahoj. Tak mám první ples za sebou a řeknu vám, že kdybych tam se ZUŠ netancovala, tak tam nejdu. Polovina stolů byla prázdná a byli tam spíše starší lidí 45+. No každopádně jsem nic nezkazila, což se tak často nestává, tak jsem ráda. Ještě mě čekají tři plesy, tak snad se mě bude dařit tak jako včera. Fotky v kostýmu bohužel nemám, ale pokud se objeví někdě na netu, tak vám je sem dám.
Zítra jdu na rovnátka, takže se vážně moc těším. Vůbec nevím, co od toho mám čekat, ale zase nemusím do školy :D


I'm really sorry

17. january 2014 at 17:58 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Ahooooj. Chci se vám vážně moc omluvit za moji neaktivitu, ale vůbec jsem nestíhala. Jsem strašně ráda, že se mi celkem podařilo stáhnout známky, takže bych měla mít snad jenom 3 dvojky, což je úplně super na to, že mě jich vycházelo 7. Zítra mě čeká ples. Né jako že bych šla na ples, ale z tanečním kroužkem tam budeme vystupovat, tak doufám, že to alespoň trochu zvládnu. Dneska jsem dostala jedničku z chemie a ústní zkoušení, takže mám fakt super náladu. A taky jsem dokreslila obrázek do výtvarky z čehož mám taky radost, protože mě paní učitelka řekla, že se tomu nedá nic vytknout. Prostě dneska se mi daří.

...never lose! | via Tumblr

Paradise

Take me away

14. january 2014 at 10:11 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Taky se vám už někdy stalo, že se vám v hlavě honilo úplně všechno možný. měli ste náladu hluboko pod bodem mrazu a nevěděli jak z teho ven? Přesně tak se asi teď cítím já. Je to něco strašnýho. Je pololetí a já bych se měla soustředit na opravování známek, ale copak to jde? Skoro celej den přemýšlím jenom nad vězma z minulosti a říkám si proč zrovna já? To je taková bezmoc, když nevíte jak z toho ven. Tohle mě provázelo celej včerejší den a úplně nejhorší to bylo v matice. To jsem se dokonce nachytala, že asi budu brečet, naštěstí mě začal můj spolusedící provokovat, tak se do něšjak vstřebalo. Jsem zvědavá jakej bude můj stav dneska. Odpoledne jedu s mamkou nakupovat do Brna, tak snad to už bude lepší.

why ??

Jason Derulo "Marry me"

13. january 2014 at 10:25 | Mariiis_N |  Písničky
Na tuhle písničku jsem narazila náhodou a okamžitě jsem si ju zamilovala. Má krásnou melodii a je pomalá, což je zvláštní, protože já pomalé písničky nemám vůbec ráda. Kdo ju ještě neslyšel, tak si ju určitě polsechněte, protože je vážně strašně nádherná.


Instagram

12. january 2014 at 9:54 | Mariiis_N |  Ostatní♥
Určitě všichni víte a čem je řeč. Je to aplikace na stažební do mobilu a tabletu. Když si tam vytvoříte profil, můžete tam dávat fotky a sledovat ostatní. Instagram má i mnoho celebrit a tak je může sledovat a dívat se na fotky a videa. Tahle aplikace mě příjde naprosto úžasná a můžu ji jedině doporučit. Byla bych vám moc vděčná, kdyby jste si mě dali do sledování :)
Videa

11. january 2014 at 14:19 | Mariiis_N |  Ostatní♥
Ahojky. Chtěla bych se vás zeptat, jaká videa mám naotičit. Nenapadá mě totiž vůbec nic a tak budu hrozně ráda za vaše návrhy a za to, na co byste se rádi koukli :)

Drawing

10. january 2014 at 17:56 | Mariiis_N |  About Mariiis_N
Kreslíte/malujete rádi? Já strašně moc, hrozně mě baví malovat, i když mě to teda moc zrovna nejde ale tak co už. Chodím do kroužku výtvarky a učitelka je ze mě nekdy nanervy, zvlášť teď v poslední době. Dělám jako svoje téma sporty, ale ne takový ty klasický, jako hokej, fotbal a tak. Spíš jako surfing, lonboarding, kola atd. Tady jsem vám vyfotila moe právě rozkreslený kolo, i když je děsný :D


Procházíš peklem? Hlavně se nezastavuj

9. january 2014 at 10:58 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Aloha Bitches. Jasně, že tím peklem myslím školu. Včera byl rodičák a k mému překvapení na mě nebyla ani žádná stížnost, což je oproti čtvrtletí fakt úspěch. Celkem mě to překvapilo, ale jsem za to ráda. Známky samozřejmně zpravovat musím, to asi každej. Včera jsme psali ze chemie, na kterou jsem se učila už od neděle, tak snad to bude mít nějakej účinek. Dneska jsem zkoušená z občanky, protože mám nerozhodnou známku, tak se toho taky celkem bojím, protože zkoušení u tabule fakt nesnáším. A ještě k tomu píšem z fyziky, což nesmím podělat. Tak snad to dobře dopadne..


Tattos

8. january 2014 at 13:56 | Mariiis_N |  Ostatní♥
Tetovani. No myslím, ze tetování jako takové není záležitost levna a nefunguje to tak, ze si nechat udělat tetování, jenom proto abych byla in. Podle me někdo, kdo si chce nechat udělat tetování, musí byt plné rozhodnut, jako tetování chce a jestli ho za par let neomrzi. Me se tetování jako takové líbí, ale líbí se mi spis takové to malé, třeba na krku a tak. Když je někdo cely potetovaný, tak se me to uz nelíbí. Samozřejmě je to záležitost jenom toho kdo si to necha tetovat, jak pak bude vypadat az zestarne. Tetování by me lákalo, ale ta představa, ze to budu mit navždy ke špatná. A jaky názor mate na tetování vy? Mate nebo byste chtěli nějaké tetování?Takovej ten článek, kterej nevíte jak nazvat

7. january 2014 at 12:05 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Ano, ano má to naprosto geniální název, ale já vážně nevěděla, jak tento článek nazvat. Tento článek bude něco jako moe myšlenky nebo tak něco.

Vybrala jsem por vás moje nejoblíbenější Twilight citáty, protože tenhle článek bude asi nějak o tom.
  • Život vás štve, a pak umřete. Jo takový štěstí bych chtěl mít.
  • A tak se lev zamiloval do jehňátka..
  • Dětství není jen období do jistého věku. V jistém věku je dítě odrostlé a odkládá děcké střevíčky. Dětství je království, kde nikdo neumírá.
  • Bude to, jako kdybych nikdy neexistoval.
  • Ve třech věcech jsem si byla úplně jistá. Za prvé, Edward je upír. Za druhé, část jeho osobnosti - a
    já nevím, nakolik silná ta část může být - prahne po mojí krvi. A za třetí, jsem do něj bezvýhradně a neodvolatelně zamilovaná.
Tak to by stačilo ateď něco z mému vztahu k upírům. K upírům jsem došla právě díky twilight sáze, asi před 4 rokama, když jsem viděla první díl v televizi. Nějak mě to oslovilo. To tajemno a to jak se Edward k Belle mile choval a tak. Strašně moc jsem se těšila na další a daší díly této série. Když jdem byla v kině na Rozbřesk - část první, byla jsem úpně uchvácená. Minulý rok jsem byla na půlnoční premiéře Rozbřesku - části druhé a o půlnoci to má prostě svoje kouzlo. Já osobně bych si přála upírem být. Musí to být skvělé, když bežítě tak rychle, vidíte strašně ostře, vše do nejmenšího detailu. Nemusít, jíst, pít, spát. Ale to, že žijete navěky, no nevím jetsli to bych chtěla, přece jenom nevíte co máte dělat. Strašn se mi líbí upíří oči, ale podle knihy usuzuji, že proměna v upíra musí vážně strašně moc bolet. Z Bellinýho popisu proměny mě běhal mráz po zádech. A taky nesmím zapomenout na to, že Robert je v roli Edwarda strašně sexy. Všichni upíři jsou sexy. Ještě bych chtěla být upír z důvodu té krásy, upíři jsou přece nádherní. No tak to by stačilo, udělala jsem z toho takovou menší slohovku, jak tak koukám..Learning, learning, learning

6. january 2014 at 6:45 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
První den v roce 2014 ve škole a hned písemky. Co mě včerejší den děsilo ze všeho nejvíc. Taky podle toho moje toho můj poslední prázdninový den vypadal. Učila jsem se 100 vět do angličtiny a myslela jsem, že tu učitelk vážně zabiju. Pak mě čekala ještě chemie, což nebylo taky zrovna 2x nejlepší. Kdo to má sakra chápat? No tak ale já se musm teď vážně snažit, protože jsem na to do těď tak jaksi kašlala a teď to musím zpravovat. Ve středu máme ještě rodičák, no tak uvidíme. Celá vyčerpaná z učení jsem si sedla na sedačku a otevřela moji oblíbenou knížku Rozbřesk, právě ju mám rozečtenou a celkem mě rozesmála předmluva ke knize drué Jacob: Život vás štve a pak umřete. Nejlepší předmluva, kterou jsem kdy četla. No, tak dofám, že jsem se to pořádně všechno naučila (snažila jsem se naučit na celý týden) a že si by známky nepokazím ještě víc.

Ještě bych vám chtěla moc poděkovat za aktivitu, kterou tady na blogu projevujete. Moc si toho vážím, včera byl můj blog zobrazen více než 100x což jr vážně úžasné. Ste ti nejlepší čtenáři.

Untitled


Please, I want to visit this places

5. january 2014 at 8:35 | Mariiis_N |  About Mariiis_N

Dneska mám nějakou náladu na psaní článků. Rozhodla jsem se napsat článek o zemích (ostrovech) na které bych se chtěla v životě podívat. Nechci se tam podívat jenom proto abych se tím mohla chlubit, že jsem byla tam a tam. Chci tam, protože jsem si to prostě vysnila a chtěla bych poznat tu přírodu. Kdybych se alespoň do jedné z těch zemí podívala, byla bych fakt hrozně ráda, protože všechny země mají nějaké to svoje kouzlo a určitě stojí za to je navšívit. No a teď už bych se na to mohla vrhnout.

Twilight today

4. january 2014 at 8:00 | Mariiis_N |  Ostatní♥
Aloha. Včera jsem se jenom tak dívala na televizi a uviděla jsem reklamu právě na první díl Twilight ságy. V roce 2010 kdy jsem tento první díl viděla poprvé jsem si celou ságu zcela zamilovala. Jeden z mích předešlích blogů byl právě o oné sáze twilight. Obsazení herců mě příjde opravdu úžasné. Nedokážu si představit nikoho jiného v roli Edwarda a Belly než právě Roba a Kris. Byla jsem i na půlnoční premiéře Rozbřesku druhé části a můžu vám říct, že o půlnoci to má takové svoje kouzlo. Takže kdo se bude dneska dívat? Ja tedy určitě..


Girly fashion

3. january 2014 at 9:09 | Mariiis_N |  Móda
Dnešní článek jsem se rozhodla napsat o tzv. dívčí mode. Pod tímto nazvem si představuji takové ty sukně a šaty, boty na vysokém podpatku a tak. Ja spíše upřednostňuji takovou tu ,,klucici" módu. Moji skříň tvoří převážně mikiny, rifle, ksiltovky tenisky a tak. Sukni mam jenim jednu a saty taky jenom jedny. Vazne to vůbec nenosím, ale letos bych to chtěla změnit. Chtěla bych se začít víc oblikat jako holka. Holcici styl se i vazne líbí, ale nikdy jsem na nej nebyla zvykla. A co vy upřednostňujete holcici styl nebo spise klucici styl?