girl, grunge, and blue image bw, sea, and gif image mountains, road, and travel image 2016, new year, and gif image

Christmas is coming!

13. december 2013 at 23:37 |  Ostatní♥
Tak jak už jste si jistě všimli přícházejí Vánoce a dneska je pátek. Čeká náš už jenom jeden týden ve škole a pak už prázdniny. Jak strašně se těším. Akorát ještě nemám nakoupené žádné dárky, jak pro děcka ze školy, tak pro rodiče. Musím to někdy dohnat, ale vůbec nevím kdy. Tento víkend jsem v Brně, tak tu snad něco seženu, jinak vážně nevím co budu dělat. Vy máte už nakoupené dárky?

A jakou máte výzdobu? My to máme všechno ve stříbrno červené. Prý budeme mít i stříbrno červený stromeček. Určitě vám sem potom dám fotku. Já v pokoji mám jenom vánoční hvězdu a nějaká světýlka. Co se cukroví týče, tak mamka pekla něco zvláčtního, ale je to celkem dost dobrý. Budeme asi péct ještě perníčky a tím tak skončíme. Do nedalekého města (kam také chodím do školy) má 21.12. přijet vánoční kamion Coca-cola, tak se tam chci jít určitě podívat. Byl tam už loni a byl to super zážitek :)

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Nienna Nienna | Web | 15. december 2013 at 17:04 | React

My budeme mít stromeček do stříbrna + ozdoby ze slámy. Jinak v pokoji to moc neřeším - spíš vůbec (možná příští rok to napravím).

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama