girl, grunge, and blue image bw, sea, and gif image mountains, road, and travel image 2016, new year, and gif image

December 2013

Tak a máme tady Silvestr

31. december 2013 at 10:39 | Mariiis_N |  Ostatní♥
Tak a uz je 31.12.2013. Nějak hrozne rychle to obehlo a uz bude rok 2013 zase za námi. Co na dnešek plánujete? My jedem do divadla na Flashdance a potom budu sedět doma a o půlnoci se půjdu podívat na organizovaný ohňostroj. Chtěla bych vám do Noveho roku poprat všechno nejlepsi a at je pro vas rok 2014 lépsi nez byl tady ten, protože pro me stal celkem za nic. No tak se tady mějte a Šťastný Novy rok.


LEvo

30. december 2013 at 13:07 | Mariiis_N |  Písničky
Určitě ste se každá alespoň jednou setkala s nějakou jeho písničkou. Já na něho narazila náhodou při projíždění youtube, pustila jsem si první písničku a od té doby ho strašně ráda poslouchám. Jeho písničky jsem si úplně zamilovala a všechny jeho texty mají něco do sebe. Teď v poslední době poslouchám radši českou a slovenskou hudbu (většinou rap) než zahraniční. Má úplně úžasné texty a když se nad nimi zamyslíte, zjistíme, že jsou opravdu úžasné. Myslím, že každá si tam najde jednu takovou, které pro ňu bude nejlepší. Já mám nejradši Naivná a Strácám.


Citáty a tento svět

29. december 2013 at 6:59 | Mariiis_N |  Ostatní♥
Celkem dlouhou dobu jsem se snažila vymyslet, co napíšu a blog za článek. Jako každý den jsem sedla k notebooku a zapla jsem facebook. A hned mě přivítali stránky s mnoha citáty. Já jsem ten tip holky, že citáty úplně miluju, ale tak mě jich hodně rozbrečí. Když jsem byla mladší, tak mě to přišlo jako nezajimavé a strohé řádky ve kterých je něco napsaného, co řekl někdo slavný. Ale čím sem starší, tím si významy citátů více a více uvědomuji. Každej citát má něco do sebe, ať už je o lásce, životě, přátelství a nebo o něčem úplně jiném. Osobně si myslím, že významy citátů si člověk uvědomí teprve až je prožije. Teprve potom si uvědomí, že každý citát má v sobě nějaké to kouzlo a úplně každý citát je alespoň s poloviny pravdivý.

A v druhé části článku bych se chtěla věnovat tomuto světu, nebo také 21. století. Já se narodila v roce 2000, takže přece jenom o tom ještě nic moc nevím, ale něco už posoudit dokážu. Příjde mě až strašné, jak děti od 8 let jsou online na facebooku, místo toho aby běhali venku a hráli si na písku. Jedenácti a dvanácti letí kluci (mnohdy i holky) kouří, pijou a mnohdy i berou drogy. Vždyť v tomhle věku by pomale ještě ani neměli vědět co to je. Když si vezmete tak věková hranice pro ,,sexuální život" je 15 let, ale mnohdy jsou těhotné holky už ve čtrnácti. Když si vezmete, tak třeba ještě minulé století nebylo tolik lidí (no nejsou to lidi spíše lidské nestvůr), kteří by měli tak velkou ,,sexuální touhu" aby znásilňovali 8-9 leté holčičky, v mnoha případech i mladší. Kolikrát si říkám, jak to bude vypadat až budou třeba moje děti v pubertě. Je vůbec možnost aby byl svět ještě více strašný než je teď? A jaký názor na to máte vy?


Yves Rocher

28. december 2013 at 6:20 | Mariiis_N |  Kosmetika
Dnešní článek jsem se rozhodla napsat o této kosmetické značce. Jednou jsem na ni s mamkou náhodou narazila v Olympii a od té doby jsme stále zákaznice
Ives Rocher je světová kosmetická značka, založená roku 1958 famcouzským podnikatelem Yves Rocherem. Já osobně mám tuhle značku velice ráda a mám od ní také většinu kosmetických výrobků. I mamka nakupuje většinu kosmetiky právě u této značky. Prodávají přípravky na vrásky, proti akné, ale i šampony, make-upy, řasenky apod. Podle mě jsou výrobky velice kvalitní a na mou pleť i účinné. Pokud máte někdo problém s aknózní pletí, prodávají tam skvělý make-up. Tuhle kosmetickou značku mohu jedině doporučit.


Videoodpověď číslo 1.

27. december 2013 at 18:08 | Mariiis_N
Tak a je tu první videoodpověď. Strašně mě bavilo to natáčet, i když jsem to natáčela asi 7x, protože jsem neustále dělala nějaké chyby. No, není to dokonalý, ale na první pokud, to celkem ujde..snad..No tak snad se vám video bude líbit.


Včerejší večer

27. december 2013 at 13:26 | Mariiis_N |  Fotogalerie
Včera odpoledne a večer jsem jaksi neměla co dělat a tak jsem fotila. Strašně mě baví fotit, ale fotky jsou no takový divný. Snad se vám budou líbit.


Otázky

26. december 2013 at 15:46 | Mariiis_N
Ahoj. Nevím proč, ale rozhodla jsem se, že budu točit videoodpovědi. Strašně mě baví videa. Takže veškeré otázky mě pište sem a já po čase na ně udělám videoodpověď. Můžete se ptát na cokoli.

My Christmas present

25. december 2013 at 19:29 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Tak a mám tady to slibovaný video. Konečně se mě povedlo udělat video v celkem dobré kvalitě. Překvapilo mě, kolik dárků jsem dostala (zapomněla jsem vyfotit ještě 2 náušnice, náramek a pyžamo). Já si letos přála vážně jenom voňavku a něco na vlasy (nejlépe proti žáru) a to se mi také splnilo. Vím že na Vánoce je nejdůležitější, aby byla rodina pohromadě a aby jsme si vzpomněli na ty, co tu mezi námi už nejsou. Přesně tak jsme to udělali i my. Vůbec nevím, co k tomu mám říct. Vánoce byli krásný a úžasný. Ta atmosféra, i když sníh vážně chybí, byla nepopsatelná. Koukání celý den na pohádky a ležení na sedačce. Prostě pravé Vánoce. S dárkama jsem vážně nadmíru spokojená a neodkážu říct, ze kterého mám největší radost.


Vánoce

25. december 2013 at 11:09 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Ahoj. Tak co jak se vám libily Vánoce? Me strašně moc. Nejkrásnější Vánoce to byli. Dostala jsem přesně to, co jsem si prala. Dnedma jeste jedu k babičce, tak vám sem večer asi dam video se vším, co jsem dostala. Tak doufám, ze jste si Vanoce dostatne užili a ze jste spokojeni, tak jako ja. Protože Vánoce jsou, když večer usnete se splněnými sny.

My Christmas decoration

23. december 2013 at 18:21 | Mariiis_N |  Ostatní♥
Nevím proč, ale rozhodla jsem se natočit video s mojí vánoční dekorací. Bohužel není moc kvalitní, protože se mi rozbil foťák, ale tak snad se tam něco bude dát vidět. Kdyžtak si to nechce na co nejmenší obrazovku, aby to bylo co nejkvalitnější. Zachvíli mě čeká zdoben vánočního stromečku a zítra už Vánoce. Aww. Zítra tu asi (určitě) nebudu, protože si chci ten Štedrej den užiít. Tak snad se vám video bude líbit :)


1 day until Christmas

23. december 2013 at 6:50 | Mariiis_N |  Ostatní♥
Páni. Už zítra jsou Vánoce. Věřili byste tomu? Já tedy ne. Příjde mi to jako včera co končili letní prázdniny a já nadávala, že musím už zase do školy. A už brzy budeme mít 1. pololetí za sebou. Ale zpátky k Vánocům. Sice jsem ještě nepřišla na takovou tu pravou vánoční atmosféru, ale během zítřka na ní určitě příjdu. Už se strašně těším, co dostanu, i přesto, že dárky pro mě nejsou do nejdůležitější. Nejdůležitější je aby byla celá rodina pohromadě a určitě si vzpomenou třeba při rozbalování dárečků na někoho, kdo odešel příliš brzy. Taky se těším na to, až uvidím bráchy jak se směje a je celej šťastnej nad tím co vlastně dostal. Určitě celý den budu ležet v pokoji v posteli a bud pít čaj a koukat na pohádky. S vyjímkou tedy 12:00-14:00 kdy jsme se s děckama domluvili, že půjdeme na vánoční bruslení. Akorát ten sníh mi tu chybí. Kdyby nějaký byl, tak to přece vypadá trošku víc, jako zima. No třeba jště něco napadne, i když tomu moc nevěřím.

Určitě čekejte fotky, nebo možná i video ze štědrého dne. Strašně mě baví fotit a natáčet, takže čekejte spíše to video. Mějte se užívejte si den před Vánoci.

Holiday Season | via Tumblr

Na co se budu o Vánocích dívat

21. december 2013 at 9:20 | Mariiis_N |  Ostatní♥
Vybrala jsme si par pohádek a filmu, které bych chtěla o Vánocích vidět. Připisuje vám se i na jakéj programu je dávají. Koukají na telku proste k Vánocům patří.

1. Gremlins 1 a 2 - Nova Cinema
2. Santa Claus 1 a 2 - Prima
3. Anděl Páně - ČT1
4. Peklo s princeznou - ČT1
5. Moderní popelka - Nova
6. S čerty nejsou zerty - Nova
7. Doba ledová 3 - Prima

A na co se chcete o Vánocich dívat vy?

20.12.2013

20. december 2013 at 17:51 | Mariiis_N |  Když se potřebuju vykecat
Tak a je tu první článek v rubruce Diary. Rozhodla jsem se, že napíšu o dnešku, o posledním školním dnu v roce 2013. Jak jste ho prožili? Já jsem šla ráno do školy na 8:00, protože se promítali filmy, na které jsme se den předtím napsali. Já se napsala na Hobbit: Neočekávaná cesta. Ve škole mě to protě nebavilo a taky jsem to už asi 7x viděla a tak jsem si celé 3 hodiny kreslila, byla jsem na mobilu a spala jsem. Další dvě hodiny jsme měli něco jako třídnické hodiny. V půlce první třídnické hodiny přišli holky z 9.C jestli bysme se nechtěli jít zahrát něco do tělocvičny. Učitelka nás sice nechtěla pustit, ale potom nás pustila. Hráli jsme vybíjenou a musím vám říct, že kluků z devítek jsem se bála. Vyhráli jsme, tak to bylo dobrý. Potom jsme mli druhou třídnickou hodinu a to jsme zpívali koledy a rozdávali si dárky. Já jsem dostala dva laky na nehty, želvičku (keramickou) a náušnice. Sice jsme toho dostala skoro nejmíň ze třídy, ale vůbec mě to nevadí.

Rozhodla jsem se, že vyskouším blonďatou barvu na vlasech. Sice nevím, jak to bude po šamponu vypadat, ale určitě vám se dám fotku (pokud to tedy bude nějaká změna). Normálně si nechat obravit vlasy v salónu, na to bych asi neměla, tak jsem zvolila šampón, který má vydržet až 24 umití. Upřímně jsem na to dost zvědavá. Máte už nějakou zkušenost s barevnými šapmony na vlasy?


5 věcí, které mám ráda na zimě

20. december 2013 at 6:02 | Mariiis_N |  Ostatní♥
Rozhodla jsem se napsat článek o tom, co mám na zimě vlastně ráda. Je to jedno z mích nejoblíbenějších ročních období, hned po létě.


1. Atmosféra. Miluju tu zimní atmosféru, kdy je všude sníh a při pohledu z okna vidím, jak padají velké vločky na zem.
Snow


My Christmas wishlist

19. december 2013 at 7:00 | Mariiis_N |  About Mariiis_N
Taky jsem si vytvořila, takový svůj Vánoční wishlist. Moc si toho nepřeji. Moje největší přání je, aby byl na Vánoce sníh, ale podle předpovědi počasí se mě o asi nesplní. To mě mrzí. Vánoce na blátě, to prostě není ono.


1. Voňavka Super Playboy - Tuhle voňavku už chci celkem delší dobu, protože nádherně voní. A taky mě už moje voňavka dochází, takže nějakou vážně potřebuji.
2. Sada na vlasy Gliss Kur - Nepotřebuji přímo tuhle sadu na vlasy, ale líbil se mi ten obrázek, tak jsem ho vzala. Vzhledem k tomu, že mám vlasy docela zničené, protož si je každý druhý den žehlím, musím se o ně starat.

A co si přejete na Vánoce vy?


My first video on Youtube

18. december 2013 at 9:25 | Mariiis_N |  About Mariiis_N
Tak jsem se dokonapala k udělání prvího videa a daní ho na youtube. Video je o citátech, protože já citát přímo miluju. Není den kdy bych nepřišla na nějaký nový. Všechn citáty mají něco do sebe, ale je pravda, že člověk si jejich vznam uvědomí, až potom co je prožije. A vy máte rádi citáty? Myslím, že každý člověk si tm najde nějakého svého favorita, vždyť na faceboou jsou toho plné stránky. Kdyby jste chtěli natočit nějaké video, tak napište do komentářů, budu moc vděčná za nápady :)


Ještě se omlouvám, že není moc kvalitní, ale je to moje první video, takže ještě neumím s programy tolik pracovat.

Golden Rose - Tyrkysová

17. december 2013 at 7:20 | Mariiis_N |  Kosmetika
Včera jsem si v drogerii koupila tenhle nádherný lak od Golden Rose. Už dlouho jsem nějakou takovouhle barvičku chtěla a dneska se mě to konečně zadařilo. Hned jsem si musela nehty nalakovat. A řeknu vám, že ta barvičkaje nádherná. Takový tyrkysová. Okamžitě jsem se do té barvy zamilovala a myslím, že o bude můj jedn z nejoblíbenějších laků na nehty. Já jsem zrovna ten tip člověka, kterej nesnáší nenalakované nehty, takže je musím mít pořád nalakované. Tenhle lak můžu jedině doporučit a omlouvám se, za barvu okolo nehtů, ale nikdy se mě to nepovede nlakovat dobře.

Christmas present

16. december 2013 at 15:18 | Mariiis_N |  Ostatní♥
Tak co uz mate nakoupené dárky? Ja uz snad jo. Vůbec jsem nevěděla, co mam koupit tatkovy a babičce. Zachvilku jedu pryč a tak se po nějakých darkach jeste kouknu. Letos me štve, ze je uz 16. Prosince a venku není ani trošičku sněhu. Co je to za Vánoce? Vypadá to spis jako kdyby uz zima skončila a ne ze ma teprve začít. I Vánoční atmosféra na me tento rok jeste nepřišla, což se tak často nestává. Asi to bude tim počasím. A co si vůbec na Vánoce přejete? Ja jenom aby uz byl ve skole klid, protože to tam tedka nemáme zrovna nejhezčí a taky aby napadl sníh, což se me asi nesplní.

Jeste se vas chci zeptat, jestli byste tu třeba nechtěli nejaky ten článek. Můžete se me klidne na něco zeptat na ask.fm kdyby vas ne o zajímalo :)

Christmas is coming soon...

Fakty o mě

15. december 2013 at 15:47 About Mariiis_N
Aby jste mě trochu víc poznali, tak vám tady o sobě napíšu pár faktů.

1. Když jsme se narodila tak chodili ostatky
2. Mám jednoho bráchu
3. a děsně mě štve
4. Mám oranžově vymalovanej pokoj
5. Nad postelou mám samí plakáty Twilight
6. Chodím do 8. třídy
7. Do C
8. Ve třídě se moc rádi nemáme
9. Strašně ráda nosím gumový náramky
10. Mám jich 11
12. Mám čenej kdyt na mobil, kterej mamka nesnáší
13. Je na něm napsaný: Fucking call me!
14. Když mě někdo o víkendu vzbudí dřív než v 10 mám špatnou náladu
15. Můj neojoblíbenější den je sobota
16. A nejmíň oblíbený pondělí
17. Nesnesu nenalakované nehty
18. Nebaví mě uklízet
19. Už netuším co napsat
20. Končím :D

Tak snad ste mě poznali trochu víc. Kdyžtak se ptejte :)

Christmas is coming!

13. december 2013 at 23:37 Ostatní♥
Tak jak už jste si jistě všimli přícházejí Vánoce a dneska je pátek. Čeká náš už jenom jeden týden ve škole a pak už prázdniny. Jak strašně se těším. Akorát ještě nemám nakoupené žádné dárky, jak pro děcka ze školy, tak pro rodiče. Musím to někdy dohnat, ale vůbec nevím kdy. Tento víkend jsem v Brně, tak tu snad něco seženu, jinak vážně nevím co budu dělat. Vy máte už nakoupené dárky?

A jakou máte výzdobu? My to máme všechno ve stříbrno červené. Prý budeme mít i stříbrno červený stromeček. Určitě vám sem potom dám fotku. Já v pokoji mám jenom vánoční hvězdu a nějaká světýlka. Co se cukroví týče, tak mamka pekla něco zvláčtního, ale je to celkem dost dobrý. Budeme asi péct ještě perníčky a tím tak skončíme. Do nedalekého města (kam také chodím do školy) má 21.12. přijet vánoční kamion Coca-cola, tak se tam chci jít určitě podívat. Byl tam už loni a byl to super zážitek :)